STADSNIEUWS TKilnhaïtdté De ordedienaar Voorloopig geen winterjassen Schoenenbonnen Prijsaanduiding van vaste brandstoffen Winterhulp-collecte 1—11 October 1941 Uitreiking aardappelkaarten Vergoeding ingeleverde metalen Gemengd Nieuws 's Morgens, en vooral 's avoncls ;de-f.kvvaliteits-tandpasta Kantongerecht Een miskend beroep Agenda Burgerlijke Stand Jongen door auto aangereden. - Oproep aan de burgerij Kerk en School Binnenland 487e STAATSLOTERIJ Tijdschriften BEURS VAN AMSTERDAM Sport Internationale sport- betrèkkingen hersteld ïoiv, 247, 87, 87, 827, 1*707, 1787, 87) 4 Den laatstcn lijd komen herhaaldelijk aanvra gen bij de distributiedieuslcn binnen voor win terjassen. Deze kunnen echter tbt nader aan kondiging niet in behandeling worden genomen aldus De Tel.Overige aanvragen voor speciale textielpunten worden slechts behan deld, wanneer zij betrekking hebben op be paalde uitzonderingsgevallen (verhuizing, geboor te» enz.). "Wie voor of op 2 October 1911 geen be richt heeft ontvangendat ^gunstig is beschikt op ecu aanvrage om een schoenenbon, kan die aanvrage als vervallen beschouwen. Aanvragen om toezending van aanvraagfor mulieren kunnen tot 10 October a.s. worden ingezonden aan het Distributiekantoor Rroers- .vest 111. Do gemachtigde voor de prijzen heeft een be schikkrng uitgevaardigd,, waarbij een ieder, die in den kleinhandel vaste brandstoffen te koop aanbiedt, verplicht worden deze waren te prij zen. De prijsaanduiding van vaste brandstoffen welke voor onmiddellijken verkoop worden gc- reedgjjhouden, dient "te geschieden door middel van een prijslijst, welke op duidelijk zichtbare wijze wordt opgehangen, of tor inzage ncerge- le8d- 0 De brandstoffenhandelaren kunnen voor de naleving 'van het voorschrift gebruik maken van do prijslijst,* welke door of namens den di recteur van het rijkskolenhureau wordt uitge reikt, tenminste wat betreft die vaste brandstof- fen, welk'e op deze lijst zijn vermeld. Voor de vaste brandstoffen, welke niet op de lijst voor komen, moet de prijsaanduiding op andere wijze geschieden. De beschikking treedt op 13 October 1911 in werking. Spertijd piano-, en orgelhandel. In de Nederlandsche Staatscourant van gister- - avond is Gpgenomen een beschikking van den secretaris-generaal van het departement van handel, nijverheid en scheepvaart, betreffende de uitvoering van do vestigingswet kleinbedrijf 1937, waarbij'het verboden wordt een piano- of orgclbandel Le vestigen zonder vergunning van genoemden secretaris-generaal. Onder dit sper verbod vallen tevens het verrichten van her- stellingswerkzaamheden aan piano's en harmo niums, alsmede de "uitbreiding van bestaande bedrijven en wijzigingen in de personen van ondernemers en beheerders. Schaakclub Schiedam „S. C. S." Jn.de door S. C. S. gehouden jaariijksche algemeene vergadering,- werd het bestuur als volgt gekozen. A. Hoog, le voorzitter; K. Dege- ling, 2e voorzistter; H.