HERMES-DVS diverse commissies doen het goed. Wij moeten het met elkaar doen en dan is ieder stuk werk dat gedaan wordt in de vereniging meegenomen". Het is jammer, dat op een beslissend moment in de competitie dat was na ongeveer tien wedstrijden spelen het pechduiveltje de kop op stak bij Hermes-DVS. Wim Klein, de beweeglijke aanvaller, raakte voor een lange poos geblesseerd, terwijl ook Flaes en doelman Ruts in de ziekenboeg verdwenen. Hermes-DVS had maar net het minimum aan contractspelers; dus was de vervanging van een mindere kwaliteit. „De invallers deden hun uiterste best, maar je mist de vaste spelers van het team meteen. Je moet anders gaan spelen en dat heeft ons punten gekost", zegt Doolaard. Toch hebben zowel trainer als voorzitter respect voor de wijze waarop de spelers tot nog toe in de competitie hebben gespeeld. „Wij zijn niet ontevreden", zegt voor zitter Stolk. De voorzitter van de betaalde sectie, de heer De Kok, heeft ook al geen klagen. Hij vindt het alleen jammer, dat de Schiedamse formatie al zo snel met zieken en geblesseerde kwam te zitten. „Wij hebben echter met mensen te doen, en daar heb je rekening mee te houden", zegt hij. En de spelers? Die vinden het seizoen tot nu toe, af- Foto boven: trainer Doolaard en de voorzitter betaald voetbal de heer De Kok. Foto on der: doelman Ton Ruts spectaculair aan het werk tijdens de training. gezien van de premie, leuker dan in voorgaande jaren. „We tellen mee en dat doetje wat", merkte een van hen op. En dat geloven wij graag. Hermes-DVS heeft een zeer lange en rijke geschiedenis achter zich. Alleen daarvoor is het te hopen dat ze nog eens een keer in de hoogste regionen van het Nederlandse betaalde voetbal terech t komen. Maar om dat te bereiken moet je heel wat in je mars hebben. Meer dan tot nu toe, dat wel. B. VAN BOCHOVE

Schiedamse Gemeenschap (tijdschrift) | 1968 | | pagina 16