STADSNIEUWS "ff Laatste Nieuws m mums Gemengd Nieuws Vernietigingsslag bij Charkof gewestelijke mmsBtimux Dinsdag 26 Mei 1942 SCHIEDAMSCHE COURANT, Pag;"2 Vereeniging Volkshuisvesting J.' Bliek f Industrieeie filmavond Agenda Feestmiddag Hermes-D.V.S.- supporters Burgerlijke stand Uitreiking distributiebescheiden schuimende TANDPASTA D^BBELMyjkN BëURS WMM MmSWmMM 7, 7» 87, 67, 2 2 77, Razzia in.het Haagsche gokcentrum Clandestiene slachtplaats in dicht sparrenbosch Uitbreekpogingen verijdeld Opruiming onder bonnenhan delaars in den Haag Sport Pinkstertournooi A.S.V.Ion Schiedam-—Regenboog 0-1 489e STAATSLOTERIJ Vil E Ly flAR^i N U.W pg GEZIN ;D0t3R AfiBEID 'wv IN DUITS;G;HEANDJ3, MELUTUAANÉiJ Ï>E^ Het spreekt van zelf, wordt in het verslag over 1941 van de Vereeniging „Volkshuisves ting" gezegd, dat de huidige oorlogsomstandig heden hun invloed hebben doen gelden ook op onze vereeniging. Overheidsvoorschriften, als daar zijn: het huur beschermingsbesluit, de on mogelijkheid 1 zonder toestemming te verhui zen, het beperken van het gebruik van ver schillende bouwmaterialen, de moeilijkheid van het verkrijgen biervan, enz, maakten do zaak moeilijker dan in normale tijden. Niettegenstaan de deze moeilijkheden, is toch bevredigend gewerkt. Aan salarissen, loonen en pensioen werd uit betaald f 2ö 342.93. Op 31 December was het aantal leden 93, vertegenwoordigende 197 stemmen; dit zijn niet alleen persoonlijke leden,, doch ook eenige in stellingen. Er wisselde één woning tweemaal van huurder en 20 woningen eenmaal. In 1936 be droeg het aanta! verwisselingen 133, in 1937 85, 1938 84, 1939 ook 84 en 1940 50 wis selingen. Dat van do 200 caudidaten, die zich aan meldden, derhalve de overgroote meerderheid moest worden teleurgesteld, is wel jammer, maar begrijpelijk. Do huurderving door leegstaan was slechts f289 45, waarin begrepen f "218.40 tengevolge van bot lang onverhuurd blijven van een win kelhuis. De huurderving bedroog in 1936 f 223S.07 1937 (726 31; 1938 f528 63; 1939 f599.15 en 1940 f 648.49. Het grootste bedrag aan huurderving kwam voor in 1929, n.l. f12.669 21. In 1911 mocht 58 043 M3. water verbruikt worden; het werkelijk verbruik bleef daar 5733 M3. onder. De werkzaamheden aan de paalfundeeringen der woningen in hel Singelkwartier waren aan het einde des jaars zoover gevorderd, dat gei eed waren 2016 palen. Er bleven toen nog 757 palen over te bewerken. Deze ar beid koslte in 1911 f7708.92. De assurantie .is verhoogd met 60 pet.,' waardoor de hoofdsom van f 3 006.500 werd gebracht op f4810.400. De premie werd ver hoogd met f 308 48. Do huuropbrengst van de 969 woningen der vereeniging bedroeg in het afgeloopon jaar f238.249.77. In den ouderdom van 69 jaar is, na oen lango ongesteldheid, overleden de heer J. Bliek, dio als instructeur van de Schiedamsche Bur gerwacht en als leider van de Sehietvereen. „De Roos", waarvoor hij groole verdienste heeft gehad. De heer Bliek heeft vele jaren bij de mari niers gediend. "De begrafenis van hetstoffelijk overschot geschiedt morgenochtend op de algeuieene be graafplaats aan den Vlaardingerdyk. De afdeeling Schiedam van de Vereeniging „Nederlandsek Fabrikaat" organiseert Donder dag a.s. een filmavond in Musis Sacrum, waar op een drietal „industrieeie" films