-A. Bresser, le secretaris, (Boerhavelaan 59b, Schiedam); M. Visser, 2c secretaris; J. F. W. Rorije, le Penningmeester; '.W. v. d. Berg, 2e Penningmeester. "Vischncffcn ges lol en. J. A. Dl heeft bij do politie'.aangifte gedaan van vermissing van drie vischnetten uit het water aan de „Yijfsluizcn." De netten vertegen woordigden een waarde van negentig gulden; Nog steeds. Mej. J. O. is haar fiets kwijtgeraakt; het rij- •wiei werdgestolen uit een fietsenstalling in de Ussitmon'deschestraat. Mej. Van der -B. had haar fiets onbeheerd laten staan in de Beier- landschestraat en. zij inoest deze nonchalance bezuren mét het verlies van haar karretje. Spaargelden verdwenen. Uit een spaarpot, welke stond in een kast in een huis aan de Vriendschapstraatj is een bedrag van f5.61 gestolen. De eigenaresse, mej. M. van der V-, heeft van de diefstal aangifte gedaan. - Het plaatselijke bureau W.H.N. verzoekt op name van het volgende: Nederlanders ln den lande, Kent ook nu uiv "naastenplicht. Gééft, en geelt met®hiilde handen, Opdat gij den nood verlicht. Waarin velo landgenooten In deez' tijden zijn gebracht. Velo kleintjes: ééne grooie, -.Velo duwtjes: 3éne kracht. Winterhulp "komt om uw gave. Voor en door het heelo land Is de stelling. Wil die staven: In het helpen weer een bandl Morgen worden," tegen overlegging vande distributiestamkaarten van het geheèle gezin, aardappelkaarten uitgereikt aan hen, wier 'ge slachtsnamen beginnen met V óf \V, in: de school Lange Singelstraat,' Alida-beyyaarschool, school Ruijsdaellaan "en St. Joris Doelen. De bureaux zijn geopend van 9 tot 1 uur en van 3 tot 7 uur. Morgen kunnen de bewoners van do Over- schieschedwarsstraat en de straten, die alfabe tisch daarop voigen tot en met de Reamur- straat, de vergoeding voor ingeleverde metalen in ontvangst nemen in den politiepost Buiten- havenweg, van 9 tot half 1 en van half 2 tot 4 uur. Het indertijd, uitgereikte „formulier B" moet bij de betaling voor voldaan geteekénd worden ingeleverd. Voor een vlotte afwerking is het noodzake lijk, dat de rechthebbende of diens vertegen woordiger thuis reeds de volduanteekening op formulier B aanbrengt. De hestrijdingsmachine die tegen de verduis teringsovertreders in werking is gesteld, werkt thans op volle toeren; De weerslag.daarvan deed zich vanmorgen op 't kantongerecht voelen, want het was een zeereenzijdig gezelschap dat bij den aanvang'der zitting binnen stormde. Verduisteringsovertreders e.i ordedienaren vorm den n.l de overheerschende toon in het" uit gebreide koor. Het nieuwe speurderscorps, dat op het spoor der „lieht-overtreders',' is gezet, schijnt niet bi- zonder populair te zijn. Deze menschen, die zich slechts door een witte armband met opschrift, van „gewone" burgers onderscheiden, krijgen heel -wat meer van hun gei'rntgcrde klanten te booren dan politic-agenten. Op de Zenuwtadjletteh koker 75 cent Maagtabletten koker 75 cent Hoofdpijntabletten koker 60- cent Laxeertabletten doos 60 cent Alleen echt met den naam Mijnhardt. SCHIEDAM. Passage Theater, 2.15 en half 8: Moeder. Monopole Theater, 2.15 en 7.45 uur. Ameri- kaansche ontinooping. 2 Oct. Passage Theater, half 8. Do Paradijs jloek (populaire voorstelling). 2 Och Bote! Beijersbergen, 7.30 uur. Leden vergadering Algem. Middenst. Vereen. „Schiedam". 2 Och R.K. Whksbond, half 8. Uitvoering Geref. Orat. Vereen. „Lans Deo", Jepbta. 4 Och Musis Sacrum, 7 unr. Revue en Too- neelgezelschap Ontspanning. 6 Oct. Volksgebouw half 7. Kunst na Arbeid: De privé-secrctaxesse. 6 Och Musis Sacrum, ,7.30 uur. Openbare ver gadering N.V.V. Spr. de heer A. Jordaans. 8 Och .Musis Sacrum. Vergadering Kleinzaken- bedrijf. Och Musis Sacrnm. Soiree-dansante - Sin- gel k waf tier. Oct. Musis Sacrum. „Vreugde en Arbeid". Tooneeivoórsteiling. Oct. Musis Sacrum- Concert Cbr. Zangver- eeniging ,.De Lofstj/n". SO Oct. Musis Sacrum. Concert Symphonie Or kest XL v Beethoven. ROTTERDAM. Museum Boymans, 10—6 'uur. Tentoonstelling Nederland boowl in baksteen. Arena, 2.15 en 7.30 uur. Gezelschap Bijlevelt en Van Aerschot: Pukkel en Pukkel, j*. BIOSCOPEN. Luxor, 2.30, 6.45, 8.45 uur. Sloka's. Capitol, 2, "4.15, half 7 en 8.45, unr. Taboe. Prinses. 