Gerard de Lange, groot in keukens, verkoopt alles wat goed is, altijd goedkoper. 9.05V L695r i 8.759,- 1399,- 4.766r Waar kunt u kiexen uit prachtige keukens met een gunstige prijs? Bij een Bauknecht keuken-dealer. auknecht lattenplafond monteren z6nder spijkcrs Poggenpohl Nederland introduceert Het Grote Keukenboek Bosch keukenkollektie Nieuwe ontwerpen en praktische vernieuwingen Met tijdelijk werk doet u altijd belangrijk werk! AELBRECHTSKADE 78 R'DAM 010-255847 Mazda 323 sublieme auto voor welnig geld Doe mee aan de puzzel en win nu ook 25 gulden Ook voor alle bekende merken inbouwapparatuur. (Bauknecht J. Schouten Keukens b.v. Goudsesingel 51-53, Rotterdam ROTTERDAM SCHIEDAM LEIDEN ZWOLLE HILVERSUM HEERLEN de Graaf -Vlaardingen b.v.-^ 7 kilo 14,95 De basiskeuken met vrije keuze van apparatuur. Kaiser Bosch "Exquisit SL Wengfe" Kaiser keuken (type 1) KOOPAVOND GEOPEND EN 'S-MAANDAGS GESLOTEN Hier vindt u onze keukenstudio's: Meent 124 (t.o. Postkant.) Broersvest 57 Tel.: 010 - 131087 Tel.: 010-731244 Breestraat 122-124 Tel.: 071-133613 Spiegelstraat 12 Tel.: 05200-17907 Langestraat 128 Tel.: 035-17810 Geleenstraat 62, Tel.: 045-713521 'T"T" Bauknecht keukens met Bauknecht apparatuur. Hetkdnnietbeter. INFORMA SCHIEDAM PAG. 3 Vervolg van pag-. 2 ALLEEN KOPEN WAT U NODIG HEEFT Een van de grootste pro- blemen, waarmee kopers van keukens gekonfron- teerd worden is het feit, dat de leveranciers vaak meer verkopen dan men eigen- lijk nodig heeft. Net zozeer als men in de keuken be- paalde zaken niet kan mis- sen om efficient te kunnen werken, is een overdaad aan apparatuur en interieur evenmin doelmatig. Het is daarom zaak een keuken- specialist in de arm te ne- men, die op basis van de wensen van de konsument schema's en analyses kan maken. Om in ieder geval te zorgen, dat er niets ver- geten wordt, is in het Pog genpohl Grote Keuken boek een checklist ge- maakt die een complete keuze mogelijk maakt. De checklijst is gesteld in de vorm van een vragenlijst. Voordat men naar een keukenspecialist gaat, kan men zich dan al een beeld vormen. Daamaast kan de vakman, aan de hand van de antwoorden, al een ruwe kalkulatie van de kosten geven. Ook adviezen voor wat betreft fronten en werkbladen, tegels en der- gelijke zijn zo vereenvou- digd NOG WAT TIPS Vanzelfsprekend gee ft het Poggenpohl Grote Keu kenboek een schat aan dergelijke tips. Zij wijst op de voordelen van een vroegtijdige orientatie, die een perfekte planning mo gelijk maakt. Op het ge- bruik van scheidingswan- den, van verlaagde pla fonds, van de mogelijkhe- den tot inbouw van diverse apparaten. Ook de „ruimtehjke orde- ning" is niet vergeten. De keuken moet worden ge- projekteerd vlak naast de ruimte waar gegeten wordt, zodat de huisvrouw niet te ver behoeft te lopen. Wil de huisvrouw een keu ken om in te werken, een keuken die funktioneert, een werkterrein of een eet- kamer. Moeten er schei- dingswanden komen. Wei of geen open keuken, de hamvraag voor iedereen die een huis gaat (ver)bou- wen etcetera. En daarnaast worden in Het Grote Keu- kenboek de technische problemen aan de orde ge steld. De plaats van de deu- ren en ramen, de aanslui- tingen voor water, gas en electriciteit en de plaats van de verwarmingsele- menten. Er is aan alles ge- dacht om advies over te ge ven. Overigens is Poggen pohl bij de samenstelling van het boek uitgegaan van de gedachte dat verreweg de meeste mensen (nog) niet in hun droomhuis zit- ten. Zij verhuizen