zullen wor den vertoond, n.L: Het land van Dordt; Do zoutwinning te Boekelo en Twee landen spreken. De eerste film is een Dordtache pendant van do film: Schiedam, hoe het werkt en leeft. Do twee andere films zijn de vorige week hier ter stede vertoond voor de Schiedamsche schooljeugd. Lnehtbcschcrmmgsladder gestolen. In den nacht van Woensdag op Donderdag *jj. is een ladder, welke geplaatst was voor de R, K. school achter het hek in de Nas- sanlaan en welke toebehoort aan den Lucht beschermingsdienst, ontvreemd. De ladder is geolied, bestaat uit twee "doelen van elk 20 sporten en is gemerkt „E 38 R K. school". Dat er nog menschen zijn, die zich vergrij pen aan wat moet dienen om in tijd van nood medeburgers hulp te kunnen bieden, is eigenlijk onbegrgpelijk! Zonnescherm door een ruit. Zondagmorgen is een zonnescherm van den winkel van B. v. d. H.op de Broersvest losgeraakt en tegen de winkelruit geslagen, waar deze werd vernield. Verbetering. De heer H. J. F. Smits, die bevorderd is tot commies bij de directe belastingen, was voor zijn bevordering adjunct-commies en met adjunct-coinmissaris, zooals de zetter Zaterdag wilde doen gelooven. Boottocht. Met drie extra" trams zrjn len Pinksterdag in de vroegte reeds de deelnemers aan den boottocht, dio de voetbalvereen. D V.S S naar Rhenen organiseerde, naar de Oosterkade te Rotterdam vertrokken. Om 8 uur voer de boot af. Max Bron zorgde aan boord voor de goede stemming. Om half 3 gingen de deelnemers in Rhe nen aan wal; velen bezochten den Grebbe- berg, anderen bezichtigden het dierenpark in de nabijheid. Om 5 uur werd de terugreis aanvaard. Ondanks bet weer niet meewerkte, was de stemming aan boord toch uitstekend. Om 10 uur arriveerde het gezelschap te Rotterdam en een half uur later hadden extra trams het op de Koemarkt gebracht. Gedenkdagen. Het echtpaar 3. Schluterv. d. Berg is zijn bruidstijd ingegaan, die vooraf gaat aan het dia manten huwelijksfeest. Dit zal Zondag 7 Juni a s. worden herdacht. liet echtpaar 3. Ronteltapv. d Water is Donderdag as. 40 jaar getrouwd; op 7 Juni viert het echtpaar A. WiesCiuo zija zilveren bruiloft. Passage Theater 2.15 en 7,30 uur. Quax, de brokkenpiloot Monopole Theater, 2.15 en 7.30 uur. Een on zichtbare gaat door de stad (14 jaar). Heden e.v.d. Polyantha, geopend van 10 uur v.m. tot zonsondergang. 27 Mei, Musis Sacrum, half 9. Jaarvergadering Kaih. Bond „Voor het Gezin". ROTTERDAM. Heden e.v.d. Arena, 215 en 7.30 uur. Gezel schap Bijievelt en Van Aexschot: On der één dak. BIOSCOPEN jCapitol, doorl. van 1.30 uur af. Zijn zoon. LuXor, 1.30, 3.30, 7.45 uur. Een nacht in Venetië. 14, jaar, Prinses, 2.15 en half 8. Lajla. (14 jaar). Woens dag 2.15, 4.30 en 7.30 u.). Ter gelegenheid van, het 6-jarig bestaan hield gisteren de Supportersverecmgmg Hormes-D.V.S. een feestavond in Musis Sacium; dio bizonder geslaagd is. Do voorzitter, de hoor S. J. van E ij k, heeft in zijn openingswoord o a meegedeeld, dat Let do vereeniging van vrieiden van Her- mes-D.V.S. goed gaat. Er staan weer een 3Q-tal personen gereed om als lid van de vereeni ging toe te treden. De heer L. de Bruijn heeft als conferencier en cabarilier een belangrijk aandeel genomen in bet welslagen van den feestmiddag en -avond, o.a. door hot samenstellen en zingen van een Hei mes-D V.S.