nummer een 4 kunnen daarvoor geen belemmering zijn. Om in de eerste aanloop periode self-supporting te kunnen starten beginnen we een bij drage te vragen van minimaal /.15,-per lid. Een algemene leden vergadering zal ter zijner tijd beslissen over de definitieve bijdra gen en contributies, zodra we meer weten van de Ieders te verkrij gen financiële ondersteuning. We moeten dan wel eerst onszelf waar kunnen maken en een "gezicht" zien te verwerven.Daarvoor doen wij nu een beroep op u, mee te doen door u op te geven als lid, eventueel als donateur van de Schiedamse Historische Vereniging. In dit blad vindt u een formulier waarvan wij U verzoeken, het in te vullen en aan ons op te zenden onder gelijktijdige overmaking van minimaal fl.15,- op ons gironummer t.n.v. de penningmeester van de Schiedamse Historische Vereniging te Schiedam.Waardoor U dan ook in de toekomst verzekerd kunt zijn op de hoogte te worden gehouden van onze activiteiten waaraan U kunt deelne men, en waaraan U ongetwijfeld veel genoegen zult beleven. Vermelding van namen en adressen van vrienden en kennissen die wellicht ook belangstelling hebben gelieve U eveneens op het formulier te vermelden. Het voorlopig bestuur: F red'M. Beukers voorzitter. Cees van der Geer secretaris F.L.Geerdes penningmeester. Het eerste nummer van ons mededelingenblad ligt voor U. 't Is nog maar een dun dingetje, maar het is er in ieder geval. Als u het maar lang genoeg bewaart, krijgt het trouwens historische waarde ook, al was het maar door de erin vermelde ledenlijst. Of door het -hopelijk grote- verschil in uitvoering:nu nog eenvoudig later wellicht beter gedrukt en geïllustreerd. Over die ledenlijst trouwens nog het volgende de nummering van de leden is gebeurd op alfabetische volgorde en niet op volgorde van binnenkomst, dat laatste was door de gelijktijdige aanmelding van velen op de oprichtingsavond in de aula niet goed mogelijk. Toekomstige leden worden uiteraard in volgorde van aanmelding ingeschreven.U heeft dus een laag. historisch ledennummer.

Scyedam | 1975 | | pagina 4