nog wel een keer, „en", zo zeggen de mensen van Poggen pohl, „dan wordt de keu ken meegenomen". POGGENPOHL: AL 80 JAAR Poggenpohl behoort tot de oudste fabrikanten van in- bouwkeukens ter wereld. Sinds 1892 worden in het Westduitse Herford in de buurt van Osnabriick al keukens vervaardigd. Dat betekent dat vrijwel geen andere producent over een dergelijk lange ervaring beschikt. In 1950 maakte Poggenpohl de eerste in serie vervaardigde mo- derne inbouwkeuken. De fabriek heeft vestigingen in 14 Europese en overzeese landen. Poggenpohl keu kens zijn meermalen on- derscheiden, ondermeer met de gouden medaille voor rationele keukeninrichting de Trophee International d l'Esthetique et de l'Ele- gance du Comite Interna tional de Promotion et de Prestige in Geneve en het predikaat Gute Form voor het volmaakte ont- werp. Wat evenwel de konsu ment meer zal zeggen is da' Poggenpohl keukens steeds opnieuw dienen als voorbeeld voor de gehele branche. U kunt in het bezit komen van Het Grote Keuken- boek door 5,- over te ma ken op rek.nr. 31.28.39.766 t.n.v. Ft. Poggenpohl K.G., bij de Rabobank ,,Dalf- sen". Postgiro van de bank 811884 Onlangs werd in alle Ne- derlandse Bosch-Keuken- studio's de Bosch keuken kollektie 1978 gepresen- teerd. Het leveringspro- gramma omvat thans 9 ver- schillende keukentypen, uitgevoerd met fronten van massief hout, houtfineer en kunststof. Voor de hand- grepen van deuren en la den is er een zeer uitge- breide keus. Er zijn ver- zonken grepen, ringvormi ge grepen. profielgrepen beugelgrepen, knopvor- mige grepen en sierlijster met geintegreerde grepen Tot de nieuwste Bosch keukens behoren o.a.: de keuken GS 702 Dit is weliswaar de laagst- geprijsde Bosch-keuken, maar kwalitatief doet hij beslist niet onder voor de duurdere keukens uit de Bosch-kollektie. De GS 702 heeft kunststoffronten en is leverbaar in 4 kleuren (alaskawit, bahamabeige, floridageel en pampus- groen) alsmede in de hout- decors eiken en lariks. de keuken SL 902 Alhoewel er bij moderne inbouwkeukens momen- teel nog een duidelijke voorkeur voor kleur be- staat, is er toch een trend waarneembaar naar het traditionele wit. De „softli- ne" keuken SL 902 wordt ook in sapporowit gele- verd. De in de keukenfron- ten verzonken aluminium lijsten hebben ringvormige handgrepen. Alsalternatief kunnen de deurtjes en la den ook geleverd worden met profielgrepen of prak tische verzonken grepen. Deze keuken is - behalve in het Wit - verkrijgbaar in de kleuren rhodosgroen, as- suangeel en jamaicabruin. de keuken Exquisit KL 2 Deze keuken is een combi- natie van vakmanschap en bijzonder fraaie vormge- ving. Edele houtsoorten, zoals wenge en carolinapi- ne, werden bij deze keuken verwerkt. Geintegreerde lijsten met grepen - naar keuze leverbaar in hout of aluminium - accentueren de horizontale lijnen van dit stijlvolle type. de keuken Exquisit MR 2 Deze keuken met massief mahoniehouten fronten en knopvormige grepen, laat nauwehjks iets te wensen over. Dit is met alleen een droomkeuken, hier gaat de allermodernste keuken- techniek hand in hand met verfijnde wooncultuur. Ook Bosch inbouwappa- ratuur met nieuw design Vele Bosch inbouwappara- ten zijn qua design aange- past aan de nieuwste keu- kenontwerpen. Met name werd aan de bedieningspa- nelen veel aandacht ge- schonken. Dit heeft gere- sulteerd in een zeer smaak- vol design en praktisch ge- bruikscomfort. Een Bosch inbouwapparaat harmo- nieert volkomen met de keukenmeubelen, ook