NIEUWS VAN DE WERKGROEP VERKOOP EN PROMOTIE Op veler verzoek geeft de Werkgroep graag een opgave van de boekwerken e.d. die door de Historische Vereniging Schiedam worden verkocht: 6 gekleurde kalenderplaten (kalender 1985) 1,~ per stuk Kalender 1986 met prenten van Octave de Coninck 7,50 per stuk Schiedam op schaal (plattegronden) 12,-- per stuk Schiedam in prent 12^50 per stuk Geen Ideaalmenschen (Han van der Horst) 18,50 per stuk De geschiedenis van de stad Schiedam 15,- per stuk Lidewij van Schiedam (nog enkele exemplaren) 5,- per stuk Het St. Jacobs Gasthuis 17,50 per stuk Een 5-tal wenskaarten (oude stadgezichten) 0,25 per stuk De catalogus van de 'Jaap de Raat tentoonstelling' 3,- per stuk De catalogus van de Wan der Schouw tentoonstelling' 2,- per stuk Oude nummers van 'Scyedam' (voor zover nog voor radig), tegen de helft van de vastgestelde prijs. Het register op het boek van Lutke Meijer 1,25 per stuk Het Tijdschrift 'Holland', waarin opgenomen een deel van de geschiedenis van Schiedam alsmede het boekje over het Proveniershuis, zijn geen uitgaven van de Historische Vereniging maar zijn wel bij deze vereniging verkrijgbaar. Het tijdschrift 'Holland' 2,50 per stuk Het Proveniershuis 12,50 per stuk Zij die reeds oude nummers van 'Scyedam' be steld hebben hoeven de bestelling niet opnieuw op te geven. Het is een intensief stuk werk om dit alles bij elkaar te krijgen, maar hun namen zijn genoteerd en t.z.t. horen zij hier meer over. Voor eventuele bestellingen buiten Schiedam zullen verpakkings- en verzendkosten in rekening worden gebracht. Bestellingen uitsluitend aan het adres: Vlaardingerdijk 414, 3117 ZW SCHIEDAM P. Plaisier 34

Scyedam | 1987 | | pagina 34