33 J. van der Bruijn, Wiskunde, Boekhouden en Handelsrekenen. Dr. W. J. Steenhuis, Scheikunde, Natuurlijke Historie en Warenkennis. Dr. J. van Leeuwen, Geschiedenis en Aardrijkskunde. Mr. dr. M. Smit, Staathuishoudkunde, Statistiek en Staatsinrichting van Nederland. Dr. G. Engels, Nederlandsche Taal- en Letterkunde. C. W. B. Ingenhoes, Fransclie Taal- en Letterkunde. M. Horn, Hoogduitsche Taal- en Letterkunde. R. de Boer, Engelsche Taal- en Letterkunde. J. A. Hingman, Handteekenen. J. K. T. Timmerhans van Abcoude, Civiel-Ingenieur, Rechtlijnig teekenen. C. Krijger, Gymnastiek. Burger-ivondschool. Directeur: J. A. HINGMAN. Leeraren. J. A. Hingman, Handteekenen. Dr. G. Bakker, Wis-, Natuur- en Werktuigkunde en Technologie. J. van der Bruijn, Wiskunde. W. Brouwer (tijd.), Wiskunde, Nederl. Taal, Geschiedenis en Aardrijkskunde. Dr. W. J. Steenhuis, Scheikunde. J. van der Hout, Nederlandsche Taal. Mr. dr. M. Smit, Staatswetenschappen. M. Kramer, Handteekenen. J. K. T. Timmerhans van Abooude, Civiel-Ingenieur, Lijnteekenen. L. P. de Neve (tijd.), Lijnteekenen. Voor de beide Middelbare Scholen. J. Krabbendam, Amanuensis. I C. Duijser, Concierge. LAGER ONDERWIJS. Inspecteur voor Zuid- en N oord-Holland, Zeeland en Utrecht. J. C. Fabius, te Delft. Schoolopziener in het district Botterdam. Mr. A. M. de Cock, te Rotterdam. Schoolopziener in het arrondissement Schiedam. G. L. Kepper, te 's-Gravenhage. Gemeenten behoorende tot het arrondissement Schiedam: Barendrecht (Oost en West), Bergschenhoek, Charlois, Hillegersberg, Hoogvliet, IJsolmonde, Kralingen, Overscliie, Pernis, Poortu- gaal, Ridderkerk, Rhoon, Sohiebroek, Schiedam. Plaatselijke Commissie van Toezicht. Dr. C. J. Yinkesteyn, President. J. M. A. Zoetmulder. S. A. Vernède, Vice-President. J. L. Liezenberg. Mr. D. Lodder, Secretaris. J. H. van Westendorp J.Dz. Dr. B. de Bruijn. P. C. M. Jansen. A. A. Beekman. 3

Schiedams Jaarboek | 1898 | | pagina 35