nA Elck wat wils W JU 79 regie zijn opnieuw van Lou de Groot terwijl de balletten weer onder leiding staan van Phyllis Lightstone. Ook op vrijdag 12augustus belooft het een heel bijzondere avond te worden. In Musis Sacrum gaat dan om 8 uur Willem O. Duys een zo merse sterrenregen presenteren. Hij heeft daarbij de medewerking van de New Orleans Syncopaters, Willy Alberti, de Blue Diamonds, Greetje Kauffeld en Ria Valk. De jeugd krijgt in het Passage Theater een flinke portie Op maan dag 8 augustus zijn er drie voorstel lingen van de film „Het avontuur van de toverknikker". Op dinsdag 9 augustus komt de Toneelgroep Arena met een voorstelling van „De drie wensen van de vrolijke ketellapper" en met twee voorstel lingen van „Twee emmertjes water halen". Op woensdag 10 augustus geeft het kindercircus „Elleboog" een drietal voorstellingen in het Passage Theater. Voor volwassenen en voor kinde ren zal van 4 tot en met 13 augustus het Emmaplantsoen een bijzondere trekpleister worden, want dan staat daar Muizenstad opgesteld, een miniatuurstadje dat geheel bewoond en in beweging wordt gehouden door muizen. Op woensdag 17 augustus staat het Sportfondsenbad in het centrum van de belangstelling. Studenten uit Napa in Californië, die hun reis naar de Olympiade in Rome even zullen Muizenstad. De „New Orleans Syncopaters". onderbreken, geven er als hun eer ste voorstelling in Nederland: een Amerikaanse kunstzwem-show. Op zaterdag 13 augustus is er ten slotte een skelter-race op de Burgemeester van Haarenlaan. Dat zijn zo de hoofdpunten van het rijk gevarieerde programma dat voor de vakantiefeesten van dit jaar op stapel is gezet. We hopen dat dit menu er bij u allen goed ingaat. Veldwachter en voddeman in „Twee emmertjes water halen".

Schiedamse Gemeenschap (tijdschrift) | 1960 | | pagina 11