BOEKENNIEUWS Verschenen: -Op 25 september heeft in het Weeshuis aan de Lange Achterweg te Schiedam de presentatie plaatsgevonden van het boek Het Weeshuis van Jan en Kaat, geschreven door C. Suttorp en uitgegeven door het Fonds Historische Publikaties Schiedam. De prijs van het boek bedraagt 17,50 en het is verkrijgbaar bij Boekhandel Van Leeuwen, Boekhandel Roodbol, Boekhandel Mercurius (Hof van Spaland) en de plaatselijke VW. Mocht U niet in de gelegenheid zijn het boek bij een der bovenstaande adressen te kopen, dan kan het U worden toegezonden. De extra kosten hiervoor bedragen 3,65 (porto en verpakking). Indien U het totaalbedrag ad ƒ21,15 stort op girorekening nummer 3533203 t.n.v. de penningmeester van de Historische Vereniging Schiedam, dan wordt het boek na ont vangst van Uw storting per post aan U toegezonden. Werkgroep Verkoop en Promotie P. Plaisier -H. Noordegraaf, Het kruis en de rode vaan, Socialisme en christendom in Schiedam voor de tweede Wereldoorlog, 108 pag. met foto's, uitgegeven door het Gemeentearchief Schiedam, prijs 19,50. Verkrijgbaar bij de boekhandel. -H van der Sloot, Een slok water, een bete broods, Ontstaan van de waterleiding Schiedam, 81 pag. met foto's, uitgegeven door Interbook International BV, prijs 19,75. Ver krijgbaar bij de boekhandel. -Twee eeuwen Schiedams Carillion. Een boekje over het carillion van de Grote Kerk, door B. van Bochove, 24 pag. met foto's, uitgegeven door de Gemeente Schiedam. Gratis verkrijgbaar bij het Stedelijk Museum en de plaatselijke VW. 164

Scyedam | 1986 | | pagina 32