„CO-OP D.E.S." IS EEN CONSUMENTENORGANISATIE met een geschiedenis van meer dan zestig jaar. In deze lange periode heeft de CO-OP zich voorspoedig ont wikkeld. Dat blijkt uit de cijfers. „CO-OP D.E.S." Schiedam telt meer dan 6500 aangesloten gezinnen, die het laatste boekjaar in de eigen CO-OP bedrijven voor bijna zeven miljoen gulden hebben besteed. Van de behaalde winst werd een bedrag van f 200.000,aan de gezinnen terugbetaald. De twaalf moderne CO-OP winkels waarvan vijf Zelf- bedieningsbedrijven en één Supermarkt vindt u over de gehele stad verspreid. In de CO-OP Supermarkt treft u onder één dak aan behalve een uitgebreid assortiment van levensmiddelen: vers vlees, groente en fruit, brood en banket, tabaksartikelen, cosmetica en kleine huis houdelijke artikelen. In 1965 komt er nog een nieuwe CO-OP Supermarkt in Groenoord bij. De CO-OP bedrijven bestrijken meer branches. Wij noemen de brood- en banketbakkerij, de zuivel- en de brand- stoffenafdeling. En in het hart van de stad op de Koe markt het nieuwe CO-OP Centrum voor huishoudelijke artikelen en textiel. U kunt er vertrouwd kopen. Dat is vooral van belang bij het aanschaffen van „grote stukken". De CO-OP geeft u verantwoorde voorlichting. Con sumenten-voorlichting is bij de CO-OP geen vergeten hoofdstuk. Dit jaar hebben honderden huisvrouwen voorlichtingsbijeenkomsten op huishoudelijk gebied bijgewoond en aan een enquête deelgenomen. Bij de CO-OP spreekt van ouds de huisvrouw haar woordje mee. De CO-OP is van en voor de consument.

Schiedamse Gemeenschap (tijdschrift) | 1964 | | pagina 7