414, 3117 ZW Schiedam, telefoonnummer 010 266475 het destijds door de Historische Vereniging Schiedam uitgegeven 'Bouwkundig bezit van de stad Schiedam' bestellen tegen de gereduceerde prijs van f 7,50 (winkelwaarde f 14,90). Activiteitenprogramma 1983/84 15 september 1983, aanvang 20.00 uur. Lezing met dia's over Industriële Archeolo gie door leden van de werkgroep WIARIJN uit Rotterdam, in de aula van het Stedelijk Museum in Schiedam. Excursie 'Maasland' Voor het eerst in de geschiedenis van de Histo rische Vereniging Schiedam zal een excursie worden georganiseerd. De goede contacten met de Historische Vereniging Maasland zijn voor deze vereniging aanleiding geweest om de leden van de Schiedamse zustervereniging uit te nodi gen voor een bezoek aan hun woonplaats. Maasland, dat een oudere geschiedenis heeft dan onze stad, biedt zeker goede mogelijkheden voor zo'n excursie. De vastgestelde datum is 1 oktober. We zijn vanaf circa 10 uur tot in de middaguren te gast in een vriendelijke omgeving en bij vriendelijke mensen. Verdere kosten dan voor vervoer zijn aan de deelname niet verbonden. Wel is de deel name beperkt tot leden en hun introducées. Wanneer u mee wilt dient u een briefkaart te sturen aan: Historische Vereniging Schiedam, Postbus 290, 3100 AG SCHIEDAM met vermelding van: EXCURSIE MAASLAND; Uw naam en adres; met hoeveel personen u wilt deelnemen; of u wel of geen autovervoer hebt en of u één of meer passagiers wilt meenemen, dit in verband met het vervoer van niet-autobe- zitters. Aanvulling ledenlijst Dhr. R.E. Dutertre, Chr.Huygensstraat 2b, Schiedam Dhr. A. Reijnhout, van Ostadelaan 76a, Schiedam Dhr. J.L.H. Strik, Sibeliusplein 150, Schiedam Dhr. H.G. Offerman, Spoorsingel 36, Rotterdam Mevr. E.D.H. Plooy-Cuipers, Brahmsstraat 16-11, Amsterdam Dhr. P.J.M. Emonts, Burg. Knappertlaan 254b, Schiedam Dhr. R. van Emden, Graaf Florisstraat 27, Schiedam Dhr. N.H. van Seters, Damlaan 226, Schiedam Ir. H. Meijer b.i., Lange Nieuwstraat 67, Schiedam Dhr. Th.H.B. Schoenmakers, Singel 162, Schiedam Dhr. C.D.F. van Wieringen, Graaf Florisstraat 83, Schiedam Mevr. M.L.J. Udo- Ozephius, Adm. de Ruyterlaan 6, Hendrik Ido Ambacht Mevr. M.C.M. Claassen- Ozephius, Morgental 28, Krimpen a/d IJssel Dhr. B.G. van Woerden, Prof. Keesomstraat 14a, Schiedam Dhr. C.J. Boekweit, Puttershoekestraat 5, Schiedam Dhr. H. Povel, Puttershoeksestraat 33, Schiedam Mevr. Povel, Puttershoeksestraat 33, Schiedam Dhr. A. Dingenouts, Veenlantstraat 11Schiedam Mevr. Dingenouts, Veenlantstraat 11Schiedam Dhr. Ter Horst, Rijnstraat 19a, Schiedam Dhr. W.v.d. Pas, Havendijk 145, Schiedam Dhr. A. Witteveen, Warande 184, Schiedam Dhr. H. van Hernen, Nieuwe Maasstraat 81a, Schiedam Dhr. J.P.J. Schomaker, Poortugaalsestraat 15, Schiedam 113

Scyedam | 1983 | | pagina 37