84 Anti-Dienstvervanging-Bond. Afdeding Schiedam. Dr. C. J. Vaillant, Pres. G. Visser Bz., Seer. Vereeniging van gepensionneerde Onder-Officieren en min deren van het Nederlandsche leger. Goedgekeurd door Z. M. Koning Willem III. Correspondeerend lid: A. G. Muller. Onder-Officieren- Vereeniging gevormd uit het Kader der KK. Scherpschutters. J. Bijloo, Pres. M. A. van Leeuwen, B. van der Zee, Secr. Comm. v. Orde. A. de Bruin, Penn. Bestuur der Gymnastiekschool. Dr. B. de Bruijn, Pres. A. IT. W. van Luik, Secr.-Penn. .T. C. van Deventer. H. J. Jansen. A. Nolen. A. J. van Velzcn. Leeraar: Chr. Krijger. Gymnastiek- en Schermverceniging Olympiër.(Opgericht 1869.) Goedgekeurd hij Kon. Besluit van 15 November 1877. 5 Eercleden, 20 Werkende leden, 30 Kunstlievende leden. L. A. Beausar, Eere- Voorzitter. G. van der Most, Pres. j E. H. Gabel, Penn. .T. H. Klein, Secr. i Chr. Krijger, Directeur. Scherm- en Gymnastiekvereniging Palccstra. (Opgericht 22 November 1879.) Goedgekeurd hij Kon. Besluit van 15 November 1881.. Aantal Werkende loden 14, Eereleden 5. Kunstlievende leden 35. W. M. van der Schalk, Pres. A. Dirkzwager, Vice-Pres. Albert Meijer, le Secr. Jan Jansen T.Pz., 2e Secr. J. J. Vormer, Perm. Chr. Krijger, Directeur. Schiedamsche Schermvereeniging Eendracht maakt Macht. 24 Eercleden, 29 Werkende leden. N. Visser, Pres. .T. .T. Bijtel, Vice-Pres. L. P. van Rijkevossel, Secr. J. A. Ritman, Penn. P. Vermeulen, Comm. v. 0. A. Wcbor, le Wapenm.

Schiedams Jaarboek | 1893 | | pagina 88