28 Spuit No. 7, staande bij de Buitensluis, en Reservespuitstaande aan den West-Frankelandschen dijk. Brandmeesters: A. Rebers; -T. Zeilstra. Onder-Brandmeester: C. L. "Wetsteijn. Spuit No. 8, staande bij de Varkenssluis. Brandmeester: O. J. Yineent. Onder-Brandmeester; J. Stegman. Tot het blusschen van Branddoor middel van de Waterleiding liggen door de geheele gemeente, in de straten, 373 brandkranen en zijn wagens met opzetstukken, slangen enz. geplaatst: Gerrit Verboonstraat bij de Stads- metselwerf. Tuin, school bij de "Warande. Gasfabriek, Hoofdstraat. Politiewacht, Hoofdstraat. "Westvest bij de Stadstimmerwerf. Politiebureau, Markt. Bij mevr. wed. J. J. Yormer, Lange Kerkstraat. Bij den machinist aan de algemeene begraafplaats. Brandmeesters: A. Bubberman; Jac. Mak. Onder-Brandmeester: H. van der Sluijs. Brandzeilen zijn geplaatst Politiebureau, Markt; Politiewacht, Hoofdstraat. Extincteurs of Anihilateurs (werktuigen om zelfs hevigen brand in den aanvang te stuiten) zijn geplaatst: Politiebureau, Markt. I Onderwijzerswoning, "Warande. Gemeente-Ziekenhuis. Bij mevr. de wed. J. J. Vormer, Bij den Direct, d. Gemeentewerken. I Lange Kerkstraat. Politiewacht aan het Hoofd. Brugwachterswon., Gerrit-Yerb.str. Appareil Respiratoir (iverktuig tot redding bij Brand of uit Grond- vateu) is geplaatst: Politiebureau, Markt. Schouwers der Distilleerketels: B. C. Breukelman; A. de Koning. Schouwer der Rollagen en Stutten in de Branderijen: J. Peteris. POLITIE. Hoofd der gemeentelijke Politie: De Burgemeester. Commissaris van Politie, tevens dienstdoend Waterschout. J. L. C. Wolffensperger. Inspecteurs van Politie. Eerste Klasse: Tweede Klasse: J. C. Korenburg. I G. A. Hassley. Hoofdagenten van Politie. H. J. C. Reuvekamp. G. Wagemaker. Agenten van Politie der eerste klasse. P. van Spijk. H. van Bellen. "W. Mulder. C. Meijers. J. Versluijs. "W. Duchenne. E. Mesritz. H. A. Eijkelboom. J. C. Meijer. M. Struik. T. C. Putters. N. Hoeflaken. W. F. van der Beek. F. van der Mark.

Schiedams Jaarboek | 1898 | | pagina 30