-supportersüed, dat insloeg. De zingende visschers, een ensemble van 9 man, onder leiding van den pianist, Cor Groeneveld, hebben klassieke en luchtige liederen o.a. een fragment n't Carmen, Droomland en een potpourri: Hutspot, tra gehoore gebracht. Bij de Honolulu zangvogels is een zangeresje niet ee" goede stem. De §tuwers hebben acrobatische toeren ver richt en ook daarbij kwam aan het licht, dat een orkest als het Hakkert Ensemble voor een goed deel' de sfeer bepaalt. Het Hakkert £n- semble bestond uit 7 musici, en dit heeft de rustige, aandachtige stemming, bevorderd. Een bestuurslid van Hermes-D.V.S., de neer A, de Jong en eenige spelers uit het eerste elf tal hebben een deel van den feestavond bijge woond. Concert. Morgenavond geeft hot Stedelijk Muziekkorps in de Plantage een concert, waarvoor het vol gende programma is vastgesteld: 1. Oude Kame raden, mnrsch, C. Toike; 2. Ouverture zum Volksfest, M. Carl; 3. Goud on Zilver, wals, 'o\os uootjdoxus aooa ourjjaouoQ *p fretje^ -ig (solist C .Kemper), P. Francois)5. Fantasie uit de Opéra ïraviaia, G. Verdt on 6. Lustrum marscb, Ir. Frits Beukers. Geboren: 22 Mei. Franciiia Maria Catharina, dochter van. A. J. A. v, d. Water en F. M. C. Steens, Dr. Nolotstraat 1. 23 Mei. "Maria Bernadette, dochter van H. P. van Geloven en J. 3. Oosterhof, Singel 92. Overleden: 22 Mei. C. J. v. d Klink, 1 jaar, Buerhavelaan 9. W. v. d. Bioek, 62 jaar, cchlg. van N. J. II. Beuman, v. Beverenstraat 32. W. v. Balderen, 64 jaar, Nassaulaan 75. Tegen overlegging van de stamkaarten en de daarbij behoorende inlegvellen van alle ge zinsleden, worden in het lokaal Broersvest 95 van 9—12 en van half 2—5 uur (Zaterdag van 9—2 uur) bonkaarten 7e periode en aard- appeikaarlen uitgereikt. Aan de beurt zijn: A t/m. BI. Woensdag 27 Mei 1942. Bo t/m. Bij Donderdag 28 Mei. C, D t/m. Er Vrijdag 29 Mei. Es, F en G Zaterdag 30 Mei. H t/m. Hoo Maandag 1 Juni. Hop, I, J t/m KI. Dmsdag 2 Juni. Kn. t/m. Lee Woensdag 3 Juni. Lef t/m Mop Donderdag 4 Juni, Mor, N, O t/m. Pli Vrijdag 5 Juni. Plo, Q en R Zaterdag 6 Juni. S t/m. Sta Maandag 8 Juni. Ste, T, U t/m Verc. Dinsdag 9 Juni. Verd t/m. Wa Woensdag 10 Juni. We, ,X, IJ en Z Donderdag 11 Juni. Wie door bizondere omstandigheden .zijn be scheiden piet op den vastgesteiden datum kan afhalen, kan Donderdagavond 28 Mei en Don derdagavond 4 Juni van half 7 tot 8 uur terecht. In v.m. Keihei en Spaland zal de uitrei king plaats hebben op Vrijdag 12 Juni in het schoolgebouw Schiedamschewcg 52, van 912 en 24 uur. fSL De vlsch Is te groot voor het net. Binnendringen is uitgeslotenEven onmoge lijk is het ,voor de groote schulmbellèn van normale tandpasta's, om binnen te dringen in de kleine holten, die leder gebit in menigte bezit. Daar is Üastella Ta pasta voor noodig, de een,ge tandpasta, die door middel van het ingredient Perldon extra kleine schuimbelletjes vormt. Zóó klein, dat zij zelfs in microscopisch kleine tandgroefjes reinigend kun nen binnendringen. Dót is pas volledige gebitsverzorging I O Medeqedeeid dooi de Amsterdumsche Bank N.V OBLIGATIES Staatsleeningen Nederland V.K. 9 '40 I lOl'V,. KOERSEN OP 26 MEI 1942 •*/o 4% 4% i% 3% 3% 3-34 24% II m.bi.10iyt 100% 997* 9S3U 97V8 78V< '40 II '36 '37 '38 N.W.S. Ned. Oost-lndlë 3% Ned.