-to be or not to be Foto's R. Collette 142 Voorzitter VI. Elsing. ¥7"R zit deze avond optimisme in de lucht. Voorzitter M. Elsing geeft er blijk van door de koene prognose: ,,We eindigen in deze competitie op zijn minst in de bovenste helft". En wie trainer Rinus Goossens op het oefenveld zijn comman do's hoort schreeuwen en de jongens in de shirts onvermoeid ziet draven en dribbelen, weet dat SVV nooit verloren gaat. Het is een mooie augustusavond. Voorzitter Elsing zit op een bankje langs het oefenveld en kijkt toe hoe het eerste elftal in vorm gestampt wordt door Rinus Goossens. Elsing zegt: ,,Het is weer even wennen natuurlijk, in de eerste divisie, maar ik ben er van overtuigd dat we ons handhaven." We zeiden het al: op Harga daalt met de schemer een sfeer van optimisme neer. Als Maarten Elsing zijn prognose uit spreekt, heeft SVV al drie competitiewedstrijden achter de rug: tegen Alkmaar. RC'H en Eindhoven. En dat waren drie nederlagen. ,,Dat zegt nog niet veel," meent de voorzitter. (Drie weken later dat is als deze regels op papier gezet worden heeft SVV zes wedstrijden achter de rug: 3 ver loren, 2 gelijk spel, 1 gewonnen. Doelpuntverhouding: 6 tegen 14. We kunnen constateren dat het beter gaat, maar hoera roepen, dat past niet.) SVV blijft hoop houden. Wat mag men anders van een voor- Henk Köneman (links) traint de betaalde jeugd. zitter verwachten dan dat hij zegt: „Die plaats in de eerste divisie, waar we zo om gevochten hebben, die houden we wel. Direct doorstoten naar de eredivisie, nee dat zie ik nog niet. Alles moet geleidelijk gaan. Maar we komen er op de duur wel.

Schiedamse Gemeenschap (tijdschrift) | 1966 | | pagina 14