Religie: beschrijving van de tentoongestelde voorwerpen etc. - M. Baur; Portret van pater J. Miermans, pastoor parochie Dominicanen; olieverf op doek; 1758 - M. Baur; Zelfportret als pastoor parochie Dominicanen; olieverf op doek; 1758 - Anoniem; Portret van pater P.M. Uliers, pastoor parochie Dominicanen; olieverf op doek; 1664 - Psalmbord van de Waalse Gemeente; bladgoud, hout en ijzer; ca. 1790; afkomstig uit de voormalige gasthuiskapel van het St. Jacobsgasthuis, nu aula van het Stedelijk Museum Schiedam - Psalmbord van de Waalse Gemeente; bladgoud, hout en ijzer; ca. 1790; afkomstig uit de voormalige gasthuiskapel van het St. Jacobsgasthuis, nu aula van het Stedelijk Museum Schiedam - Psalmen- en gezangenboek van de vroedschap; 1774; collectie Gemeentearchief Schiedam - Statenbijbel van de familie A. Schieveen; 1782; collectie Gemeentearchief Schiedam - Anoniem; Miskelk parochie Dominicanen; verguld zilver; ca. 1750; collectie Bisdom Rotterdam - Anoniem; Ciborie parochie Dominicanen; verguld zilver; ca. 1630; collectie Bisdom Rotterdam - Anoniem; Ciborie parochie Dominicanen; verguld zilver; ca. 1660; collectie Bisdom Rotterdam - A. Verschuyers; Vier Avondmaalbekers; zilver; 1648; collectie Hervormde Gemeente Schiedam - P. van Gilse; Doopbekken met schenkkan; zilver; 1758; collectie Hervormde Gemeente Schiedam - Anoniem; Twee avondmaalbekers; zilver; 1686; Afkomstig uit de Waalse Gemeente; col lectie Hervormde Gemeente Schiedam Doopbekken met schenkkan, gemaakt door P. van Gilse, collectie Hervormde Gemeente Schiedam 31

Scyedam | 1997 | | pagina 31