31 METERS EN WEGERS. Commissaris der Koren- en Kolenmeters: Th. Kudders Thz. Hoofdlieden der Korenmeters en Wegers: T. H. Etman; J. Kiela. Korenmeters en Wegers 1ste klasse: B. van der Mark; F. J. de Bruin; J. Moordam; J. Kiela; A. van Woerkom; T. C. Hoordijk; A. Visser; T. H. Etman. Korenmeters en Wegers 2de klasse: P. van Dop; C. van Waart; M. van der Tas; K. G. Vrauwdeunt; A. Bouwman; H. Kloos; J. Bexterman; B. Wasman. Hoofdlieden der Kolenmeters: A. van der Kraan; A. M. Daalmeijer. Kolenmeters: K. van Oosterhoud; G. Hosman; W. van der Klink; J. Hoog land; A. van "Wieringen; A. A. van der Heijden; T. Schipper; C. J. van Aken; A. A. Trouwborst; W. Koevermans; J. C. Maagdenberg; A. van der Kraan; A. M. Daalmeijer; A. Hoenderdos. Kalkmeters: C. A. Gordijn; D. Brouwer. VERSCHILLENDE BETREKKINGEN. Waagmeester: J. II. Berghout. Gemeente-Roeier en Waterijker: J. Brinkman. Hooiweger: J. van Dorp. Kraanwerker: M. Kooij. Pachter van de Vischmarkt: C. Kerssen. Naschrijver aan de Vischmarkt: G. Rohberegt. Keurmeesters van de Visch: P. J. Zondag; L. Bakker. Commissaris der wegers van Visch: Th. Kudders Jr. Vischweger: D. Krabbendam. Keurmeesters van liet vleesch: A. J. van Velzen; C. Horman. Klokkenist: H. J. P. Textor. Klokkenluider: D. van Woerkom Az. Torenwachter: J. J. Baanvinger. Gemeente-Omroeper en Aanplakker: C. Kerssen. Directeur der Algemeene Begraafplaats: J. F. Schop. Grafmaker: K. van Neck. Machinist aan de Stoommachine, ter uitmaling van het water uit het heul onder de Broersvest: J. van den Berg. Marktmeester: G. Montfoort. Pachter van het Jachtrecht op de gronden der Gemeente: Th. C. Melchers.

Schiedams Jaarboek | 1898 | | pagina 33