fury: f <=&oel: Onderwerp: inzending: <^eelname: formaat: tentoonstelling: f^ryzen: cAlgemeen: 111 ft*. fotowedstrijd „Schiedam' Wanneer De Schiedamse Gemeenschap overgaat tot het organiseren van een foto-wedstrijd, heeft zij daarmee twee bedoelingen. Op de eerste plaats wil zij de belangstelling voor de fotokunst stimuleren en op de tweede plaats wil zij de schoonheid van Schiedam door middel van de fotokunst doen zoeken, vinden en genieten Als onderwerp voor deze wedstrijd is gekozen: „Schiedam", nader omschreven: een buitenopname in de Ge meente Schiedam. Het ligt in de bedoeling van De Schiedamse Ge meenschap deze wedstrijden geregeld te herhalen, waarbij meer bijzondere onderwerpen kunnen worden gekozen. De deelname aan de wedstrijd staat open voor iedereen, dus ook voor deelnemers buiten Schiedam. Iedere deelnemer kan meerdere foto's inzenden. Er zijn drie groepen van deelnemers: Groep 1: voor beginnelingen. 2: gevorderden. 3: vakfotografen. De volgende minimum-formaten zijn voor de 3 groepen vastgesteld: Groep 1: minimum-formaat 6x9 2: 18x24 3: 18 x 24. De ingezonden foto's zullen worden tentoongesteld tijdens de Schiedamse Vacantie-week in Augustus. De inzending van de foto's moet franco geschieden aan het Bureau van De Schiedamse Gemeenschap, Nieuwstraat 12. Op de achterzijde van de foto's moet duidelijk (liefst in blokletters) vermeld staan: 1. Naam en volledig adres van deelnemer. 2. De groep, waarbij men wil gerekend worden. 3. Aanduiding van het onderwerp. Inzending kan geschieden tot uiterlijk 15 Juli aanstaande. Voor de beoordeling der ingezonden foto's is een deskundige Jury samengesteld, bestaande uit de volgende personen: De heer D. Boer, directeur N.V. Uitg.-Mij. „FOCUS", Bloemendaal. De heer A. Carré, directeur N.V. v.h. van Staal Co., Rotterdam. Bern. Hesper, Vertegenw. Ned. Importhuis „De Camera", Rotterdam. De heer Mr. P. Sanders, namens de Schiedamse Gemeenschap. Voor elke groep zijn drie prijzen beschikbaar ge steld: Groep 1: resp. 25,15.en 10.—gulden. 2: 50.30.en 20. 3: 75.—, 50.en 25. Alle bekroonde foto's worden het eigendom van De Schiedamse Gemeenschap. De Schiedamse Gemeenschap heeft gratis recht van reproductie in het Gemeenschaps-blad voor de bekroonde foto's, onder vermelding van de naam van de deelnemer. Niet-bekroonde foto's blijven het eigendom van de deelnemers. Een week na sluiting van de tentoonstelling kunnen deze worden afgehaald aan het bureau van De Schiedamse Gemeenschap, Nieuwstraat 12. Bij insluiting van postzegels worden zij per post geretourneerd. De Schiedamse Gemeenschap hoopt, dat een zeer grote deelname dit initiatief tot een volledig succes zal maken, hetgeen een prikkel zal zijn tot herhaling en tot het nemen van andere initiatieven. Voor eventuele nadere inlichtingen wende men zich tot ons Bureau, Nieuwstraat 12, telefoon 68043.

Schiedamse Gemeenschap (tijdschrift) | 1950 | | pagina 4