2.15 en half 8. Levensspiegel. 18 23 28 Geboren: 27 Sept. Hermanus, z. van J. Lodema en M. J. Dijs, Dr. Noletstraat L 30 Sept. .Elizabeth, d. van II. Krabbendam en B. IL Schapers,.. Rijnstraat 25. Leen- dert Jacobus, z. van J. v. d. Kolk en K. yan Seine, Poortugaalschestraat11.- -■ Overleden: zé 3eph-al. vau Beefs, u7 jaur, eciiig. van J.F-. Batenburg, Boterstra.it -66. 30Sept. A. de Bruijn, 75 jaar,wed. van J. van Veelen, Pendrechtschestraat 18. Broodbezorgers en éen magazijnbediende pleegden fraude. 4 In de bakkerij van een Haagsché coöperatie heeft, de "politie dezer dagen onregelmatighe den ontdekt. Talrijke zakjes koek, beschuit en gebakjes verdwenen spoorloos. In verband hier mede werden een 18-jarige magazijnbediende en drie broodbezorgers aangehouden. De laat stcn betrokken hun waren van den magazijn bediende tegen afgifte van een ontvangstbe wijs, dat echter zelden aan de administratie, den door het viertal .gedeeld, wenl voorgelegd. De niet verrekende gelden wer- Voorls wordt de magazijnbediende -verdacht van heling van boter en- margarine, voor den diefstal waarvan proces-verbaal is opgemaakt tegen een 23-jarigen banketbakker in het be drijf. Verder, stai- de Bediende taf van ge-, vulde")koeken, d;e hij aan een 23-jarigen café houder verkocht. Boerderij bij Zwolle afgebrand. Gisteravond is de boerderij van den heer G. J. van .der B., op den Hasseltschedijk hij Zwolle, geheel afgehrónd. Tevens gingen daar bij twee' hooibergen, verloren. Van hot huisraad kod' sléchts èen kléin gedeelte worden gered. De brand ontstond in een rietberg, die aan den dijk gelegen was, vermoedelijk doordat een eindje sigaar of sigaret door een voorbij ganger achteloos was weggeworpen. De' boer derij en de inboedel waren verzekerd. Aiucrikaansche" fabriek.door brand verwoest. De fabriek van' de National Bronze and Aluminium Foundry Compagny te Cleveland, (Ohio), is door een grooten brand grootendeels in ue asch'gelegd. De materieele schade wordt op 1.5 miflioen dollars geraamd. De fabriek had bewapeningsovders ten bedrage van ver scheidene miltioenen dollars. Er werkten 800 arbeiders. Gistermiddag is te Echt de tienjarige knaap G., toen hij op weg was naar school, bij. het oversteken van den rijksweg- in de gemeente Echt door edn auto, bestuurd door B., aan gereden en onmiddellijk gedood. Een onder zoek wordt ingesteld. Onvoorzichtig overgestoken. De 60-jarige straatmaker, W." F., die gister ochtend bij het oversteken van de trambaan op den Lammeschansweg te Leiden, werd aan gereden door een tram en daarbij ernstig ge wond werd, is in den namiddag in het Dia con?ssenhiSs aan do hekomen verwondingen overleden. Geen waschgóed in de mand. Gisteravond zagen twee surveil'eerende agen- ten op den Rijswijkschcweg te 's-Gravcnhage, in het donker twee mannen loopen, die samen een mand~~"Tlroegen. Toen zij de agenten za gen, schoten zij snel een portiek in. De agen ten kregen daardoor natuurlijk argwaan, stelden een onderzoek in en kregen- te hooren, dat er waschgóed in de mand zat. Bij nader inzien bleek de inhoud echter te bestaan uit 29 .kilo gram ongestempeld varkensvleesch, afkomstig van een frauduleuze slachting. Do betrokkenen, do 