I 78 Vakafdeeling Sigarenmakers St. Hyppolithus. J. Voorhuizen, Pres. M. Herben, Seer. C. van Velzen, Penn. Vakafdeeling Molenaars St. Isidorus. Pres. Seor. Penn. Vakafdeeling Brood-, Koek- en Banketbakkers St. Aubortus. Aangesloten bij den Ned. It. K. Brood-, Koek- en Banketbakkersbond. F. J. Smit, Patroon. 1 M. Persoon, Patroon. I A. Markus, Gezel. H. Rammers, id. J. P. Heilker, id. Vakafdeeling Bakkers. (Patroons en gezellen.) A. v. d. Kroclit, Pres. I J. F. Heilker, Seer. I A. Rebers, Vice-Secr.- J. C. Companus, Vice-Pr. S. P. Martens, Penn. Penningmeester. Propagandaclub St. Paulus. "W. Elgers, Voorz. I H. Kuijl, Seer. I J. Heilker, Penningm. J. Gunnewegh, 2e Voorz. J. v. Velzen, 2e Seer. Commissarissen van Orde bij de Vergaderingen. "W. Elgers, Pres. H. Kuijl, Secr. A. Dingenouts, Penningm. P. Slavenburg, Voorz. ~W. Putters, Onder- Voorz. Algemeene Schiedamsche Werkliedenvereeniging Door Eendracht grooter. Tot ondersteuning bij ziekte en ouderdom. K. Quak, Seer., Over- J. ~W. Oranje. schieschestraat 134. J. de Vos. M. Westerveld, Penn. C. J. de Ronde. Commissie van Toezicht. Th. A. J. Zoetmulder. P. Loopuyt. J. Vormer. Algem. Nederl. Timmerbond. Afdeeling Schiedam. G. Bezemer, Voorz. C. Rijkse, 2e Voorz. A. Wensvoort, Secr. A. van Woerkom, Penn. N. Roels, Comm. Schildersvereeniging Voorzorg. (Opgericht 12 Januari 1871.) Joh. Plooij Jz., Pres. I A. van Noortwijk, Secr. I J. van Ameijden, Com- H. v. d. Most, Vice-Pres. P. Duk, Penn. miss. van Orde. Schiedamsche WerkmansvereenigingVriendenkring J. M. Voorhuizen, Voorz. Typografenvereeniging Adelphismus- (Opgericht 1 Juli 1871.) Eere-VoorzitterJ. J. Soudan. C. L. Moerman, Pres. A. P. Geelhoed, Secr. H. A. Bladergroen, le Penn. M. van Pinxteren, 2e Penn. G. Slagmolen, Comm. L. C. Moerman, C. Hommel.

Schiedams Jaarboek | 1898 | | pagina 80