„UNIQUE" SCHIEDAM *950 Na het einde van de oorlog zijn nu ook al weer vijf jaar verlopen. Er is in die tijd hard gewerkt, en het Automobielbedrijf „Unique" is thans groter dan het ooit tevoren was. De afdelingen verkoop, stalling en reparatie werken op volle toeren. De totale oppervlakte, waarover het bedrijf beschikt, bedraagt 500 m2. Aan de Tuinlaan heeft „Unique" de be schikking over 28 auto-boxen. Het verhuurbedrijf heeft de beschikking over negen taxi's, één ziekenauto, 4 begrafenisauto's en negen begrafenis-volgauto's. Te Rotterdam bezit de heer A. Blok, die de afdeling autoverhuur onder zijn directie heeft, twee stalhouderijen, die speciaal ingericht zijn voor begrafenissen met paardentractie. Niet minder dan 1600 m2 bedraagt de oppervlakte dezer beide bedrijven En het personeel is nu uitgebreid tot niet minder dan 50 man! Onder de leiding van de heren Blok werken zij van 's morgens vroeg tot 's avonds laat met hetzelfde enthousiasme waarmee de beide directeuren hun bedrijf groot wisten te maken en met de toewijding die dit Schiedamse bedrijf zulk een uitstekende naam heeft gegeven! „Unique" heeft dan ook alleen tevreden klanten! Want de wijze waarop de heren Blok de belangen hunner talrijke cliënten bevorderen, is werkelijk „Unique". 35 Het vermaarde, te Rotterdam in 1840 opgerichte stalhoudersbcdrijf van de heer L. van der Kuylen, dat aanvankelijk was gevestigd op de plaats, waar thans de Bijenkorf staat, en dat later overgeplaatst werd naar de Mauritswcg, is geheel in eigendom overgegaan aan Autoverhuur „Unique". (Advertentie)

Schiedamse Gemeenschap (tijdschrift) | 1950 | | pagina 35