48-jarige S. eu de 28-jarige H. werdén gearresteerd. Naar de herkomst van het vleescb wordt nog een onderzoek ingesteld. Clandestiene slachtplaats ontdekt onder-Ede. Toen politie en crisis-ambtenaren in de ge meente Ede gisteren in den zeer vroegen och tend op controle waren in" een eenzaam heide veld, betrapten zij zekeren AL op het -ver voeren van een zak met rogge. Korten tijd daarna naderden twee mannen, die een» zak met schageuvloosch transpor teerden. Een -en ander bleek afkomstig van G. C., uit een naburige gemeente, die te Ede hatf geslacht bij S., van wien het schaap ook afkomstig 'was. S. had, zoo toonde het. onderzoek verder aan, reeds twee schapen ge leverd. Bij een op zijn bedrijf gehóuden con trole bleek, dat bij zeventien schapen .en een kalf te veel had, hetgeenwil zeggen, dat hij daarvoor geen vergunning bezat. Voor een koe,- die bij S. weidde en toebehoorde aan^ A. te Ede, kon evenmin een vergunnng wor den getoond. Ai het onrechtmatig gehouden vee en vervoerde vleesch werd in beslag ge nomen. Ten slotte kan hier -.nog aan wor den toegevoegd, dat het* schuurtje van S., waarin de schapen werden geslacht, allesbehalve proper was; het geleek meer op ecu mest hoop, waarboven een dicht net van spinweb ben hing, dan op een slachtplaats. - Veiling Wcslerleè. Marktbericht van- 30 September 1911. Druiven 2e soort. 3448 c.; aanvoer 35.000 KG.; blauwe asperges 10 c. per. bos; net- Htciutrncu -i-uj uiiuniM tomaten A, B, C, CC,-f16.'per 100 k.g.; bonken, f12.per 100 k:g.;, aanvoer tomaten 56.000 K.G. overtreders heeft de indrukwekkende uniform iaimirlijk oen kalmeerenden im^ped. In de ordedienaren ziet de onlibbbelijke over treder veel minder een machtsvertogen woordi- gef^en véei eerder'een gelijke, 'maar wie zoo edeneert, kijkt toch leeiijk op zijn neus. Dat bleek vanmorgen, toen triomfantelijke dienaren der orde naast hun slachtoffers voor h&t hakje stonden. Uit hiin verhalen kwam dui delijk naar voren, welk een ondankbare taak deze menschen .op hun schouders "hebben 'ge nomen. Vriendelijk^bedoelde waarschuwingen uit hun taoud worden'zelden op'hun juiste waarde geschat, maar meestal met gesnauw of gehoon ontvangen. Thans was dp dag der. vergelding en der wrake echter gekomen. Menschen, ,diq onheusch waren opgetreden tegen deze uitvoer ders .van bun plicht,kregen uit deii mond van den kantpnrechter het onjuiste van hun. optreden te vernemen, en-bovendien als leerzame herinnering een aardig- bedragje Is betalen. Het was een lange rij,die begeleid door de aanklagers, voor "t front moest verschijnen. Daar was de' wed. M. H. V. uit de Korte Singelstraat, wier zoon de eigenlijke schul dige was. Zij zette de lijst der boeten in mei f 4. Eenfabrikant; G. v. liil-de IJsselinond- schestraat moest .één gulden, meer betalen, om dat bij ."Hem-' de: -lichtsterkte een aantal (.kaar sen" meer bedragen had. Bij J. A. J M. in de Hoofdstraat vVas':'het slechts eon schemer-, lampje, dat de bekeuring veroorzaakt had; dus: f2.of een dag, G. A. v. YL,- 9&n -kantoorbediende uit de Beierlandscheslraal, kon zegevierend het slacht- vold verlaten. Hij had na con opgewonden be toog, waarin 'hij zeer plaïiisch de gunstige eigenschappen vaii een veróiiisterings'amp van zeker merk beschreven had eeü schuldig ver klaring zonder straf-ópleggi ig van de hceren losgekregen. Bij J. N. op de Broersvest veroorzaakto een eigenaardige omstandigheid do uilstraling. Ver- dachtes