ZON Agenda STADSNIEUWS STEMPELS t L VERWAUEK, WQMIKOIKRIOHIiNS S.95 per meter Godsdienstige samenkomsten op Zondag De bon voor jam Geldige distributie bescheiden Vervoer van honden Voorbereidend Montessori-onderwijs De gemeentelijke zwemplaatsen Jud'Süss Omliggende Gemeenten ,,Drie vrouwen om Verdi^' De Centrafe keuken J. SCHREUDER A. J Tuiniaan 34 Telefoon 6787Ö Oiraruslio Zaterdag 12 Juli 1941 EERSTE BLAD DER SCHlEbAMSCHE COURANT Pag. 2 Pap en havermout voor kinderen Rol-, Jalouzie- en Schuifgordijnen Door de R.E.T. Later ook fager onderwijs De Zondagmiddag-prooi J.S.V.MEURS, WoniBQinrichting HX, Singel 128, Telef. 67844 Passage theater Persoonsbewijzen Zondagsdienst Voor Uw wasch naar SPROKK Beter1 kan niet. Buurden hoeft niet. Monopole theater De menu's SCHIEDAM bzn. SCHILDER DECORATEUR PRIMA materlaa! Voorradig VLAARDINGEN Bevordering Chr. H.B.S. Ulijrificuxjdti Zonun^tctêfelten Handel en Bedrijf Muziek op de Polyantha Be secretaris-generaal van het departe ment van landbouw en visscherij maakt bekend, dat gedurende het tijdvak van Maandag 14 Juli tot en met Zondag 10 Augustus a.s. de met „103" ge merkte bon van de „bonkaart algo- meea" recht geeft op het -koopen van 500 gram jam, stroop, honing e.d1. l>e secretaris-generaal van het departe ment van landbouw en visscherij maakt be kend, dat gedurende het tijdvak van Maan dag 14 Juli lot en met Zondag 10 Augus tus a.s. de met „A rijst" gemerkte bon van de papkaart (BI), welke is uitgereikt aan kinderen, die geboren zijn na 1 Juli -1937, recht geeft op het koopen van 250 gram rijst, rijstebloem, rijstemeel, rijstgries of gmttemeel (gemengd meel). De met „A havermout" gemerkte bon geeft geduren de bovengenoemd tijdvak recht op het koo pen van 250 gram havermout, haverbloem, havervlokken, gort, gortmout, uit aard appelmeel bereide vlokken of grutten. Teneinde misverstand te voorkomen, wordt er nogmaals de aandacht op geves tigd, dat de hierna volgende distributie kaarten en -boekjes thans geldig zijn: a_ De bonboekjes a, b, c, d en e, dat zijn dus alle nieuwe bonboekjes, wel ke onlangs zijn uitgereikt. b. De melkkaart c. De cacaokaart (die evenwel niet in gebruik is). .d. De bloemkaart e. De boterkaart f. De vetkaart. g. De textielkaarten. h. De vaste brandstoffenkaarten J, K, L en N. j. De gecombineerde vaste brandstoffen- en petroleumkaart M. k. De petroleumkaart O. De zeepkaarten P en Q. De hierboven niet genoemde kaarten, waarbij dus de nog gedeeltelijk ongebruikte bonkaarten, zooals de oude vleeschkaart, de oude bonkaart algemeen en de aard- appelkaart met uitzondering van de thans 'nog geldige bonnen van die kaar ten benevens de oude brandstoffenkaar ten en de met „een eenheid" 6e periode gemerkte bonnen voor brandstoffen en cokes, kunnen vernietigd worden. Tenslotte wordt er op gewezen, dat uite aw.i de losse rantsoenbonnen doorloo pend geldig blijven. tevens geschikt voor verduistering. In alle kleuren te leveren en op elke breedte, aangemaakt en los verkrijgbaar HOOGSTRAAT 186-184 - TELEF. 