-Indië 1937 88% 3% Ned.-Indie '87 A 87 AANDEELEN Banken Kol. Bank I251/, Ned.-Ind. HandJBnk 881/* Ned. Handelmij. 124 Industr. Ondern. (Binnenland) Alg. Kunstzijde Unie 150Va Van BerkelïaS1/^ Cert. Galvé*16 Centrale Suiker 236 Ned. Fokker209 Lever Bros Unil. *83 Ned. Ford 844l/2 Philips Gloed. G.B. 286 Petroleum Dordtsche Petr. 261 Kon. Petr. Mij. 300 Rubber Amsterdam Rubber l&75/8 Bandar Rubber 144 Deli Batavia Rubber 134 Kendeng Lemboe 118 Oostkust Serbadjadi 88 Ver. Ind. Cult. Ond. Suiker Handelsver. A'dam 294 Javasche Cultuur I59'/ï Ned.-Ind. Suiker Unie Ver. Vorst Cultuur HEDEN 99%- 100%— ioi 7» KG1/* tOO1/,— 937»- 97J/»~ 787, 897, 87 877, 1247,, 150%— 1387', 117 239 208 1627a- 844 2827a— 17s 261 2977a— 801 Tabak 1847, 817a S> Doli Batavia -144% Deli Mij. Senembah 180 1507, 187%- 133 120 917, 292 164 1667, 81 144 181 151 90 Scheepvaart Holl.-Amerik. Lijn 151 J ava-China-J apan- Lijn 125 K/N.S.M. Nat. Bez. 197 Kun. Paketv.-Mij..193 Ned. Scheepv, Unie 176 Rotterd. Lloyd 151 Stoomv.-Mij. Ned... 1497, 1507,- IV, 1247, 1977, 192 1747,— 1507, 150 Talioos zijn de klachten, welke op het bureau der Haagsche politie aan de Van der Venne- straat werden ontvangen over het hazardspel in de Van Ravesteijnstraat. „Mijnheer, mijn man heeft weer zijn heele weekloon met dobbelen .verloren". „Brigadier, mijn man heeft bij „het gokken in de Van Rave steijnstraat het' geld van de steun verloren en bovendien heeft hij.de distributiebonnen van de kinderen verkochten du geld ook verdobbeld". „Mijnheer, ze staan weer bij mij voor de deur te gokken. Ik kan mijn eigen huis niet in. Is daar mets tegen te doen?" In het najaar heeft de politie voor een tijd lang een einde gemaakt aan deze volkspest. doch nu het wederom zachter is en de avonden langer worden, zijn de heeren kwartjesvinders weer uit hun holen te voorschijn gekomen en het regende wederom klachten bij de politie, niet alleen van de vrouwen van de werktoozen en kleine ar beiders, die steeds het slachtoffer zijn van deze werkschuwe individuen, doch ook van de buurt bewoners, die er in het geheel niet op gesteld zijn, dat juist in hun straat en voor hun deur de schoone sport van een, twee, drie, klaveraas of van de notedopjes wordt beoefend. De politie heeft deze klachten niet onbeant woord gelaten. Steeds werd ingegrepen en her haalde malen heeft de motorpolitie de straat schoon geveegd. Het was evenwel niet gemak kelijk de heeren opheeterdaad te betrappen. Zaterdag j.l. is de zaak nu op andere wijze aangepakt. Een aantal politiemannen in burger is erop getrokken onder leiding van den socia len dienst der politie. Twee man mengden zich onder de spelers, terwijl de overigen aan weers zijden de straat afsloten. Zoodra de voorberei dingen t waren voltooid en geconstateerd was, dat werkelijk werd gedobbeld, werden de pisto len getrokken en het geheele gezelschap werd beleefd uitgenoodigd.de handen in de hoogte te steken en in den inmiddels aangekomen arrestan tenwagen te stappen. Allen werden overgebracht naar het bureau v, d, Vennestraat, waar zij streng werden gefouilleerd en verhoord. Bij dit verhoor kwamen er ongelooflijke toe standen aan het licht. Een der arrestanten, een man in de kracht van zijn leven, bleek in acht jaar