jj a WOENSDAG 18 OKTOBER 1978 42-519 (in blokletters invullen) ■■■■■■■■■■■■■■■J I I - I I Antwoord I 1 I I I I I I I I I I I i I I I I I I I I I I De Beekse Bergen. Elders in deze speciale Spaland Krant leest u meer over dit prijzenpakket. Wat moet u doen om in aanmerking te komen voor die fantastische prijzen? Zoals gezegd,op deze pagina staan 18 foto's, die betrekking hebben op het Winkel- centrum Spaland. De op die foto's voorkomende nummers corresponderen met de op onderstaande bon gestelde vragen. De bedoeling is zeer eenvoudig. Geef het juiste antwoord op de vragen, vul die op onderstaande bon in compleet uiteraard met naam en adres— en lever die oplossing voor maandag 30 oktober a.s. bij het kantoor van het Schiedams Nieuwsblad aan de Rotterdamsedijk 238 in. De uitslag van deze speciale Spaland-fotowedstrijd zal dan op woensdag 8 november a.s. in deze krant bekend gemaakt worden. Naam deelnemer/neemster: Adres: Bij een feest horen prijzen. En de opening van het winkelcentrum Spaland IS een feest! Vandaar dat onze fotograaf naar Spaland trok om daar op uiterst geraffineerde wijze allerlei „intieme" hoekjes op de gevoelige plaat vast te leggen. U zict ze op deze pagina en ze bieden elke goede waarnemer alle kans er een prachtige prijs mee te winnen. Om te beginnen zijn er twee hoofdprijzen: eenpersoons vakantie-reizen naar respectievelijk Mallorca en naar Tunesie, beschik- baar gesteld door het Alkmaarse reisbureau Reis- kompas. Voor beide hoofdprijzen geldt, dat de win- naar eventueel f 1000.— aan reisbonnen van hetzelfde reisbureau kan ontvangen om er op die manier een vakantie voor twee personen van te maken. Naast deze fantastische hoofdprijzen zijn er dan nog tien entreebiljetten te winnen voor het safarispark Woonplaats: Vraag 1. Bij welk bedrijf vindt u dit vignet? 2. Waar hangen deze sleutels? 3. Waar vindt u deze kaasman? 4. Waar hoort dit thuis? 5. In welke winkel staat u hierop? 6. Welk herkenningsteken is dit? 7. Wat stelt dit voor? 8. Wat is dit en waar hangt dit? 9. Welk bedrijf huist op nr. 32? 10. Welk bedrijf geeft deze service? 11Welk bedrijf houdt rekening met u? 12. Waar treedt u hier binnen? 13. Wat stelt dit voor? 14. Waar hangt dit embleem? 15. Wat is het inleveradres? 16. Wat is dit? 17. Waar vindt u dit? 18. Waarvan is dit het begin?

Schiedams Nieuwsblad | 1978 | | pagina 23