NIEUWE LEDEN Dhr. en Mevr. C. Groenhorst, Rotterdamsedijk 172c te Schiedam Mevr. A.J.M. Straver, Vlaardingerdijk 390 te Schiedam Dhr. B. v.d. Tuyn, Vondellaan 20a te Schiedam Mevr. A Rook-van Vuuren, 's-Gravelandseweg 722 te Schiedam Dhr. J.H.C. Berghout, Satumusstraat 55 te Spijkenisse Dhr. J.H. Wesenaar, Populierendreef 23 te Vlaardingen Dhr. P. van Hoogdalem, Griegplein 131 te Schiedam (800ste lid) Dhr. J. van der Vlugt, Joppelaan 4 te Schiedam Dhr. A. Sciarone, Sibeliusplein 117 te Schiedam Dhr. J.B.C. van Zwieten, Nieuwe Haven 123g te Schiedam Dhr. G.Th. Kerklaan, Nieuwstraat 8 te Schiedam Sint Willibrordusstichting, Nassaulaan 72 te Schiedam Mevr. T.M. de Gooijer, Parkweg 270 te Schiedam Mevr. H.R.M. Jansen-Becker, Julianalaan 6 te Schiedam Dhr. G.J. Lansbergen, Hargplein 48 te Schiedam Mevr. AC. Bitter, Robert Schumannring 246 te Vlaardingen Dhr. J.G.M. de Mol, Bemadottelaan 156 te Gouda Mevr. M.C.H. Buytenweg-de Mol, Schuilenburg 4 te Dordrecht Mevr. L.M.M. van der Tuyn-de Mol, Magnoliastraat 12 te Puttershoek Mevr. B.C.M. de Mol, Beukelsdijk 18b te Rotterdam Dhr. B.J.M. de Mol, Rooseveltlaan 534 te Utrecht AAN ONZE LEDEN Tegelijk met dit tijdschrift is aan U een accept-girokaart toegezonden voor de betaling van de door U verschuldigde contributie voor het jaar 1988. Wij mo gen U vriendelijk verzoeken voor de betaling gebruik te willen maken van deze accept-girokaart. Wij zien deze betaling gaarne vóór 31 mei a.s. van U tegemoet. Mocht Uw betaling vóór de hierbovengenoemde datum niet in ons bezit zijn, dan zal het volgende tijdschrift U dan pas worden toegezonden, als Uw con tributie is ontvangen. Wij hopen van harte dat U Uw gewaardeerde medewer king in deze wilt verlenen. HET BESTUUR. 34

Scyedam | 1988 | | pagina 34