70 Nederlandsch Zendelinggenootschap. Directeuren. de Goederen, Pres. N. Bijlo Sr., Thes. W. Tak, Secr. Algemeene Hulp-Zendingvereeniging. Afdeeling Schiedam. J. Schrijver, Pres. A. Tap, Yice-Pres. Secr. Gijsbr. v. d. Zee, Penn. C. van der Vlies, Bibl. A. J. van de Poel. A. Bosman. Nederlandsch Luthersch Genootschap voor In- en Uitwendige Zending. A fdeeling Schiedam. Ds. C. P. "Westermann, Voorz. W. J. Kraamer, Secr. C. Hille, Penn. Kinder-Zendingvereeniging Het Mosterdzaadje. J. Schellevis, Pres. I W. Bijl, Penn. G. Eigendaal, Secr. Afdeeling der Nederlandsche Gustaaf-Adolf-Vereeniging. JE. Elzevier Dom, Pres. I A. Knappert Lz. I J. M. van der Schalk Jr. A. Cool Mz., Secr.-Penn. j P. Brillenburg. Leger des Heils. A. Besselaar en C. Besselaar, Kapiteins. C. de Jong, Penn. J. G. Elsing, Secr. J. Hoogstad, Serg'.-Maj. Nationale Christen-Geheelonthouders-Vereeniging. Afdeeling Schiedam. C. L. van den Broek, Voorzitter. D. Krommenhoek, Vice-Voorzitter. J. S. Bosman, Secretaris. G. Wagemaker, Vice-Secretaris. Mej. A. v. d. Vlies, Penn. W. Vervoort, Algemeen Secundus. OSDERAFDEELINGEN. College van Bezoekbroeders. J. van Kieuwenburg, President. L. Zuidgeest, Penningmeester. C. de Vries, Secretaris. J. F. Soeters, Secundus. Zusterkring. M. v. d. MostVan Assen, Pres. I T. van Vooren, Secretaresse-Penn. D. van der Most, Vice-Presidente. Zangvereeniging. W. Vervoort, President. I C. Kerdel, Penningmeester. J. M. de Wit, Secretaris. j J. S. Bosman, Directeur. Maatschappij tot bevordering van het Godsdienstig Onderwijs onder de inlandsche bevolking der kolonie Suriname. Correspondent: Ds. C. L. van den Broek. Comité voor de zaken der Waldenzische kerken. Correspondent: Ds. C. L. van den Broek. Nederlandsch Genootschap tot bevordering van de Christelijke heiliging van den Zondag. CorrespondentDs. C. L. van den Broek. Vereeniging tot Christelijke verpleging van bedelaars en landloopers, op het Hoogelandte Beekbergen. Correspondent: Ds. C. L. van den Broek.

Schiedams Jaarboek | 1898 | | pagina 72