2e Jaargang (1976): nr. 1 (Schiedamse postkantoren (1), Het Weeshuis aan de Hoogstraat (1) nr. 2 (Het weeshuis aan de Hoogstraat (2), Schiedamse postkantoren (2), Haven- kerk) nr. 3 (Het weeshuis aan de Hoogstraat (3), Een straatnaamsteen, Schiedams kunstbezit (Arent Klos), Schiedamse postkantoren (3) nr. 4 Uitverkocht nr. 5 (Monumentenbeleid?, Schiedams tele foonnet, Schiedams kunstbezit (ka- merbehang) nr6 (Weeshuis aan de Hoogstraat, Altaar stukken Havenkerk, Schiedams tele foonnet (2) 3e Jaargang (1977) nr. 1 (Schiedams kunstbezit (lijmverfbe- hang), De leerschool van Henri Hartog, Schiedams telefoonnet (3) nr. 2 (Schiedams telefoonnet (slot), Schie dams kunstbezit (Delftsblauwe borden in sted. museum), Goudleer-behang) nr. 3 (Het weeshuis aan de Hoogstraat, Branderij Westerkade 10b, Rokers club 'Maas') nr. 4 (Restauratie Lange Haven 99-103 en Walvisstraat 2) nr. 5 (Inventaris archief Schutterij, Schie dams kunstbezit (portret El. van der linde), Het weeshuis aan de Hoog straat) nr. 6 (Beschermd Stadsgezicht, Jan van Dig gelen, Molenpaarden, Het weeshuis aan de Hoogstraat, Het rJc. kerkhof in Kethel) 4e Jaargang (1978): nr. 1 (Amandus Verschueren en de reli kwieën van de H. Liduina van Schie dam) nr. 2 (Watersnood Kethel 1903, Hartog aan Verwey, Schiedams kunstbezit (schilderij v. J.H. Weijns), Lange Ha ven 103, Kaarsenfabriek 'Apollo 0 nr. 3 (Het Schiedamse Noachsgilde, Schie dams kunstbezit (scharenslijperswa gen)) nr. 4 (Sint Jans Lot, Schiedams kunstbe zit (schilderij v. Abr. van der Zee), Hoogwaterstenen Hoofdstraat, Mar- grietie Kinjon) nr. 5 (Het Gemeentearchief, Pieter Johannes Mak) nr. 6 (Het Gemeentearchief (2), Schiedams kunstbezit ('paspoort'), Benen mes heft, Monumentenbeleid, Rapport toe kenning schildjes panden Schie 114, Lange Haven 72 en 103) 5e Jaargang (1979): nrs. 1 t/m 3 uitverkocht nr. 4 (De orgels van de Havenkerk) nr. 5 (De Nieuwe Sluis, Hagastraat, Liedje van fatsoen, Het opredersgilde, Jacob van Dijk (weerkundige), reclamekaar ten) N.B. Dit nummer is abusievelijk genummerd als 5e Jaargang nr. 4. nr. 6 (De zaak Jillis Bruggeman (over het laatste doodvonnis in Schiedam), Stichting Stadsherstel Schiedam, Lied je van fatsoen, Kethelstraat 12, Lange Haven 111, Broersveld 159) 6e Jaargang (1980) nr. 1 (Het ontstaan van de statie der Domi nicanen te Schiedam (1), Het graf schrift van Cornelis Haga en Aletta brasser, Ansichten (een kaart van de Warande) nr. 2 (de grafzerk van Liedewy van Schie dam, Statie der Dominicanen (2), Schiedammers privé, Rondom Lidui na) nr. 3 (Statie der Dominicanen (3), Het einde van een historisch pand (brand Dam nr. 14), Schiedammers privé (2) nr. 4 (De Babberspoldermolen, Statie der Dominicanen (4) nr. 5 (Uithangtekens etc. in en om Kethel, Statie der Dominicanen (5), Nieuwe Schiedamse ansichten) 140

Scyedam | 1982 | | pagina 46