verduisteringsgordijn was neergelaten, maar sloot niet volledig tegen het raam aan, zoodat de lichte vloer net licht uit de kamer ondér het gordijn door naar buiten-reflecteerde. Ook zulks- behoort- echter voorkomen te wórden en 'ter aansporing van meer oplettendheid, dien de een boete .van f4T Bij H. L. J. B. :aan.de Burgemeester Knap- perüaan was het. 2 riiaal in 24 uur noodig dat een orde-dienaar proces-verbaai tegen hem opmaakte. Om^kwart over een 's nachts straal de uit vele raineri van zijn. huis licht en in den daaropvolgenden avond was dat weer het geval.Hier oordeelde de kantonrechter boeten van f5.of 2 dagen en f7.50 of 3 dagen op hun plaats. Mevr. J. H. C. F.' wilde een stekker in het stopcontact steken en knipte daarvoor heel even het licht-riaan.De orde:dienaar was op .zijn post en sloeg zijn, slag, nu zal haar man f 2.50 moeten belaien. Omhet licht dat uit een lantaarn in het plafond van de werkplaats van de bierhande laar J. T. straalde te kunnen constateeren, moest een ijverige' lichtjager met een ladder de daken beklimmen. Hij zag Haar evenwel niet Met alle' waardecring voor hetgeen door an dere instanties op hét gebied van liefdadigheid wordt verricht, ziet de. Winterhulp ook in den komenden winter, dio moeilijker zal worden dan den vorigen, een taak voor zich wegge legd. In een tijd, waarin zelfs de gegoeden zich vele dingen ^moeten ontzeggen, is het niet noodig u den nood te schetsen) die in de gezinnen der armen heerscht. Daarvoor mo gen wij onze óogen niet sluiten en daarom moeten wij trachten met en voor elkander dezen tijd door te komen. Winterhulp Nederland weet, door haar rela ties met instellingen van_ liefdadigheid, hoe do armoede voortschrijdt en hoe deze het doel matigst kan worden gelenigd. Zij komt even wel handen en middelen tekort. Daartoe gaat -zij'opnieuw tot "ieder gezinshoofd een" beroep -richten, om uit vrijen wil to doen wat in zijn vermogen is. Vrijwillige- hulp biedt men ook, door zich als collectant op te geven aatt het plaatselijk, burean der W.H.N. (adresBroersvest 95). Hoewel zich" een. flink aantal collectanten aam- meldde, is er nog werk vóór vele anderen Daarmede wordt de taak van ieder'en collec tant op evenredige wijze verlicht. Moge aldus de burgerzin, die èen traditie uitmaakt van ons volk en onze stad, blijken in dezen .tijd niets van zijn inhoud verloren te hebbent De Burgemeester van Schiedam, DRAAYER. Opening N.V.D.-tehuis voor oude. dames. Gistermiddag is, te Dieren het eerste tehuis voor oude dames vdn den Nederlandschen Volksdienst geopend, (gelegen aan den Zut- phenschestraahVeg. ,^.In dit-- tefltiis. kan 'ieder worden opgpno- men, die zich hiervoor aanmeldt, ongeacht het feit of de betrokkene veelkan betalen of weinig. Ieder twijgt in het tehuis de beschik; king over "een eiggpfc.slaapkamer, die volledig is ingericht, zoodat eigen meubelen niet be hoeven te worden mede gebracht. De aanmel ding, voor opname kan geschieden (by den, Nederlandschen Volksdienst in Den Haag. Dit eerste tehuis biedt ruimte voor-" onge veer twintig dames. Op den eersten dag wa ren reeds vier bewoonsters aangekomen die op getogen waren over het tehuis, waarachter een ongeveer ll/2 H.A. groote tuin ligt, mét prach tige gazons en bloeiendo rozenstruiken. Verbetering-. In het bericht over Engeische luchtaanval len in ons blad van gisteren, is zeer tot onze spijt, een storende fout geslopen. De' lezers zullen