feestprogramma feestprogramma feestprogramma feestprogramma maar koop toch nog het boekje 95 Dit toekomstverslag moet dan nog worden aangevuld met het optreden van het THEBAANS KWARTET uit Antwerpen, dat nog nooit in deze contreien te zien was. Op die bewuste zaterdag 12 augustus zal deze unieke muzi kale show (wij vermijden met opzet het woord taptoe, al doet 't niets voor het Delftse wonder onder!) te bewonderen zijn op het S.V.V. terrein bij de Maas boulevard. Muziek, hoewel van heel andere aard, mogen we ook verwachten dat er voor dit op hoog peil staande evenement grote belang stelling wordt verwacht. Wie tijdig op de hoogte wil zijn van het juiste programma, raadplege het programmaboekje voor de feesten, dat een dezer dagen zal verschijnen. Datzelfde boekje kan ook bij zonder goede diensten bewijzen voor de overige evenementen van deze woelige week: vier dagen jeugdvoorstellingen in het Passage-theater met o.a. de 'ech te' Pipo de Clown, torenklimmen tegen een kleine vergoeding (hoogtevrees wordt gratis ver strekt), het grote en altijd weer aantrekkelijke vuurwerk, hengel en klaverjaswedstrijden en last but not least het tennis toernooi voor junioren op 9, 10 en 11 augustus, waarin de jeugd (tot 18 jaar) zijn frisse krachten kan beproeven. van ROTTE'S MANNENKOOR. Ofschoon, op het moment dat we dit schrijven, nog omrankt door enige vraagtekens, staat het wel vast dat op 4 augustus dit wijd en zijd bekende koor een uit voering in onze Grote Kerk zal geven. De mannenzang zal wor den afgewisseld met orgelsolo's van Jacq. P. Bekkers. Daarnaast is niet uitgesloten dat een so praan solistische medewerking r- zal verlenen. Het is te begrijpen Links boven: Chandu, de man die (veel) meer ziet dan een ander. Links: De Kunstfietsers uit Millingen. Roven: Zwarte dansers uit Senegal. Rechts: Ballet uit „lm weissen Ross/".

Schiedamse Gemeenschap (tijdschrift) | 1961 | | pagina 7