niet te hebben gewerkt. Hij was niet inge schreven bij het gewestelijk arbèidsburau, maar had toch kans gezien met zijn gezin een steun van ruim f 11 per week machtig te worden. Voor een gezin van vier personen is dit niet veel, zal men zeggen, maar toch speelde deze heer het klaar een bedrag van f85 op zak te hebben. Hij kon de herkomst hiervan niet ver klaren. Natuurlijk had hij niet gespeeld, hij was net aan komen loopen hij had er niets mee te ma ken, hij was nog nooit in de Van Ravesteijn straat geweest, enz., enz. Jammer voor hem hdd- den de rechercheurs gezien, dat hij stond te spe len eri dus werd hem gedurende de Pinkster dagen gelegenheid gegeven na te denken over de herkomst van het geld, dat hij bij zich had. De voornaamste kwartjesvinders werden vast gehouden en de overige spelers werden met een ernstige vermaning naar huis gezonden. Be ononderbroken strijd, dien de centrale crisis controledienst voert tegen de clandestiene slachtingen, leidt herhaaldelijk tot opmerkelijke resultaten en totverrassingen. De ontdek king, die controleurs van den dienst onlangs tusschen Patten on Garderen deden, was zoo wel een uitstekend resultaat als een verrassing. De clandestiene slachterij werd ontdekt in een dieht sparrenbosch en bevond zich achter de woning van oen jachtopziener, die de hoofdper soon in de grootsch opgezette affaire bleek to zrjn. Er was plaats en gelegenheid voor het optakelen jan koeien, er waren rekken om het vleesch op te hangen en een handig wa gentje werd gebruikt voor vleeschvervoex in het bedrijf. Slachttafels, een weegschaal en een welvoorzien slagersarsenaal, behoorden mede tot de uitrusting. Do verrassing was voorn am olijk de ontdekking van de methode, die men voor het vervoer van het clandestien vleesch naar elders, meest al naar Amsterdam bezigde. In de vernuftige en om begrijpelijke redenen niet nader te om schrijven wijze waarop de frauduleuze slach ters te werk gingen, bleek de verklaring te schuilen van de omstandigheid, dat aanzien lijke hoeveelheden vleesch hun weg naar de hoofdstad hebben gevonden? zonder dat da Hoofdkwartier van den Fdhrer, 26 Mei. (DNB.). liet opperbevel dor Dmtsclio weer macht maakt bekend: Do omsingelingsstag ten Zuiden van Char kof is in vollen gang. Met geconcentreerde kracht probeert de ingesloten tegenstander in Oostelijke richting uit to breken. In zware gevechten werd dit oogmerk ook gisteren vesnjOnld. Tevens heeft do aanvat van Duitscho, Roemeonsche en Ilongaar- sche formaties int het Zuiden, Westen en Noorden de bewegingsvrijheid van den vij and aanzienlijk beperkt. Zijn diehtopeenge- drongen massa's worden in toenemende mate geteisterd door de vernietigende sla gen van onze luchtmacht. Ten Noordoosten van Charkof worden herhaalde aanvallen der bolsjewisten afgeslagen. In deal middensector van het oostelijk front hebben .eigen locale aanvaten op nieuw terreinwinst gebracht. Eigen onderne mingen van stormtroepen in den noorde lijken fronisectar verliepen sncoecsvol. in do wateren tussche. Je Noordkaap en IJsland hebben gevechtsvliegtuigen in den afgeloopen nacht een vijandelijk konvooi onder sterk escorte aangevallen Een koop vaarder van 8000 ton werd tot zinken go- bracht en vijf andere door bommen be schadigd. In Noord-Afrika