wellichtbegrepen hebben, dat niet 2§5 maar 25 woonhuizen -door -bomsplinters hebt beschadigd wérden. Streekkundc. ,s In „Het Schoolblad" scurijft R. F. v. Over- b'ecke: Op initiatief van den heer Duch&lcau, inspeel teur van het L.O. in de inspectie Delft, hebben tal van onderwijskrachten bij* het L.O. de ge weldige "taak ondernomen te onderzoeken, wat er aan historisch reservaat in de torens, kloos ters, ruïnes, oude gevels en gevelsteenen, wa penborden, enz., van hun dorp, stad of streek nog te vinden was. Het was woudcrbaarlijk, wat deze werkgroep wist' op te diepen en hoe de onderzoekers zonder twijfel hun onderwijs daar- meie hebben verrijkt. Als resultaat" van deze exploraties zal nü binnenkort een stel leesboekjes het licht zien, die niet ajleen historisch 'zijn ingesteld, maar verschillende aspecten 'vertoonen-, Zij moeten, do stimulans yormen om te gaan nasnuffelen- en' de oógen der leerlingeji. té openen voor de eigen omgeving, teneinde de school do eerste stappen te doen zetten op-den weg der milieustudie, om dezo geijkte term van het Belgisch leerplan te bezigen. Ook opandere plaatsen werkt men aan deze materie. - VIJ1TDE KLASSE ZEVENDE LIJST Trekking van 1 October. 1.000 No. 10307, 12717, 14404, 14773, 17926, 19140, 19259. £00 No. 19775. - 200 No. 5621, 8245, 9415, 9660, 21150 21214. ,100 No. 1256, 1283, 3410, 3822, 8034, 8151,- 17508, 19226, 21010. PRIJZEN VAN ƒ70 Luchtgcvaar. x Het zoo juist verschenen,. Septembernummer bevat een levendige propaganda voor het -ste denschoon van Bergen op Zoom en tusschen de mooie foto's uit die oude stad vinden we ook een en ander over haar luchtbescherming. .Medicus wijdt ,een opstel aan sflauwvallen, ter wijl een historisch overzicht wordt gegeven, ge titeld: Uit het verleden van .de brandbom, dat met afbeeldingen is geïllustreerd. Verder noemen wij nog: Als het "Blokhoofd thuiskomt, Luchtbèschermings-tenloonstellingen in Brabant, Knutsclrubriek en Voor de Vrouw.. Medegedeeld dooi de Amsterdamsche Bank* N.V. Rustige affaire, ongeanimeerde stemming, ach- tcruitloopende koersen, Nederlandsche beleggin gen goed prijshoudend. ;tcgen op, zoodat weer een overtreder voor den rechter gesleept kon-worden: fó.— of 2 dagen Met ingang van X October zijn de internatio nale spo'rthelrekkingen hersteld, voor zoover de mogendheden vrierischappelijke betrekkingen on derhouden. Het rijksatli lef ieksp orlfcest. In het kader van het door den rijkscommis saris voor het bezette Nederlandsche gebied georganiseerde rijks:tliletiekspoitf-(est, waarvan do uitvoering aan den DuitsChen dienstpost is opgedragen, .wordt ook een voetbaitournooi lus- schen_ elftallen van. Duitsche eenheden en bu reaux gehouden, nJ. van den dienstpost en van de marine, van dr Waffen SS eu van de Duitsche- Politie. j De beide winnende ploegon zullen Zater dag 4 October, als onderdeel van het pro gramma in het Stadion te Amsterdam tcgon elkaar spelen. Deze -wedstrijd zal om 17.15 Miur aanvangen. Voor het sportfeest hebben reeds meer dan vijfhonderd deelmaners- ingeschreven. De uitvoering is opgedragen aan de D uit- sche dienstpost. Verscheiidene bekende athle- te'n-uit het Duitsche rijk zullen, deelnemen, terwiji1 van Nederlandsche zijde Tinus Osen- darp van de partij zal'zijn, ,Op den 200 meter staat de ontmoeting- van Osendarp en - Scheu ring in bet middelpunt" van de belangstelling. Op de 800 meter komt Harbfg aan den start. De Reichssportführer Von Scharnmer und Osteri en de Reichsfach-aimtsleiter dr._ Ritter. von Halt, zullen ,het- feest door htm tegen woordigheid opluisteren. - .a' TVx nrfvdctrfulnr» vnHnn vrh'. loAffflJllffiltlk ZllU. De Nederlandsche Spoorwegen hebben voorts 'op Zondag hutf tarieven voor de bezoekers van het feest tot de helft verlaagd- OBLIGATIES Staatsteeningen Nederland 4% Ned. '41 KOERSEN OP 1 OCT. 1941. 