den en bloemen in ontvangst nemen terwijl zij vele malen toegezongen werd. 't Was die dag niet alleen in Schiedam maar ook aan De Kandelaar groot feest. Zaterdag 3 september was de Garde aanwezig bij de Landdag van de Ned. Chr. Wandelsport Bond in Hilversum. Daarna volgden het 2e Drumbandconcours en nog een aantal wandel tochten. Nog meer Koningin Wilhelmina marsen Alle nieuwe Koningin Wilhelmina Marsen kregen een eigen motto. Ieder weekend werden er in heel het land diverse wandeltochten gepland. Om als K.W.Mars in dat grote geheel op te vallen moest je wel bijzonder uitpakken. Dat probeerden we dan ook. Er werd ruim aan propaganda voor de tocht gedaan. Bij elke wandeltocht waaraan het Vendel deelnam ging de drumband mee om in- en uitgeleide van de wandelgroepen te ver zorgen. Dit zorgde voor een goede naamsbekendheid. Ook bij de eigen tochten probeerden we zoveel mogelijk muzikale medewerking te verkrij gen. Ook zorgden we voor een feestprogramma na de tocht en een goede begeleiding tijdens de tocht. We zorgden ervoor dat elke tocht zijn eigen motto kreeg, met voorlichting hierover voor, tij dens en na de tocht. Zo kwam de 17e mars in het teken te staan van Suriname. De 3000 deelnemers defileerden die dag voor de Gevolmachtigde Minister voor Suriname en de dag werd besloten met een Surinaams feestprogramma. De 18e mars had als motto: "Schiedam..., één dag garnizoensstad". De dag begon Het Vendel tijdens de 18e KW-mars op de Grote Markt. 1962 165

Scyedam | 2004 | | pagina 13