4 Kerk, Groote of Sint Jans-, (Ned. Herv.), Groote Markt. der Evangelisch Luthersche Gemeente, Westvest. A, Gereformeerde, Lange Nieuwstraat. B, Rotterdamsche dijk. der Christelijk Gereformeerden, Korte Haven. Gasthuis- (Protestantenbond), Hoogstraat. van den H. Johannes den Dooper (R. IC), Lange Haven. van O. L. Vr. Visitatie (R. K.), Nieuwe Haven. van O. L. Vr. van den H. Rozenkrans (R. K.), Singel. der Oud-bisschoppelijke Clerezie, Dam. der Israëlieten, Achter de Teerstoof. Koopmansbeurs, Dam. Leger des Heils, Citadel van het, Lange Haven. Liduinagesticlit (Oude-vrouwenhuis), Nieuwe Haven. Lokaal voor Evangelisatie, Broersvest en Dwarsstraat. der Evangelisch Hervormde Vereeniging, Korte Haven. der Vrij-Gereformeerden, Tuinlaan. Loodskantoor, Hoofdstraat. Metsel werf, Stads-, Gerrit Verboonstraat. Musis Sacrum, Gebouw, Lange Haven. Officieren -Vereeniging, Tuin en Lokalen der Schiedamsche, Vlaardingsche dijk. Patrimonium, Gebouw van, Tuinlaan. Politiebureau, Groote Markt. Politiewacht, Hoofdstraat. Postkantoor, Gerrit Verboonstraat. Proveniershuis, Overschiesche plein en Nieuwe Haven. School, Openbare, voor gewoon en meer uitgebreid lager onderwijs voor jongens, Oude Kerkhof. Idem voor meisjes, Tuinlaan. Eerste Openbare Tusschen-, Broersvest. Tweede Warande. Eerste Kostelooze, Lange Nieuwstraat. Tweede St. Anna Zusterstraat. Derde Verlengde Dwarsstraat. St. Jozefs-, R. K., voor jongens, le sectie, Nieuwe Haven. 2e Westvest. V 3e Warande. Maria-, R. K., voor meisjes, Korte Haven. St. Jans-, R. K., idem, Overschiesche straat. St. Willibrordus-, R. K., idem, Dwarsstraat. voor Christelijk Nationaal Onderwijs, Broersvest. Christelijke, voor jongens en meisjes, Tuinlaan. Secretarie, Gemeente-, Groote Markt. Sociëteit „Harmonie", Vlaardingsche dijk - Nieuwe Haven. „De Vereeniging", (Gebouw „Musis Sacrum"), Lange Haven. Spaarbank van het Dep. Schiedam der Maatschappij tot Nut van 't Alge meen, Hoogstraat. Spoeling-Vereeniging, Kantoor, Kolk (Schie). Spijskokerij vanwege de Protestanten, Prinsensteeg. der Vereeniging van den H. Vincentius a Paulo, Westvest. Stadhuis, Groote Markt. Station Holl. IJzeren Spoorweg-Maatschappij, Stationsplein. Rotterdamsche Tramweg-Maatsohappij, Koemarkt. Stemlokalen (verkiezingen voor den Gemeenteraad), le district: Stadhuis.

Schiedams Jaarboek | 1898 | | pagina 6