14 «Jan Brands. «Hermanus Bartels. «Willem Drost. «Hendrik Weevers. «Lambert van Pinxteren. «Pieter Nederpelt. «Hendrik Clercqs. «Dankerus van Daalhuijzen. «Meinderd Regoor. «Jan Hageman. BCornelis van Katwijk. «Pieter Glazer. «Jurianus Marvé. «Balt Feelder. «Jan van Vliet. «Frans van der Schalk. «Hendrik Bredero. Adria- nus Zoon. «Nicolaas Janson. «Anthonij Beijer. «Hermanus Kleijpool. «Claas Fafa. «Maarten Fafa. «Cornelis Brons. «Willem Oosthof. Jacobus Oosthof. «Coenraad Sluiter en «Maarten van Weezenberg «Dirk Feelder. «zich ongenegen en weigerig getoond hebben om den «Eed, bij het 6de Articul van 't Reglement den 23 Octo- «ber 1787, tot oprichting eener Schutterij en Burger- Krijgsraad alhier geformeerd en den 29 dito gepubli- «ceerd afteleggenen mits dien verplicht zijnde om «jaarlijks te moeten betaalen een Wachtgeld van tien «Guldensingevolgen het 8ste Articul van hetzelve «Reglement, nogtans, niet tegenstaande de gedaane inter- «pellatiënin gebreken zijn gebleven om het verschul- «dige Wachtgeld te voldoen en dat mits dien het zelve «wachtgeld (na daarop alvoorens het goedvinden van hun «Edele Gr. Achtbaare verkregen te hebben) van de «voornoemde Persoonen bij Executie, of Pandhaling door «een Stads Bode zal moeten worden ingevorderd inge- «volge het 8ste Articul der Ordonnantie, op het Stuk van «de Wacht binnen deze Stad gepubliceerd den 15 Mey «1751, verzoekende mits dien gemelde Heer Collonel «tot deze Executie door hun Edele Gr. Achtbaare te «worden Gequaliflceerd. «Waarop Gedelibereerd zijndeis goedgevonden en ver- staan, den voorn. Heer Collonel tot de voorsz. Executie,

Schiedams Jaarboek | 1891 | | pagina 138