67581 SCHIEDAM Met ingang van Maandag a.s. is het ver voer van hemden in de trams en auto bussen van de R.E.T. toegestaan onder de volgende voorwaarden: Op de rijtuigen met twee assen worden honden uitsluitend toegelaten op het voor- balcon, op de rijtuigen met vier assen uit sluitend op bet middenbal eon. In de auto bussen m-oet een zoodanige plaats worden ingenomen, dat 3e ia- en uitgangen en het gangpad tusschen de banken niet ver sperd worden. De hond moet steeds aan de lijn worden gehouden. In iedere tram of autobus wordt slechts één hond toegelaten. Ito conducteur of de cliauffeur heeft de bevoegdheid een passa gier met een hond* te weigeren, wanneer hij redelijkerwijs een druk vervoer ver wacht of de tram of de autobus reeds zeer zwaar bezet is. Ook zieke, onzinde lijke en hinderlijke honden kunnen, ter be oordeeling van het dienstdoende personeel, worden geweigerd. Voor een hond is het gewone tarief voor volwassenen verschuldigd, d.w.z. voor een hond kan, al naar gelang van den af to leggen afstand, een 6 cents-kaartje, een 10- ceats-kaartje, een 15-cents-kaartje of een overstapkaarfje worden betaald, terwijl ook de gele, blauwe of witte knipkaarten ge bruikt kunnen worden. Dit tarief moet ook betaald worden door kinderen en door houders van persoonlijke plaatsbewijzen (abonnementen, vroegrittenkaarten, oranje weekkaarten, enz.), die met een hand rei zen. Wanneer de hond den'passagiers over last bezorgt, beeft het "Oienstdoende perso neel do bevoegdheid den' passagier met zijn bond te doen uitstappen; in dat ge val heeft de passagier geen aanspraak op restitutie van het voor hemzelf en voor zijn hond betaalde tarief. Honden en katten in mandjes kunnen zooals voorheen worden vervoerd; vooor deze dieren behoeft niet te worden be- Zooals uit een advertentie in dit blad blijkt, heeft de Rotterdamsche Montessori school, Beukelsdijk 37 to Rotterdam, hel voornemen hier ter stede een klas voor Voorbereidend Montessori-onitorwrjs te ope nen, Kaar wij vernemen geschiedt dit. op initiatief van enkele Scliiedamsche ouders, die de Montessori-gedachte hartelijk zijn toegedaan en die hun kinderen graag in den geest van Mo.utesi. ori zouden villen opvoeden, maar voor die kleintjes den dagelijkschen tocht naar Rotterdam een te groot bezwaar vinden. In een lokaliteit van het Weeshuis der Hervormden zullen de kinderen van 3 tot G jaar een omgeving vin den die bizon- dor geschikt is voor hun eerste jaren in een schoolgemeenschap, zooals dr. Maria Montessori die in het leven heeft ge roepen. Het zaaltje waar de kinderen zullen wer ken zal cup de 'bekende wijze worden inge richt met de kleine tafeltjes en stoeltjes, de Lage kasten en ander voor de kinderen hanteerbaar materiaal. Ook het keukentje zal niet ontbreken; dte Montessori-kleuter immers poetst, 'boent, wascht af, kortom doet allerlei huishoudelijk werk, waar hij een groote belangstelling voor aan den dag legt ,en dat zoo bij [uitstek geschikt is voor de ontwikkeling van zijn gevoel voor orde. Naast het huishoudelijk werk wordt er gewerkt met het Montessori-materiaol, waar bij de zintuigen geoefend worden en dat uitgroeit tot het intellectueele werk, het .oden en leeren van cijfers en letters, het tellen en leggen .van woorden van losse letters, het lezen en schrijven. Zoo wordt de grondslag gelegd voor het lager onder wijs en is voor deze kinderen de overgang naar de „groote school" een geleidelijke overgang. Ook de muzikale ontwikkeling zal bevor derd worden: De „belled" geven alle gele genheid voor het spelen van toonladders en wijsjes, het „loopen op die lijn" bJvJ de hegdeiding van de piano ontwikkelt bij do leerlingen hun gevoel voor rbythrne en hun algemeen muziek gevoel. .Maar even belangrijk is de aanwezigheid ran een tuin, waar de kinderen onder lei ding zelf kunnen zaaien en planten, wie den en