1423 2331 3050 3815 4349 5033 5356 5904 6481 7245 7924 8220 8627 9294 -9697 ~10125 -10931 12045 12454 12.950 13518 14126 14814 15042 15899 16421 16784 i 17409 18135 18906 1^796 20195 20490 21044 21940 -1588 - 2425 3166 3803 •1586 5037 5517 6015 6493 7319 ""933 8337 8681' 9429 9785 10210- 11003 12056 12465 12967 13622 14216 14875 15130 15939 16576 16947 17415 18187 18972 19825 20235 20665 21153 21957 1610 1725 1743 2624 2864 2970 3175 3213 - 3296 4009 4129 4168 4844 4891 4921 5109 5135 5219 5630 5646 5773 6019 6203 6257 6725 6772 6922 .7386' 7465' 7535 7953 7664 8384 8465 8468 8815 8819 8928 9515 9527 9533 9787- 9849 9997 10346 10425,10498 11214 11241 11267 12060 12173 12220. 12482 12519 12590 12981 13008 13066 13750 13795 13926 14472 14648 14676 14896 .14908 14925 15232 15288 15469 15987/ 15993 1C031 16580 16600 16614 16999 17003 17290 17477 17682 17826 18221 18254 18405 19050/19089 19179 19836 19857 20035 20248 20274 20337 20718 20812 20968 21249 2)343 21447 2135 2976 3585 4186 4929 5276 5788 6390 7007 7589 2188 3016 3812 4276 4999 5299 5805 6444 7116 7760 8479 8519 9064 9165 9594 9650 9999 10902 10732 10920 11418,11989 12263 112297 12613 -12682 13146 13202 13996 14031 14677 14701 14969 15740 15760 16090 16315 16615 16749 17319 17321 17938 18116 18533 18897 19395 19540 20121 20185 20371 20376 20981 20995 2163£, 21818 NIETEN V.K. HEDEN '40 I II m.b.f102 '40JI '36 '87 '38 N.W.S. 4% 4% 4% 3% 3% 8-34 2*% Ned. Oost-lndië 3% Ned.-Indië 1937 977, 3% Ned.-Indië '37 A 97 AANDEELEN - Banken Kol.-Bank217 Ned.-Ind. Hand.Bnk 168 Ned. Ilandelmij. 166 Industr. Ondern. (Binnenland) AJg. Kunstzijde Unie 14S1/2 - Van Befkel 1048/4 Cert. Calvé 1221/4 Centrale Suiker 223 Ned. Fokker224 Lever Bros Unil. ^65 Ned. Ford .r342 "Philips GloeiL G.B.-271 Petroleum Dordlsche Petr295 Kon. Petr. Mij.' 826 Rubber Amsterdam Rubber 817 Bandar Rubber 245 Deli Batavia Rubber 2o6 Kendeng Lemboe 219 Oostkust 1Sö'/e Se/i/tt-ij,-'' 1 67*/j Ver. Ind. Cuü.-Ond. Striker Handelsver. A'dam 4857s Javasche Cultuur ..'294 Ned.-Ind. Suiker Unie 272 Vér. "Vorst. Cultuur MOV^ Tabak Deli Batavia 2727, Deli Mij:309 Senembah 2677$ Scheepvaart'. - Holl.-Amerik. Lijn 1507»/ Java-China-Japan- Lijn 1797» K.N.S.M.' Nat. Bez. 205 Kon. Paketv.-Mij..283 5. f».t, ft-4 «1 i .**eu. oüuoopv. ouio^au-^ Rotterd. LIoyd ..,.172 Stoomv.-Mij. Ned. v'1717, 101 102 '102 102 10?. 1017e 101 -97V, 97 V, .90»/, 90'/, 93'/a 94'/8- 76»/, --7C7, ®Ve 98V„' 98 1547t 167 142 108 120V4 220 2207t 1627,- 831 267 87, ;67, 23/4 63/« 289i/5 817 811 248 259 186»/,— 1697. 210 - 478 288 54 62 270 1887,— 40 275 811 267 1487,—. 607, 1767,.*- 2027»/ 285 - O Jt - 9 1011 1018 1236 1255 1503 1535 1-649 1708 1907 1914 2088 2095 2379 2399 2551 2576 2827 2832 3055 2064 3239 3263 3493 3525 3723 3734 3953 3997 •1053. 4068 4277 4329 4413 4435 4753 4755 5021 5038 5195 5222 5313 5335 5403 5465 5596 5608 5864 5891 6083 6280 6419 6427 6553 j 6567 6736 *6768 "6954 6960 7059 7221 7376 7398 7497 7507 7619 7633 7855. 