wat betreft de afmetingen. Daardoor is een probleemloze planning en installatie van de keuken verzekerd. Aan praktisch elke wens ten aanzien van indeling en comfort kan worden voldaan. Overi gens hebben alle Bosch in- bouwapparaten keuken- normmaten. Dat betekent moeiteloze inbouw in elk keukenmerk. WANDPLATEN 244 x 122 cm. v. a. p.plaat - 16,95 HARDBOARD 244 x 122 cm p. plaat7,95 VLOERDELEN 2 x 10 cm p. meter 1 ,89 RUWE RACHELS 16 x 45 mm 70 cm p.meter1,35 16 x 100 mm PLAFONDTEGELS 50 x 50 cm9,55 100 x 50 cm p. stuk1,19 MARMERSIERPLEISTER nr nc 15 kilo tU.SJU RAMEN. DEUREN EN KOZUNEN en voor al uw verdere Timmerwerk. Elke dag is een groot aantal uitzendkrachten van Aktie 68 in tijdelijke jobs aan het •■werk. Men komt hen in velerlei beroepen en funkties te- gen. Deze mannen en vrouwen, getrouwd en on- getrouwd, springen overal in waar urgente behoefte aan tijdelijk personeel is ontstaan. Zij vervullen daarmee een belangrijke rol voor een ongestoord verloop van het werkprogramma van vele bedrijven, instellingen en overheidsinstanties. Aktie 68 is naar twee kan- ten het vaste buro voor tijdelijk werk Aktie 68 heeft meer dan twintig vestigingen met een onbeperkte uitzend- vergunning van het Minis- terie van Sociale Zaken. Daarmee ontplooit ons bu ro grote aktiviteit in alle sektoren van de landelijke arbeidsmarkt als het gaat om tijdelijk werk. Talrijke bedyijven, instel lingen en overljeidsinstan- ties beschouwen Aktie 68 al vele jaren als hun vaste buro voor het werven en selekteren van tijdelijk personeel. Uit deze vaste en uitge- breide relatiekring komen voortdurend zoveel aan- vragen bij ons binnen, van zo verschillende aard bo- vendien, dat wij doorlo- pend tijdelijk werk in han- den hebben voor geschoolde vakmensen in alle technische beroepen technici met middelbare en hogere opleidingen, personeel op medisch en paramedisch gebied, stenotypistes, telefonis- tes en secretaresses, kantoor- en magazijn- bedienden, mannen en vrouwen met ervaring in administratieve funkties, ongeschoolde krachten voor de industrie, huisvrouwen en gepen- sioneerden, die in halve werkdagen aardig willen bijverdienen. Voor de uitzendkrachten bij Aktie 68 is ..tijdelijk werk" maar een betrekke- lijk begrip, omdat ze vrij wel altijd a3n het werk kunnen zijn. Want Aktie 68 is het vaste buro voor tijde lijk werk! Bent u beschikbaar voor tijdelijk werk? Dan kunt u het beste be- ginnen met u te laten in- schrijven bij een van de kantoren van Aktie 68. De overheid stelt, dat men voor tijdelijk werk tenmin- ste 18 jaar moet zijn en de Nederlandse nationaliteit ofwel de nationaliteit van een der andere EEG-lan- den moet bezitten. In dat laatste geval dient men over een geldige ver- blijfsvergunning te be- schikken. Deze voorschriften ver- plichten ons altijd naar identiteitspapieren te vra- gen. Dit alles geldt dus ook voor u. En dan willen we graag van u vernemen: welke opleiding u hebt gehad, WELK soort werk u wenst te doen, of u daarin al ervaring hebt opgedaan, wanneer en hoelang u beschikbaar bent. Als op dat moment geen passend werk voor u voor- handen is, ontvangt u be- richt zodra dat wel het ge val zal zijn. 1 U kunt dan nog altijd zien WAT u gaat doen. In geval het aangeboden werk u niet zint, blijven we proberen een tijdelijk job voor u te vinden, die aan al uw wensen voldoet. Wij doen dit alles zonder kosten of verplichtingen uwerzijds. De Mazda 323 de eerste Eu ropese Japanner is met al zijn compleetheid ongelo- felijk laag geprijsd. Het loont de moeite om een kleine opsomming te geven van al de zaken die standaard zijn: ruitewis- sers met 2 snelheden, elec- trische ruitesproeier, ach- teruitrijlampen, achter- ruitverwarming, sproeier plus ruitewisser op de ach- terruit, voorstoelen plus hoofdsteunen compleet verstelbaar. 