gieten. Mogelijk zal dit initiatief blijken de eerste stap te zijn om ook hier te komen tot Lager Montessori-onderwijs. De belangstelling na de opening van do school zal vermoedelijk sterk groeien, zoo dat de lokaliteit wel spoedig te klein zal blijken om al de leerlingen te ontvangen. Het is de bedoeling met het voorberei dend Montessori onderwijs in September a.s. te 'beginnen. Zooals reeds gisteren is vermeld, zullen te 'beginnen met Zondag a.s. vocrloopig tot en met 10 Augustus a.s. de Gemeente lijke Zwemplaatsen ook ,'s Zondags ge opend zijn en wel 's middags van 16 uur. De groote meerderheid van de Commissie ran Toezicht dp de Gemeentelijke Zwem plaatsen heeft zich op het standpunt ge steld, dat, gezien de groote behoefte aan zwemgelegenheid zoowel tengevolge van de groote warmte als van het feit, dat do andere watersporten thans geheel stilliggen, het openstellen van de zwemplaatsen op Zondag en speciaal in de middaguren vol komen verantwoord is. B. en W. hebben zich hiermede kunnen vereenigen en zoo zal er dus morgen reeds de gelegenheid tot zwemmen zijn. Abonnementen, knipkaarten e.d. gelden voor deze extra gelegenheid tot zwemmen niet. Alleen tegen betaling van het tarief per keer heeft men dus 's Zondags toegang. Kaartjesverkoop bij groote drukte. Om de kaartjesverkoop op werkdagen 's middags en 'savonds bij het 5 cents uur te bespoedigen, zal biij groote drukte nog een verkoopgclegenheid worden ge bruikt, waardoor de dames aan het gewone loket de kaartjes kunnen koopen, terwijl voor het mannenbad de ingang wel dezelfde is, docih direct rechts wordt gegaan, waar achter het hek de'kaartjesverkooper zal zitten. Men wordt dringend verzocht er aan mode te werken, dat de kaartjesverkoop zoo vlot mogelijk tem geschieden, men be tal e dus met gepast geld. Op werkdagen worden 3oor dames dik- wijl3 kinderwagens mee fn het bad ge it om en. Dit is vooral hffj groote drukte zeer hin derlijk, zoowel bij het kaartjesverkoopen als in hei. had zelf. Het zal daarom worden op prijs gesteld, als dit euvel zooveel mo gelijk wordt beperkt. Anders zou er een algeheel verbod moeten komen. Oude samenstelling, beperkte voorraad, 100 breed zonder vergunning Tot dusver was liet aan bet bof van de her togen van Wiirtemberg zeer eenvoudig toege gaan, doch als Karl Alexander aan de regee ring komt, gevoelt hij behoefte niet onder te doen voor andere souvereinen. Zijn verlangen gaat uit naar een garde, een ballet en een opera. Doch de hiervoor benoodigde gelden wil de Landdag niet voteeren. De Joodsche juwelier Siiss Oppcnheimer is bereid hem de middelen to verschillen, ouder voorwaarde' dat hij een speciaal paspoort krijgt voor Stuttgart (welke stad voor de joden verboden was), opdat hij zelf bet geld aan den hertog kan overhandigen. Door'handige intriges weet hij den hertog te bewegen hem tot „fïnancieraad" te benoemen, met het recht belasting-, tol- en bruggelden te heffen. De ontevredenheid on der de burgers hierover wordt met geweld bedwongen en de smid Hans Bogner als af schrikwekkend voorbeeld opgehangen. Tenslolfe bewerkt Süss, dat het jodenverbcd wordt op geheven en bij honderden komen de joden Würlemberg binnen. Steeds knellendcr wordt het juk door Süss do bevolking opgelegd en als hij daarbij ook do vrouwen niet ontziet, komt de bevolking in opstand. Bij een der heftige botsingen wordt de hertog door een beroerte getroffen en sterft, de Landdag herneemt zijn reehlen