hebben vrij veel ge vechtsvliegtuigen militaire doelen bij' To- broek gebombardeerd. heeren bij hot vervoer moeilijkheden hebben ondervonden. De controleurs zrjn dus thans verrijkt met de kennis van een nieuwe vervodr-methöde, welke kennis bij den verderen strijd te pas kan komen. ZaterdagmiiMag heeft de Haagsche politie tot tweemaal toe opruiming gehouden onder de handelaars in distributiebescheiden, welke zich steeds weer verzamelen in de Bezemstraat aldaar. Dè eerste maal werd een aantal hande laars op straat ingerekend en per arrestant en. wa gen naar het hoofdbureau gebracht om te worden gefouilleerd en verhoort. Talrijke distn- hu tiebonnen, waarvan de herkomst en bezit niet verklaard kon worden, alsmede aanzienlijke bedragen aan geld wetrdaa in beslag genomen, terwijl tegen de bezitters proces-verbaalwerd opgemaakt. i Den volgenden keor werd een inval gedaan in het volkskoffiehuis Metropole, dat dienst deed als overdekte beurs voor do bonnenhan- delaars. Alia-' aanwezigen werden hier ter plaat se gefouilleerd en verhoord. 1 Voor een groot deel bleken de bonnen ge stolen en in vele gevallen werden de distri butiebescheiden van het eigen gez a verkocht. Onder de handelaars bevonar.i zich vele beroepswerkloozen, die in geen hebben gewerkt Hoewel zij best tot werken in staat zrjn, sLaan zij niet ingesclirevon bij het ge westelijk arbeidsbureau. De sociale dienst van de politie maakte hier onmiddellijk een einde aan. Aan deze werkschuwe- dementen werd duidelijk gemaakt, dat zij zich zoo snel mo gelijk hadden te melden bij het arbeidsbu reau, of dat anders krachtiger maatregelen tegen hen genomen zouden worden. Deze razzia's van de politie beoogen tweeer lei doel. Aan de eene zijde wordt een einde ge maakt aan het handeion in distributiebeschei den, terwijl aan de andere kifde tallooze sociale elementen in liandën der politie vallen, zoodat op krachtige wijze togen hen kan worden opgetreden. Zevenduizend opgeplakte bonnen gestolen. Verleden week Vrdijagnacht is ingebroken hrj den winkelier B. te, Woubach, gemeente Ubach en Worms. Gestolen werden 7000 op vellen geplakte bonnen, waaronder 800 boter en suikerbonnen, benevens een flinke hoe veelheid sigaretten. Doodclijk ongeval. Te Boeheltz is de iandbouwerskneeht H. T., uit Epen-Wittem van een twee meter hoogen sirc>omijt gevallen. De man bleef bewusteloos liggen Een ontboden geneesheer kon nog slechts den dood constateercn. H o c k c j-. 0p eersten Pinksterdag hoeft A.S.Vaon een onderling Pinkstertournooi gehouden op Bosch- tioek. Er waren zeven mixed-elftallen samen gesteld, die van ongeveer gelijke kracht waren. Do elftallen droegen toepasselijke namen zoo als Shot, Push, Bully, enz. Er werd een halve competitie gesj>eeld; iedero wedstrijd duurde tweo maal zeven en een halve minuut. De meeste uitslagen luidden 00 of 10, waaruit bleek, dat de opzet om elftallen van gelijke kracht samen le stellen goed gestaagd was. De speelrs en speelsters van do elftalten, dio den eersten en tweeden, prijs wonnen, ont vingen herinnerings medailles.; een den derden prijswinnaar werden A.S.V. speldjes uitgereikt. KorfbaL Schiedam heeft gistermiddag op haar ter rein aan den Westfrankelandschedyk haar eer sten promotiewedstrijd gespeeld 'om een plaats in de 