55 Eerste Nederlandsche Verzekering-Maatschappij op het Leven, tegen Invaliditeit en Ongelukken, te 's-Gravenhage. Hoofdagent: J. F. W. Meijer. Eerste Rotterdamsche Maatschappij van Verzekering op het Leven, tegen ongelukken en invaliditeit, te Rotterdam. Agent: S. C. van Waalwijk van Doorn. Levensverzekering-Maatschappij „Dordrecht", te Dordrecht, afd. Arbeidersverzekering. Agent: B. Ris Hz. Levensverzekering-Maatschappij „Germania", te Stettin. Hoofdagent: Louis L. van Emden. Onderling Begrafenisfonds „Zelandia", te Middelburg. Agent: H. J. C. van der Mark. Onderlinge Verzekering-Maatschappij tegen de geldelijke gevolgen van ongelukken, te 's-Gravenhage. AgentJ. Lechner C.Sz. Rotterdamsche Levensverzekering- en Voorschotbank. Agent: G. S. Montfoort. Utrechtsclie Levensverzekering-Maatschappij, te Utrecht. AgentS. JLooman. Verzekeringsbank „Kosmos" (Maatschappij voor Levensverzekering), te Zeist. Vertegenwoordiger: W. A. van Dolder Dz. Hypotheekbanken. Amsterdamsche Hypotheekbank, te Amsterdam. Vertegenwoordiger: S. C- van Waalwijk van Doorn. 's-Gravenhaagsche Hypotheekbank, te 's-Gravenhage. Agent: J. F. W. Meije Haarlemsche Hypotheekbank, te Haarlem. Vertegenwoordiger: S. C. van Waalwijk van Doorn. Nederlandsche Hypotheekbank, te Veendam. Agent: D. C. Kok. Stedelijke Hypotheekbank, te 's-Gravenhage. Vertegenwoordiger: Mr. D. Lodder. Credietbanken. Nederlandsche Credietbank, te Haarlem. Agent: S. C. v. Waalwijk v.Door: INDUSTRIE. Berkel, A. Bertels, A. J. Bertels, G. J. Bertels, J. T. Beukers, A. J. Beukers, C. A. Beukers, ,1. T. Beukers, W. A. Brandenburg, J. Brugge v. d. Vlies, v. d. Bruin, M. de Cool Mz., A. Daalmeijer, A. BRANDERIJEN. Branders. Dirkzwager, A. Eijk, B. van der Gent, J. H. van Gouka, J. L. Hum, G. M. Heggelman, W. B. Hodes Co. Hoek Az., Erven J. Honnerlage Grete, M. L. Hoogenboezem, Erven C. Houtman Jz., C. Houtman, J. H. Houtman Co. Jansen, J. A. M. Jansen, T. F. Jansen Co., II. Katwijk Dz., C. van Katwijk Dz., J. van Kleipool, B. P. II. Kleipool, C. Kleipool, L. Kleipool, R. J. Koning, A. de Koning, II. de Koning, M. de Kramers Wz., C.

Schiedams Jaarboek | 1898 | | pagina 57