en veroor deelt Süss tot de strop. De hoofdpersonen in dit spannende drama zijn Ferdinant Marian als Jud Süss, Ucinricb George als de herlog en Kristina Siidcrbatun ais de dochter van den voorzitter van den Landdag. In den loop van de volgende twee we ken zullen voor het in ontvangst no men van persoonsbewijzen worden op geroepen dc personen, wier geslachts naam begint met lette rA tot en met letter L. Morgen nemen de volgende geneeskun digen den Zondagsdienst waar: v. d. Berg, Lange Nieuwstraat 175; De Bruijn, Nieu we Jlaven 147; mevr. Duyster—Jamin, Burgemeester Knappertlaan 15G, en Ormèl, Singel 76. Apotheken. Morgen is geopend de apotheek van de firma Gouka, Hoogstraat 29, die ook den avond- en nachtdienst waarneemt. Noordvestsinge! 33-35 Tel. 68565 Bevordering Gymnasium. In de lijst van bevorderde leerlingen van het gymnasium is gisteren een fout blijven staan. Van de le naar de 2e klasse werd ook bevorderd L. C. van Deventer (ra.) Do zetter had daar L. C. van Daalen (m.) van gemaakt! Orgelbespelingen. De organist van de Groote Kerk, de heer Jac. P. Bekkers, zal ook dezen zomer eenige orgelbespelingen geven. De eerste van de reeks heeft plaats Woensdag 23 Juli a.s. met mede werking van de Chr. Oratorium Vereeniging. In de film, welke deze week in Monopole llieater wordt vertoond, is de handeling ge baseerd op het kunstenaarsleven van den Ita- ihianschen operacomponist Guiseppo Verdi. Deze trouwde op jeugdigen leeftijd, zoo luidt het filmverhaal, dat de geschiedenis eenigszins beeft geromantiseerd, met de dochter van zijn beschermer, Margeratha Barezzi. Tijdens zijn studie in Milaan heeft Verdi eebter een zangeres ontmoet, die op hem verliefd werd en hem een zeer groote toekomst voorspel de. Uit zijn huwelijk werden twee kindereu geboren, die kort na elkamier sterven en als zijn eerste opera wordt opgevoerd sterft ook de vrouw van den, componist. Deze belooft dan niet te zullen hertrouwen. Zijn latere leven is een triomftocht," igaaraan de zangeres Gnïsep- pina Strepponi groot aaadcel heeft Ten- slotto ontslaat dc- 'oude Barezzi hem van zijn belofte en kan Verdi met Guiseppina trouwen. Op het hoogtepunt van zijn roem, als hij „La Traviata" en „Aïda" heeft gecomponeerd!, komt een derde vrouw in zijn leven, de zangeres Xeresina Stolz, die vooral op artistiek gebied Verdi zeer na staat Zrjn liefde gaat echter nog steeds uit naar Guiseppina. Uiteraard wordt in deze film veel gezongen en men kan er vele schoone gedeelten uit de opera's van Verdi-, beluisteren. Een zeer spe ciale attractie is het optreden van den tenor Cenjamino Gigli, die verscheidene malen zijn schitterend geluid laat hooren. In het voorprogramma komt een cultureele film voor: „Witte- steenkool", en een komische twee-acter: „Draadlooze misstap." Do ïr.enu's voor de Centrale keuken zijn •over het tijdvak 14 Juli tot eu met 19 Juli 1941 als volgt vastgesteld: .Maandag 14 Juli: stamppot van sper- deboonen met rundvleesch, Dinsdag: tuinbeonen-pu es met rund vleesch, Woensdag: groentesoep, Donderdagkrootjes-puree met rund vleesch. Vrijdag: stamppot van spitskool of an dijvie met gehakt, Zaterdagerwtensoep. Zoolang geen nieuwe peulvruchtenbon is lekend gemaakt, moet voor het ver krijgen van een schenrkaart, recht gevende voor het Icoopen van 6 dagkaarten, wor den' ingeleverd 3 vleeschbonnen; Y? aard appel hou en Yt vctbon. Heden e. v. d, Polyantha 10—10. In de hal (lot en met Zondag 20 Jali a.s.) Ten toonstelling Het Glas. Passage Theater, 2.15 en half 8. Jood Süss. (Zaterdag en Zondag 2.15 u., 4.45 u. en 8 uur). Monopole Theater, 2.15 en half 8. Drie vrouwen om Verdi. (Zaterdag 2.15, 7 ea 9 uur. Zondag 1, 3, 5, 7 en 9 uur). 