3-punts auto- matische rol- veiligheidsgordels, getinte ruiten, servo rembekrach- tiger, electrisch klokje, si- garettenaansteker, vanaf de bestuurdersplaats elec- trische ontgrendeling van de achterdeur. En dit alle- maal standaard. De Mazda 323 heeft bovendien pret- tige rij-eigenschappen en is voordelig in onderhoud. Waarom? Omdat Gerard tille grote merken verkoopt.Voor de laagst mogelijke prijzen Daarom! Dus wat u ook kiest, 't is altijd goed. 13-9 MASSIEF EIKEN LAMELLEN KEUKEN (TYPE 4) Leverbaar in blank en donker eiken Lengte270cm. Kompleet voorzien van kunststof aanrechtblad, RVS spoelbak en afzetgedeelte. Diverse opstellingen mogelijk. Voor (excl. inbouw- apparatuur) nil. .la Prachtige keuken, leverbaar met verschillende aluminium handgrepen. Van LL4S5.- voor l. alle inbouwapparatuur) 'UL1UUK CII Falke Eiken Gothiek Klassieke stijl in massief eiken. Ouderwets degehjk. Van voor (excl. alle inbouwapparatuur) Kunststof keuken leverbaar in bahama-beige kleur. Voorzien van handige greeplijsten, kunststof aanrechtblad,RVS spoelbak en afzetgedeelte. (excl. inbouwapparatuur) Bepaal, bij bovenstaande aanbiedingen, zelf de keuze van uw inbouw-apparat uur uit ons enorme assortiment. Enkele voorbeelden: -170 liter inbouwkoelkast v.a. 529.- - 60 cm brede wasemkap v.a. 162.- - elektr. RVS inbouwkookplaat, samen met elektr. inbouwoven v.a. J_U8^645.- Beka Bekaform Leverbaar in 4 kleuren kunststof. Voorzien van bruine greepschalen. Van voor alle inbouwapparatuur) Gerard deLange 18-13 23-18 Bauknecht bledt keuze uit een groot assortiment zeer Iraaie keukens Echt komplete keukens Want Bauknecht maakt niet alleen zelf de kasten. maar ook de apparatuur Dus Bauknecht keukens zijn stuk voor stuk knappe ontwerpen waarin alles perfekt aan elkaar is aangepast Bovendien, alles in een hand betekent tevens gunstige verkooppri|zen U vindt de Bauknecht keukens uitsluitend bij een groep streng geselekteerde dealers Bi)voorbeeld bij ons KEUKENCENTRUM ROTTERDAM Tel.: 010-332813 Monteer het zelf zo'n dekoratief lattenplafond met het unieke Friih montage-systeem. Zonder spijkers! Dat zit zo: 1. Een onderkonstruktie van metalen U-profielen wordt waterpas en op elke gewenste hoogte afgehangen. Dus ook als verlaagd plafond! 2. Met speciale draaiklemmen worden de voorgegroefde latten aan de profielen bevestigd. 3. Zwart. bruin of groen band wordt na montage tussen de groeven doorgetrokken. waarmee de afwerking perfekt is. Houtsoorten: Vuren, Grenen. Meranti, Red-Ceder, Essen, Eiken. Teak en Mutenye. Bouwpakket: wordt voor elke gewenste ruimte en afhanghoogte speciaal samengesteld, kompleet met montage-systeem. Bel, schrijf of kom kijken en maak kennis met ons exklusieve houtprogramma voor plafonds en wanden, zoals Eiken kassetten voor het klassieke interieur, minischroten in Red-Cedar en Eiken, gelakte schroten, gefineerde panelen, Red-Cedar-shingles enz. J Postbus 240 3130 AE Vlaardingen Telefoon: 010-34 72 36 Showroom: Callenburgstraat 33 Vlaardingen-centrum Openingstijden: Maandag t/m vrijdag 8.30-12.30 uur 14.00-17.30 uur en op zaterdagmorgen 9.00-12.30 uur.

Schiedams Nieuwsblad | 1978 | | pagina 11