25 SECRETARIE. Commies-Redacteur en Archivaris: Jhr. Mr. Tj. A.M. A. Humalda van Eysinga. Afdeeling A. Algemcene Zaken. A. H. "W. van Luik, HoofdcommiesI Q. Rovers, Adjunct-Commies. Chef der Afdeeling. I G. H. Schuurman, le klerk. H. de Vringer Hz., Commies. J. W. van Oordt, 2e klerk. Afdeeling B. Burgerlijke Stand, Bevolking, militie, Schutterij en Pensioenen. le klerk. D. van der Zee, 2e klerk. J. F. Schop, CommiesChef der Af deeling. H. Bras, Adjunct-Commies. Afdeeling C. Financiën. G. Montfoort, Commies, Chef der Afdeeling. A. Koper, Adjunct-Commies. (De Bureau's zijn geopend van 8'/j tot 4x/j uur). Kamerbewaarder en Gemeentebode. A. Koopman. Adj unct- Gemeentebode. W. Overweel. Bode, meer uitsluitend voor de Afdeeling Burgerlijke Stand én Bevolking. L. Bokhorst. Concierge van het Politie-Bur eau. L. Bokhorst. GELDMIDDELEN. Ontvanger. ~W. D. van Dammo Jalink. Het Kantoor is geopend de eerste vijf werkdagen der week van 9 tot 2 uren, uitgezonderd de algemeen erkende christelijke feestdagen en de laatste dag der maand. Commissie van Voorlichting, bedoeld bij art. 9 der Verordening op de heffing eener Plaatselijke Directe Belasting naar het Inkomen. G. W. Snel. Th. Kudders Jr. A. J. J. de Groot. M. Kranen, President. J. van der Hout. C. M. Knoop. A. Kimmijser. D. Ris E.Hz. P. C. M. Jansen. Schatters tot het verrichten der Schattingen, ingevolge de wet op den Kleinhandel in Sterken Drank. J. Feteris. K. Sneijders de Yogel. J. N. J. Wouterlood. W. F. H. Eckenhausen, plaatsv. Commiezen der Plaatselijke Middelen. "W. F. H. Eckenhausen. I W. E. Berck. I B. Jurgens. A. van Duffelen. P. Eijsberg Jr. J. Koning Cz.

Schiedams Jaarboek | 1898 | | pagina 27