2e klases N.K.B, te veroveren. Even als vorig jaar moet Regenboog (Dordrecht) haar" plaats in. die klasse verdedigen. Ofschoon „Schiedam" overwegend sterker was, heeft zij toch dezen belangrijken wedstrijd met 0—1 verloren. Na een kwartier namen de Bordtenaren de leiding en wat de Schiedam- aanval, krachtig .gesteund door het middenvak, ook probeerde, alles mislukte. Meermalen ba lanceerde do bal op den rand van de korf en viel dan juist langs den buitenkant van de mand. Ook pogingen om den gelijk maker le forcecron, door met weinig zorg te schieten, hadden geen resultaat. Do verhouding tusschen beide partijen in het veld was, ondanks de spanning, spor tief. De scheidsrechter, die was aangewezen, liet verstek gaan. De lieer A. Ledeboer, die als toeschouwer was gekomen, viel in, wat zeker niot in het nadeel van den wodstrijd is go woest, want de heer Ledeboer leidde voor treffelijk. Daar slechts door 8 clubs een halve com petitie wordt gespeeld, staan do papieren voor Regenboog niet slecht. VIJFDE KLASSE VIJFDE LIJS* Trekking van 26 Mei f 1000 No. 3720, 11930, 17268, 17493. f 400 No. 1091, 2087, 9109, 9478, 14700 200 No. 5948, 10202, 13841. 100 No. 2349, 3483, 6622, 7536, 8061, 13207, 15382, 16832, 18394. 1010 1595 2019 2717 3048 3656 4317 4834 5300 6082 6501 6788 7048 7772 8012 8909 9926 10613 1C930 11395 12200 12781 13661 14273 14Ö7S 15004 155S7 15775 16028 16511 17452 17879 18120 18561 1837S 19689 20117 20311 20580 21458 PRIJZEN VAN ƒ70 1082 1154 1202 1437 1474 1633 1687 1779 1819 1893 2020 2090 2389 2409 2459 2746 2751 2858" 2946 2992 3221 3333 3383 3388 3436 3690 3734 3852 3858 4029 4339 4378 4432 4477 4559 4854 4965 4983 5039 5256 5354 5474 5524 5527 5702 6118 6199 6325 6339 6417 6628 6664 6668 6722 6740 6816 6859 6866 6930 6926 7072 7191 7195 7253 7407 7789 7801 7905 7907 7955 8054 8252 8451 8464 8845 9'15 9141 9738 9785 9804 9848 9996 10015 10036 10066 10643 10680 10704 10738 10849 10986 11138 11139 11159 11215 11529 11777 11984 12095 12113 12509 12639 12708 12731 12738 12971 13004 13036 13065 13139 13674 13796 13831 14063 14137 14393 14409 14427 14516 14586 15071 15569 15804 16094 16648 17496 18016 18363 18579 18947 19790 20170 20342 20637 21494 15098 15275 15277 15587 15608 15679 15876 15917 15929 16100 16120 16182 16978 17193 17235 17518 17549 17600 18017 18033 18046 18388 18419 18492 13582 18760 18782 19067 19084 19092 19803 19824 19825 20172 20285 20298 20411 20416 20431 20726 20909 21239 21703 21737 21804 NIETEN 15306 15747 15978 16222 17379 17607 18073 18513 18792 19495 19030 20300 20479 21266 21833 1550 1950 2488 3020 3578 4068 4781 5292 V902 £480 6761 6928 7677 8871 9829 10459 10868 11236 12183 12775 13210 JI4232 14623 15415 15753 16025 16325 •17429 17817' 18101 18549 18851' 19580 20009 20307 20526 21455 21947 1003 1014 1190 1259 1275 1369 1376 1396 1570 1679 1716 1737 1870 1882 1925 1953 1967 1993 2062 2089 2097 2137 2190 2226 2230 2231 2238- 2280 2293 2325 2370 2401 2408 2411 2479 2490 2511 2515 2522 2546 2585 2600 2642 2671 2673 2691 2722 2736 2757 2823 2898 2948 3020 3040 3077 3088 3140 3151 3159 3188 3230 3231 3252 3253 3271 3281 3335 3349 3356 3451 3496 3503 3527 3529 3557 3607 3661 3078 3681 3756 3774 3789 3837 3850 3891 3911 3939 3999 4006 4040 4056 4061 4113 4125 4136 