54 Brandpremie-Verzekering-Maatschappij, te Zaandijk. Agent: G. v. Erpecum. Brandverzekering-Maatschappij „Holland", te Dordrecht (Brand- en Inbraakverzekering). Hoofdagent: J. F. W. Meijer. Brandwaarborg-Maatschappijen „Opgericht te Loenen a/d Vecht" en „de Yereeniging", alsmede die voor polder watermolens door wind of stoom gedreven, alle te Amsterdam. Agent: J. F. W. Meijer. Brusselsche Brandwaarborg-Maatschappij. Agent: H. de Yringer Hz. Glasverzekering-Maatschappij „Prudentia". Agent: S. C. v. "Waalwijk v. Doorn. Groninger Brandwaarborg-Maatschappij, te Groningen. Agent: 8. C. van Waalwijk van Doorn. Le Garantie Beige, te Brussel. Agent: G. van Erpecum. Haarlemsche Brandverzekering-Maatschappij. Agent: J. Lechner C.Sz. Maatschappij van Brandverzekering voor het Koninkrijk der Nederlanden, te 's-Hertogenbosoh. Vertegenw. v. Schiedam c. a.J. Leohner C.Sz. Marine Insurance Company IA, te Londen. Agent: G. van Erpecum. Nederlandsche Brandwaarborg-Maatschappij voor roerende goederen, enkel voor landbouwers en veehouders onderling, te Gouda. Agent: J. F. W. Meijer. Nederlandsche Lloyd, Brand-, Zee- en Inbraakverzekering-Maatschappij, te Amsterdam. Agent: S. C. van Waalwijk van Doorn. Nederlandsche Lloyd, afd. „Diefstalverzekering". Vertegenwoordiger: J. Leohner C.Sz. Onderlinge Brandwaarborg-Maatschappij, te Leeuwarden. Agent: J. Krabbendam. Onderlinge Nederlandsche Brandwaarborg-Maatschappij, te 's-Gravenhage. Correspondent: A. Kooijman. Overijsselsche Onderlinge Brandwaarborg-Maatschappij, te Zwolle. Agent voor Schiedam c. a.Jan Vormer. Phoenix Assurance Company, te Londen. Agent: G. van Erpecum. Scottish National Key Registry and Assurance Association, te Edinburg. Agent: S. C. van Waalwijk van Doorn. Stichtsche Glasverzekering-Maatschappij, te Utrecht. AgentJ. F. W. Meijer. Utrechtsche Algemeene Brandwaarborg-Maatschappij, te Utrecht. Vertegenwoordiger: W. A. van Dolder Dz. Vaderlandsche Transportverzekering-Maatschappij, te Elberfeld. Agent: S. C. van Waalwijk van Doorn. Verzekering- en Brandwaarborg-Maatschappij, ook tegen inbraak met of zonder diefstal, te Arnhem. Agent F. Pigeaud A.Fz. Verzekering-Maatschappij „Merourius" (Inbraakverzekering), te Amsterdam. Vertegenwoordiger: W. A. van Dolder Dz. Verzekering op liet Leventegen Invaliditeit enz. Algemeene Friesche Levensverzekering-Maatschappij. Agent: H. de Vringer Hz. Amsterdamsohe Maatschappij van Levensverzekering, te Amsterdam. Agent: G. H. Steens. Amsterdamsohe Maatschappij van Verzekering op het leven, tegen onge lukken en invaliditeit, te Amsterdam. Agent: L. A. C. Ingenhoes. Conservatrix, Nederlandsche Algemeene Maatschappij van Levensverzekering, te Amsterdam. Agent: A. van Wijngaarden.

Schiedams Jaarboek | 1898 | | pagina 56