12 Juli. Musis Sacrum, half 7. Feestavond E.H.B.O. 1417 Juli. Toonkamers D.E.S., Keflielstraat 10a" 2—9 uur. Tentoonstelling met ver koop van kunstplaten. 16 Juli. Bijgebouw Kerk Westvest, 8.15 uur. Voorjaarsvergadering Ned. Prot. Boud, afdeeüng Schiedam. 23 Juli. Groote Kerk, Orgelbespeling J. P. Bek kers m. ra. v. Chr. Oratorium Vereeni- ging. Eiken Zaterdag en Zondag 2—5 uur. Stedelijk Museum. ROTTERDAM 12 Juli. Kunsthandel Unger, Eendrachtswcg 27b. Tentoonstelling: I11 het Tij. BIOSCOPEN. Arena, 2.15, half 7 en' 8.45 u. Rubber. (Zondag 2.15, half 5, half 7 en 8.45 uur). Luxor, half 3, 6.45 en 8.45: Vrijdag, Zaterdag en Zondag: Slotaccoord; .Maandag en Dinsdag: Hotel Sacher; Woensdag en Donderdag: Maria Ilona (Zondag van 2 uur af doorloopcnd). Capitol, 2, 4.15, half 7 en 8.45 uur. Verlei ding. Prinses, 2.15 en half 8. De. hemel op aarde. (Zondag 1, 3.15, half 6 en 8 uur). Bevorderd werden van klasse I naar klasse II: A. van Bree, W. de Heer, A. den Hol lander, G. Hoogendam, J. Hoogerwerf, A. de Jong, M. de Jong, C. Koppend, M. Leewis, G. Meyer, J. van Muijen, D. Muijs, J. Neelemaat, J. Plug,, G. Polderman, C. van Roon, J. Smits, J, Sterk, C. Teygoler, C. van Toer Cz., B. Vuns, P. Weisfeit, P. Wielaard, A. Zoelemeyer, M. Bool, A. Bo venberg, IT. van Bueren, P. van D-orp, R. van Dijk, F. Co-os, H. Hoek, J. Krtuse, M. Lems, W. van der Lugt, N. Molenaar, F. Mosterd, J. Mulder, G. Seip, P. Speyer, C. Speksnijder, M. Spijker, J. v. d. Vliet, F. Wassink, H. Willeois. Niet bevorderd: 4 leerlingen. Van klasse II naai' klassse III: W. Arends, A. Baauw, G. Baggus, C. Bimie, P. Boogaard, A. Chardon, A. Hel leman, J. v. d. Heul, D. Hofman, H, Hoogerwerf, H. Jansen, M. Kwakkelstein, M. van Krimpen, A. Mayers, J. Niemants- verdriet, J. Plaisier, A. Plcysier, G. Pot, A. van Rij, I. Sonneveld, J. v. d. Steen, J. Timmers, H. Vogel, M. van Yperen, P. Zoutendijk, D. Bouroa, G. Bovenberg, A. van Daalen, J. van Hartingsveld, B. den Hartog. H. Kloots, G. de Lange, A. van Leeuwen, P. Mol, G. van Roon, P. Schmidt, J.. Spoel, L. Spoel, F. Talmon, P. Veld huizen, J. Vink, P. Waardenburg, J. Zon neveld, M. van Zuuren. Niet bevorderd: 6 leerlingen. Van klasse III naar klasse IV P. v. d. Berg, J. den Boer, J. Deisz, C. Elsenaar, M. Komaat, J. de Ligt, B. Lin demaan, R. Maarleveld, J. Poot, J. Son ne veld, A. Spnivt, J. v. d. Ster, M. v. d. Vlis, A. v. d. Weyden, C. v. d. Windt, P. Wolthuis, P. de Zeenw, J. Daalbergen, W. Boot, A. Broek, L. Chardon, A. Dijksman, L. Hasselaar, J. Hatenboer, W. Jansen, P. Kicla, J. Knop, A- de Lange, A. v. d. Lely, H. Moleuaar, J. Swierts, H. van Til- borg, A. Verkade, S. de Waard. Niet bevorderd: 17 leerlingen. Van klasse IV naar klasse V: J. Bovenberg, P. - v. d. Burgh, C. Diou, M. Don, G. van Embden, L. van Es, P. de Haas, L. Hartog, P. Jonker, A. Kr ui so, W. Kwakkelstein, A. van Linn, M. Pelt, J. Poot Tz._ P. Snikkers, J. Sterk, Cr. Tav& boer, J. Voogt, G. Werner, J. v. d'. WieL Niet bevorderd: 7 leerlingen. Tweetal. Op het tweetal voor hei beroepen Van' een predikant bij do Gerei. Gemeente al hier' zijn geplaatst ds. J. v. d. Berg, Krab- benflijk» on <3o. -M. -Holtoup,- TJU-ooin.. brengen zeffbeheersching en rÜ3hBuisj'e75cL ZATERDAG, 12 JULI OfScieete ooleermg van de Commissie uit de Kamer van Koophandel Moutwijn £23.50 per H.L Zonder fust en zonder belasting. Niet officieel. Melasse 100 pCt. f29.