4176 4199 4228 4234 4247 4257 4299 42Ö2 4306 4345 4357 4384 4406 4413 4446 4530 4580 4659 4666 4685 4702 4729 4748 4774 4803 4833 4846 4877 48d2 5008 5020 5036 5084 5113 5116 5153 5242 5269 5306 5311 5358 5425 5430 5434 5442 5462 5465 5559 5572 5579 5783 5785 5821 5826 5902 5928 5932 5936 5951 5968 5975 5982 5999 6090 6092 6124 6153 6174 6286 6292 6300 6305 6344 6414 6427 6484 6544 - 6558 6616 6637 6668 6684 6089 6691 6738 6746 6755 6797 68X0 6838 6868 6937 7129 7151 7162 7164 7188 7196 7205 7302 7330 7368 7431 7491 7569 7610 7643 7C62 7707 7712 7839 7876 -7868 7912 7953 7977 8011 8085 8134 8155 8167 8169 8216 8244 8258 8347 8350 8393 .8402 8433 8444 8445 8470 8486 8524* 8574 8589 8637 8664 8707 8709 8714 8750 8781 8790 8799 8811 8828 8837 8864 8912 8934 8988' 8994 9?fl5 9009 ÖÖ35 9044 9052 9060 9066 MOS 9183 SI 87 9212 9289' 9321 9332' 0372 ,9390 9309 9422 9520. 9531 0591 9009 9711 9716 9726 9805 9811 9824 9864 9930 9982 10020 10056 10087 10097 10122 10144 10165 10212 10227 10258 10268 10311 10333 10344 10366 10371 10380 10414 10463 10484 10557 10579 10592 10610 10647 10683 10707 10790 10791 10803 10811 10840 10882 10942 11029 11061 11062 11086 11097 11108 11155 11189 11213 11214 11242 11277 11290 11292 11310 11319 11342 11403 11481 11490 11503 11608 11522 11527 11553 115G2 11567 11603 11643 31654 11852 11884 11898 11900 11946 11955 12027 12045 12079 12126 12143 12149 12207 12213 12404 12439 12461 12436 12494 12500 12555 12560 12566 12610 12611 12629 12671 12752 12770 12849 12852 12858 12893 12898 12949 12967 12977 13011 13031 13044 13045 13059 13078 13104 13130 13132 13238 13250 13289 13332 13346 13371 13383 13436 13532 13572 13580 13587 33638 13646 13664 13675 13676 13731 13759 13763 '13764 13783 13786 13808 13810 13826 13844 13861 13862 13865 13878 13880 13948 14021 14073 14084 14158 14225 14230 14237 14257 14277 14308 14331 14350 14354 14371 14399 14404 14413 14442 14455 14466 14573 14597 14617 14618 14721 14742 14825 14837 14871 14892 14918 14936 14944 14945 14977 14978 15037 15U9 15176 15281 15313 15314 15330 15336 15338 15401 15410 15484 15532 15544 15591 15635 15G48 15655 15670 15707 15746 15751 15792 15814 15856 15858 15928 1WIR 11QR4 T^Q74 16013 16027 16109 16192 16130 16234 16295 16329 16343 16409 16452 16458 16557 16566 16576 16578 16700 16722 16848 16864 16903 16962 17010 17013 17035 17038 17058 17090 17176 17180 17245 17246 17252 17260 17284 17299 17301 17318 17330 17339 17354 17451 17509 17525 17530 17555 17582 37595 17600 17053 17695 17718 17722 17740 17782 17907 17921 18004 18018 18110 18167 18177 18220 18225 18232 18243 18281 10321 18231 18350 18564 18479 18443 18463 18471 18495 18524 18564 I860» 18662 18682 18748 18826 18830 18919 18940 - 19045 15081 19102 19107 19148 19168 19314 19357 19421 19443 19462 19500 19511 19529 19544 19568 19593 19638 19647 19674 19690 19717 19777 19801 19818 19841 19848 19852 19859 19868 19886 19911 19932 19994 20020 20046 20098 20126 20134 20147 20183 20242 20324 20380 -.20386 20409 20462 20494 20499 20826 20656 20682 20741 20784 20849 20990 21055 21077 21Q90 21100 21186 21243<21248 21285 21383 21394 21423 21474 21584 21592 21598 21622 21G41 21686 21692 21762 21782 21800 21801 21842 21846 21943 21986

Schiedamsche Courant | 1942 | | pagina 2