Nationaal Jenevermuseum Schiedam brengt geschiedenis van jenever tot leven Advertorial Het Nationaal Jenevermuseum Schiedam brengt de geschiedenis van jenever tot leven. Nog steeds is het vak van het moutwijn stoken op sommige dagen in vol bedrijf te zien. Stokers houden het vuur onder de distilleerketels brandend, pompen het beslag over naar de distilleerketels en produceren uiteindelijk een originele Schiedamse moutwijnjenever. In het Nationaal Jenevermuseum Schiedam zijn tevens wisselende exposities te zien, die de geschiedenis van jenever in al haar facetten belicht. Zo gaat de tentoonstelling 'Jenever in de wereld' over de verleiding van jenever. Voor een bezoek aan het museum kunt u zich vooraf aanmelden. Op die manier kunnen de RIVM-richtlijnen in verband met de bestrijding van het coronavirus worden gevolgd. Openingstijden: van dinsdag t/m zondag van 11.00 tot 17.00 uur. Ingang via Jeneversteeg aan de Hoogstraat tussen nummer 87 en 89. Uitgang uitsluitend via de Lange Haven. Zomerarrangement Tot 1 september kunt u een zomer arrangement boeken. Dit arrangement bestaat uit: Een kopje koffie of thee bij museumcafé Zavor Museumbezoek met audiotour langs de tentoonstellingen 'Jenever in de wereld', 'De mensen achter de merken', 'Wat is jenever?' en 'History of drag' Ter afsluiting een proeverij naar keuze (ook alcoholvrij!) Het arrangement duurt circa 2 uur. Kosten zijn 25 pp; Vrienden, of houders van een Museumpas of Rotterdampas betalen 12,50. Nationaal Jenevermuseum Schiedam, Hoogstraat 87-89, 3111 HC Schiedam. Tel. 010-246 96 76 E-mail info@jenevermuseum.nl Website www.jenevermuseum.nl

Scyedam | 2020 | | pagina 2