PFEIFER: MEI EEN BOS TULPEN 239 De plaats van de heer Groenendaal als directeur is ingenomen door een jonge kracht, die onder diens leiding zich gedurende ruim twee jaren terdege met het gemeenschapswerk vertrouwd heeft gemaakt. De wijze, waarop hij dit heeft gedaan, heeft onze grote be wondering. Van stonde af aan WISTEN wij, dat wij een goede keus hadden gedaan en dat wij in de heer A. Pfeifer een waardige opvolger hadden gevonden. De prettige wijze van samenwerken, zijn vlotte manier van werken en contacten leggen, zijn bekwaamheid en bovenal zijn diepgeworteld gemeenschapsbesef zijn evenzovele waarborgen, dat het waarachtig wel gaan zal. Het werk der S.G. gaat door. En wel op een wijze, die de con tinuïteit van de S.G. en haar bureau veilig stelt. Veel zal er van je worden gevraagd, vriend Pfeifer, veel ook zul je geven, saamgegroeid reeds als je bent met ons devies „Een drachtig samenstrevend". Wij heten je van harte welkom op de uitermate belangrijke post, die je in de S.G. thans inneemt, en die je van harte is gegund. Het ga je goed. Je weet, dat je gesteund wordt door je afgetreden „baas", maar ook door het Dagelijks Bestuur en de Bestuursraad, die je allen zo welwillend zijn tegemoetgetreden. Blijf jezelf in de gekozen richting bekwamen en gebruik je talenten in je nieuwe functie, welke naar ik hoop je ook de tijd zal laten je te blijven wijden aan de taak die je tot op heden als eindredacteur van ons maandblad op zo voortreffelijke wijze hebt vervuld. Afscheid aan vriend Groenendaal, welkom aan vriend Pfeifer. Moge ons aller Gemeen schap een lang en vruchtbaar leven beschoren zijn! F. A. DE WOLFF Op de foto linksboven ziet men uiterst links (hetgeen uiteraard een fotogi afische toevalligheid is) Burgemeester Mr. J. W. Peek en S. G. voorzitter F. A. de Wolff. De foto rechts vertoont achter Pfeifer het profiel van de bekende cursiefjesschrijver Sebastiaan. Beide foto's werden genomen door Hans Visser tijdens de afscheidsreceptie van de heer P. Groenendaal op 1?. januari 1963.

Schiedamse Gemeenschap (tijdschrift) | 1963 | | pagina 11