— per H.L. Ruwe 50 pCt- 114J50 per H.L. Export (vrijblijvend) 136.per fcLL. Binoenlandsche spiritus: Spoeling f 1-50. Zonder fust en zonder belasting. i E e-n I g e fabriek te Schiedam HEIJERMANS VAN OUWERKERK PASSAGE 8 —TELEFOON 68604 I Geslaagd. Voor het MULO-examen, diploma B, slaag den gisteren te Hiliegersberg: Heiny Bonman, Tonny Brand, Hoib Bijloo, August Smits, Adri Geriach, Peet van Eijk, Piet Akkerman en Piet Wielaard, allen leerlingen der openbare school voor MULO aan de HuysmansstraaL Wie morgen niet ver van huis wil eu de schaduw wil genieten van bet mooie weer en... van goede muziek, kan op de Po lyantha terecht. Van 3—5 uur geeft in het Boerendorp het muziekgezelschap van de ST1.V. (Steenkolen Handel svereeniging) te Rotterdam een uitvoering. Onder leiding van den dirigent, den heer B. J. M. Tissen zal het volgend program wor den uitgevoerd: Prins Eitel Friedrich, marsch van H. L. Blanken berg. Dichter nnd Bauer, ouverture van Fr. v. Snppe. Mondnacht auf der Alater, wals van O. Fétras. Indische Bruits toet van O. Siede. Voorwaarts marsch, potpourri van W. Gere. Telefonkea, marsch van J. Evert Die Italienerin in Algiers, van Rossfnf. Wein, Wetb nnd Gesang, wala van Joh. Strauss. Polo Spiele van 0. Fétras. Was Blumen traumen van Translateur. Olga Polonaise de concert-van F. Bicfchese. N-H.B.-marsch van B, 3. M. Tisseo, Ned. Protestantenbond Kerk West vest Half' 11: ds. P. L. L. Post, Rijswijk. Ned. Kerv. Kerk Groote Kerk, Lange Kerkstraat. 10 uur:- ds. Broers (Avondmaal); 5 uur: ds. Broers (Avondmaal en dankzeg ging)- Rienwe kerk. Nieuwe MraasstraaL 10 uur: dr. Swart (voorbereiding Avond maal); 5 uur: ds. A. J. van Rliijn, Vlaardingen. 5Vester kerk, Westfrankei laudschestraat 10 uur: ds. 0. Eu v. <L Griend, em. predikant. Wijklokaal Gorzen. 10 uur: de heer L. Groene weg. Gerei. Kerk lOosterkerk, Rotterdam- schedijk. 10 uur» ds. Vonk; 5 uur: cand. 0. Gilhuis, ber. pred. te Leimuiden. Plantag ekerk, Lange Nieuwstraat. 10 uur: ds. De Graaf; 6 uurt ds. Vonk. Julianakerk, Burgemeester Knappertlaan. 10 uurs cand. Gilhuis; 6 uttr: ds. De Graat Chr. Geret. Kerk Warande h'oek Bu rgemeester- Knappertlaan. 10 en A uur» ds. Zwier. 1 [Woensdag half 8: Weekdienst. Evang. cuth. Gemeente Lange Nieuwstraat 10 uur: ds. Schmidt (doop). Oud-Kath.Gemeenta Dam 28. 10 uur» pastoor Th. Bakker. Oud Gerei. Gemeente Lange Haven 9 7. 10 en 5 uur: ds. Roos. Ned. Herv. Evangelisatie Gebouw. Chr. Soc. Belangen, Lange Haven 7 3. 10 en 5 uur: de heer J. v. d.fiaar, cand. te Genemuiden. Leger des Hells Lange Haven 27. Zondag 10 uur: Heiligingsdieust; half 8: Evangelieprediking. Dinsdag 8 uur: Dienst voor leden. Woensdag 8 uur: Evangelieprediking. Stads Evangelisatie |eruë> Gebouw Harmonie, Nieuw straat 22. 10 uur: Opbouwdienst. Spreker de lei der; 12 uur: Zondagsschool; 8 uur: Bi- zondere samenkomst, spr. ds. A. Berk hof, pred. Vrije Evang. gemeente, Gro ningen. Herst. Apost. Gemeente Stadhouderslaan 26. 10 en 4 uur: Dienst Vergadering van geioovigen Lange Haven 33. 10 uur: Breking des broods. Dinsdag, 8 unr: Evangelieverkondiging. Kerk van Jezus Christus van de - Heiligen der laatste dagen Lange Haven 59. Half 11: Zondagsschool; 5 uur; dienst

Schiedamsche Courant | 1941 | | pagina 2