1 Hoofdprijs fotoprijsvraag; N „PAK VAN JE HART" WIJ HEBBEN ALLES, WAT EEN ECHTE MAN KOMPLEET MAAKT -- 'v> 'c J"; WOENSDAG 18 OKTOBER 1978 42-38 De hoofdprijs van de grandioze foto prijsvraag .Opening VVinkeicentrum Spaland" is niet gering. Twee prijzen: een reis voor een pereoon naar Mal- lorca, en een reis voor een persoon naar Tunesie. In beide gevallen kan de winnaar(res) ook kiezen voor een 2-persoonsreis t.w.v. f 1000,-. De reizen zijn ter beschikking gesteld door Reiskompas, de touroperator, die reizen door heel Europa en Afri- ka organiseert. Voor hen die geen grote reis winnen zijn er nog eens tien toegangskaarten voor het safari- park de Beekse Bergen te verdienen. Dit park dat ligt tussen Tilburg en Hilvarenbeek vertoont veel overeen- komst met een stukje Afrika. Afrika op z'n mooist, op z'n wildst, op z'n spannendst. En dat stuk Afrika van ruim veertig hectaren heet Safaripark Beekse Bergen. U kunt daar in. Met uw gezin. In de auto. Of in een bus. Stelt u zich dat'es even voor: plotseling rijdt u door Afrika. Wild, woest, heuvelach- tig natuurgebied. Eerst wilt u dat nog niet geloven. Maar dan moet u't wel geloven. Want u bent daar niet alleenu bent daar met 600 wilde dieren. En dat zult u weten ook. Want al gauw bevindt u zich in het „hol van de leeuw". U ziet hoe ze „spelen". Hoe ze zich storten op hun maaltijd. En op elkaar als 't om een wijfje gaat. Als even later een van de neushoorns de weg verspert, houdt u dan even rekening met z'n gewicht: 3000 kg. Trouwens, even stilstaan loont de moeite. Kunt u rustig wat andere diersoorten bekij- ken. Elandantilopen, sabelantilopen, impala's, waterbokkenEen eindje verder kruist uw pad het zebra„pad". Weer even stoppen, om de olifariten te fotograferen. Of een groep giraf- fen. U schrikt even, want ineens zitten er Wie gaat er mee naar Tunesie? In de vogelsektie kijkt u niet minder uw ogen uit. Een nieuwsgierige struis- vogel probeert z'n kop door 't zij- raampje te duwen. Terwijl u een groep flamingo's ontwaart, sierlijk wadend door 't water. Na een be- zoekje aan „Dierenland", waar uw kinderen vrij tussen de jonge dieren kunnen rondlopen, strijkt u uitein- delijk neer in het Safarirestaurant. twee bavianen op uw motorkap. En 6en op uw portier. Om gezellig een eindje mee te rijden. Gelukkig is uw raampje dicht, want u bent zo uw fo- totoestel kwijt. Dat zou zonde zijn, want er valt nog heel wat te foto graferen. De cheetah's bijvoorbeeld, trotse jachtluipaarden, altijd klaar om zich als een bliksemschicht op hun prooi te werpen. Lekker onder de :on van Mallorea. Gebouwd in de stijl van een Afri kaans kralendorp en voorzien van een terras dat een fantastisch uitzicht biedt op de vogelsektie. Hier blaast u even uit, kunt u even alle indrukken verwerken onder 't nuttigen van een heerlijke versnapering. U zult't met ons eens zijn. Een onvergetelijke, unieke, leerzame dag. Een spannend dagje Afrika, zomaar tussen Tilburg en Hilvarenbeek in het hart van Bra bant, 70 diersoorten, levend in de vrije natuur. 't Hele jaar door. Dus u kunt komen genieten in het zomer- seizoen, of in de lente of in de kleur- rijke herfst of in de wintermaanden, telkens zien de dieren en hun omge- ving er anders uit. aankoop is ons sen vuiin waard 'n Grandioze kollektie van Buitenlandse modeontwerpers. o.a. v. Gils Mayfair, Claude Balmor, overhemden o.a. El Mior, For Men, Le Dub, Lincron Wij brengen u snel en comfortabel naar de fijnste pieces. Vraag bij uw agent of bij Reiskompas de officiele vakantiegids aan om te kiezen uit onze vele hotels en speciale aanbiedingen. Bijvoorbeeld: Op 7 januari 11 dagen vliegvakantie half pension hotel Sahara Beach voor 487,-. U boekt bij uw agent of bij Reiskompas, Laat 194, Alkmaar, Telefoon 072-1515 44 Hoogstraat 61 Tel. 268718 Winkelcentrum Hof van Spaland 19 Tel. 712139 W, Grandioze reizen en vr Ij kaarten te winner Retehompas nafuurlijk Tunesie zien?

Schiedams Nieuwsblad | 1978 | | pagina 25