7895 8099 8104 8308 8312 8437 8458 8776 8788 8894 8911 9101 9121 9283 9314 9534 9544- $033 9640 9824 9842 10010 10059 10176 10203 10288 10297 10453 10507 10685 10758 11021 11043- 11330 11401 11619 K695 11362 11905 12083 12087 12266 12289 12417 12442 12803-12843 12946 13040 13047 13189 13218 13375 13379 13657 13684 13876 13916 14156 14258 14531 14533 14310 14818 15036 15039 15401 15416 15616 15630 15907 15997 16008 16013 16158 16170 16298 16302 16JG4 16467 16701 16713 16863 16875 17076 17146 17317 17330 17685 17688 17797 1.7810 18061 18076 18314 18336 18535 18546 18810 18811 19059 19090 19316 19392 19477 19527 19705 19730 19848 19868 20105" 201-14 "20225 20357 20471 20518 20662 20663 20767' 20837 20918 20926 21078 21097 21295 21329 2.1658 21674 21822 21825 1U81 1312 1544 1717 1924 2148 2439 2588 2873 3083 3308 3544 3807 1118 1327. 1596 1719 1977 2172 2457 2637 2883 3144. 3318 3570 3810 1158 1330 1605 1732 1978 2180 2474 2694 2891 3149 3369 3580 3881 4073 4081 4229 4377 4387 4388 4451 4454 4570 4878 4888 4923 5059 5092 5103 5230 5532 5239 5 W 5361 5370 5507 5511 5522 5635 5746 5785 5901 5944 5979 6335 "6354 6376 6430 6451 6453" 6590 6626 6663 6809 6892 6912 6962 6969 «975 7230 .7275 7316 7410 7418 7436 7519 7532 7583 7673 7683 -7691 7898 7928 7943 8140 8142 8156 8323 8363 8407 8629. 8641 8649 8817 8833 8847 9022 9024 9048 9129 9158 9197 9320 9374 9414 9568 9573 9596 9671 9677 9771 9846 j9894 9908 10068 1Ö070 10111 10217 10235 .10264 10361 10412 10413 10520 10542 10545 10849 10860 10881 •11045 11073 11116 11474 11500 11555 11732 11758 11801" 11914 11957 11984 12116 12138 12178 12308 12309 12381 12550 12648 12651 12860 12863-12888 1165 1335 1629- 1864 1091 2243 2503 2775 2903 3160 3454 3675 3890 4238 4412 4598 4974 5116 5263 5383 5583 5854 6007 6386 6506 6708" 6929 1199 1342 1631 1871 7.040 2348 2535 2777 2953 3197 3492 3713 3944. 4257 4710 5007 5159 5278 5399 5593" 58fl 6060 6398 6529 Jo 726 6933 7357 7451 7605 7798 8028 8166 8422 8705 8857 9055 9212 9459 9602 9772 9910 10116 10150 10275 10276 10442 10570 10660 10988 10991 111CÓ 11323 11586 11605 "11809 11812 12007 12038 12198 12239 "12338 12403 12653 <12724 12922 12933 7366 7495 7617 7836 809.' 82$ 84?1 88V5 90', 3 922t 948(1 9611 980$ 9962 13080 13099 13235 13237 13400 13438 13717. 33740 13946"14034 14299 14348 14572 14603 14828 14880 15143 15148 15418 15459 •15G42-15720 16014 16030 16178 1C188 163*08 16311. 16480 16500 16733 16747 16886 16906 17151 17210 17353 17419 17700 17705 17307 1792b 18111 18162 18400 18482 18585 18588 18874 18877 19103 19142 19393 19418 19572 19576 19771 19811 19923 20015 20131 2Q146 2Ó362 20385 20544 20579 20676 20681 20840; 20864 20938 20959 21114. 21162 '21411 21452 21692 21723 21833 21858 13117 13240 13525 13769 14056 14374 14617 14902 15231 15468 15797 16046 16201 16367 16534 16.794 16960 17217 17437 17738 17923 18171 18493- 18594 18881 19170 1944.7 19596 10822 20029 20147 20408 20627 20682 .20873 20975 21181 91593 21737 2187G 13128 13259. 13530 13844 14106 14474 14745 14953 15258 15489 15851 16067 16208 16369 16632 16796 16991 17272 17465 17743 17961 18287 18505 18621 18948 19182 19449 19007 19833 20079 20155 20412 20636 20707 •20874 21053 21188 U15R9 21752 21921 13153 x. 13315 -- 13630 13868 14117 - 14524 14777 15003 15353 15510', 15865 16154 16265 16384 16658 16811 16996 17281 1753G 17786 17983 18313 18507 18792 19245 19454 19637 20094 201G5 20463 206« -20748 20883 21055 21275 9JC51 21781

Schiedamsche Courant | 1941 | | pagina 2