Gebouwen, Inrichtingen, enz. Bad- en zweminrichting, Willemskade. Begraafplaats, Algemeene, Overschiesche straat. R. K. Bijzondere, Ylaardingsche dijk. Bevolkingsbureau, Stadhuis, Groote Markt. Bewaarschool, Maria-, Dep. Schiedam der Maatschappij tot Nut van 't Alge meen, Nieuwstraat. Alida-, id., Leliestraat. Christelijke, Broersvest. Bewaarscholen der St. Willibrordusstichting, R. K., Lange Haven, Dwars straat, Overschiesche straat. Brandspuiten, bewaarplaatsen van. No. 1, Westvest. No. 2, Buitenhaven weg. No. 3, Oude Kerkhof. No. 4, Broersvest. No. 5, Noordvest. No. 6, Noordvest. No. 7, Hoofdstraat. Reservespuit, West-Frankelandsche dijk. No. 8, Lange Nieuwstraat. No. 9, Westvest. Ligplaats „Mentor", Buitenhaven. BrievenbussenSpoorwegstation, Singel, Hoogstraat (Gasthuis), Groote Markt (Raadhuis), Westvest (voorm. Vlaardingsche Poort), Hoofdstraat. Bureau Schiedamsche Courant, Boterstraat. Nieuwe Schiedamsche Courant, Boterstraat. Weekblad voor Schiedam en Omstreken, Boterstraat. Maas- en Schiebode, Korte Kerkstraat. Schiedamsch Advertentieblad, Hoogstraat. Onze Kring, Orgaan Afd. Schiedam van den Ned. Protestantenbond, Lange Haven 141. Burgerschool (Hoogere) en Burgeravondschool, Overschiesche straat. Diaconiehuis der Hervormden, Nieuwstraat. Doele, St. Joris-, Doeleplein. Entrepot, Rijks-, Lange Nieuwstraat. Gasfabriek, Stedelijke, Hoofdstraat. Gasthuis, St. Jacobs-, (Oude-mannen- en vrouwenhuis), Hoogstraat. Gisthandelaren, Gebouw der Yereeniging van, Dam. Gymnasium, Blauwhuis, Lange Nieuwstraat. Hofje van Belois, Noordmolenstraat en Kreupelstraat. Huis van Bewaring, AVarande. JJklokaal, Lange Nieuwstraat. Kamer van Koophandel en Fabrieken, Koopmansbeurs, Dam. Kantongerecht, Warande. Kantoor Rijksontvanger directe belastingen, Lange Nieuwstraat. hypotheken en kadaster, Tuinlaan. registratie en domeinen, Tuinlaan. zegel en successie, Tuinlaan. in- en uitgaande rechten, Lange Nieuwstraat. Gemeente-ontvanger, Tuinlaan. Havenmeester, Hoofdstraat.

Schiedams Jaarboek | 1898 | | pagina 5