71 Afdeeling Christelijk Hulpbetoon. C. L. van den Broek, President. Nederlandsch Jongelingsverbond. Afdeeling Schiedam: „De Heere zal 't voorzien Opgericht 1 Maart 1886. (Goedgekeurd bij Kon. Besl. van 27 Sept. 1897, Stbl. No. 34). Eere-Voorzitter: P. Vink. Eereleden: Ds. C. F. Westermann en J. Bos. C. Degeling, le Voorz. P. van der Touw, Penningmeester. D. N. de Vringer, 2e Vz., Corr. N. J. V. F. G. Poort, Biblioth. H. van der Mark H.J.Cz., le Seer. I M. Bijkerk, B. van "Wamelen, 2e Secr. OnderafdeelingWelsprekendheid D, N. de Vringer, le Voorz. I M. MShring, Secr. J. M. Osephius, 2e Voorz. H. van der Mark H.J.Cz., Penn. Nederl. Bond van Jongelingsvereenigingen op Geref. Grondslag Christelijke Jongelingsvereeniging Jonathan." President. I A. Rienstra, Secr. I D. "W. Bouwer, Bibl. J. Stolk, Vice-Pres. j F. Baanvinger, Penn. Aartsbroederschap van de H. Familie. Mannen-Congregatie (O. L. V. Visitatiekerk). Directeur: A. G. van den Berg, Kap. Vrouwen-Congregatie (St. Janskerk). Directeur: J. M. Daniels, Past. "Waarnemend Directeur: D. C. van Dijk, Kap. Jongedochters-Congregatie (Rozenkranskerk). Directeur: A. L. H. Perquin, Kap. Schiedamsche Processie naar Brielle. Directeur: F. J. Poelhekke, Past. Bestuur: P. J. Meijer. J. H. Bertels. T. J. Siemes. Schiedamsche Processie naar Kevelaar. Directeur: J. M. Daniels, Past. Bestuur: W. B. Heggelman, Voorz. F. Smit, Secr. G. Ham, Penn. J. Kreuger. Sociëteiten ter geneeskundige verzorging. Sociëteit (opgericht 1819) onder de zinspreuk: Nut en Voorzorg. Directeuren. M. van den Bos Sr. I "W. F. Noordijk. C. van Gink. C. 't Hart, Boekhouder. Dr. J. Endtz, Geneesheer. I J. A. Rutschy, Chirurgijn. "W. van der Sman, Chirurgijn. J. H. van Westendorp J.Dz., Apoth.

Schiedams Jaarboek | 1898 | | pagina 73