Open dag Schiemond volwassenen Rijnmond komt met advies onderwijs NEEM EENS EEN DIER Vijf Psoriasis-patienten naar Israel IN'TKORT Oxirane vraagt vergunning Waar laat u voor butaan-tanks uw Renault doorsmeren Voor plan 1982-1984 D0RZ0 huisdieren Shell wil kolen- installatie bouwen i WOENSDAG 5 NOVEMBER 1980 45-519 Bezuinigingen Tweede Sporthal Dammen I Sportkeuring Jan M. van Noort De Bommeren Therapie Nieuw Gemeenten James Wattweg 12-14 3133 KK Vlaardingen Tel. 010 - 353533 'Schubziekte' nog niet te genezen SPORT Mededelingen voor deze nihriek kun- nen worden gezonden aan de redactie Hoogstraal 122, 3131 BP Vlaardin- gen of doorgegeven aan onze sport- medewerker Peter Spek, telefoon 010-352615. VLAARDINGEN De sportraadsle- den van de Vlaardingse Raad voor Sport en Recreatie hadden vorige week weinig moeite met de op tafel liggende bezuinigingen in het sport- jaar 1481. De sportraad kreeg voor- stellen van het dagelijks bestuur goed te keuren niet een totaal bedrag van ruuii 170.000 gulden. De sectie voetbal van de VRSR pro- beerde nog enkele veranderingen aan te brengen door een motie op tafel te leggen, die elke bezuiniging of tariefs- verhoging van de hand zou moeten wiizen. Dez.e niotie vond weinig weerklank in de VRSR. Wei bewerkte deze motie, dat bi.i nionde van Jan Barendregt, voorzit- ter van de sectie voetbal, de voorge- stelde bevriezing van de jeugdsport- subsidie geen doorgang vond. Via een handig in elkaar gezet voorstel, om de uitgaven die bestemd waren voor de korfbalvereniging Oranje Nassau, maar door verhuizing overbodig wer- den, voor te bestemmen voor die jeugdsportsubsidie. De tariefsverhoging van 5 pet. per 1 januari 1981 op de gemeenteiijke sportaccommodaties ondervond ook niet veel weerstand bij de VRSR. VLAARDINGEN De realisering van de tweede sporthal in Vlaardin- gen, waar vooral de binnensporters zo reikhalzend naar uitkijken, lijkt nog ver weg. Die tweede sporthal, die gebouwd gaat worden aan de be- staande sporthal in de Westwiik is vaak onderwerp van gesprek in diver se clubbladen. Cher Willemsen voor- zitter van de korfbalvereniging Vlaur- dingen heeft zich nogeens op de hoogte laten stellen van de stand van zaken. De korfbalvoorzitter meldt zjjn le- den: „De uitbreiding van de sporthal in de Westwijk zal niet voor februari 1982 gereed zijn. Vorige week heeft de inschrijving plaatsgevonden van de vijf aannemers en de definitieve plan- nen zullen in december of januari in de gemeenteraad worden behandeld, gaat de raad accoord met de plannen, dan is nog het wachten op goedkeu- ring door Gedeputeerde Staten. Als dit niet al te lang op zich laat wach ten kan begin april 1981 de eerste paal de grohd in gaan. De bouw zelf vergt zo'n negen a tien maanden", ak dus Cher Willemsen. Deze ontwikkeling heeft voor Vlaar- dingen enkele consequenties: „ln de eerste plaats dat wij nog zeker twee seizoenen zonder voldoende speel- en oefenuren zullen moeten stellen en in de tweede plaats mag verwacht wor den, dat wij in het mikro-seizoen 1981/1982 nogal wat overlast van de bouwactiviteiten zullen hebben", al- dus de constatering van de Vlaardin- gen-voorzitter. Cher Willemsen' zegt, dat men deze problemen zeker onderkent op het sportbureau en in de Sportraad: „Maar men ziet geen kans om een en ander srieller te realiseren". Tot slot vraagt Cher Willemsen zich nog af: Heeft enige actie van onze kant nog zin". Hij geeft zelf het antwoord: „lk betwijfel het, toen wij in december 1979 samen met Oranje Nassau en Spirit een brief over dit onderwerp aan burgemeester en wethouders heb ben gestuurd moesten wij tot eind mei 1980 wachten op antwoord. Dat antwoord was overigens nog nietszeg- gend. Hieruit kunnen twee veronder- stellingen worden getrokken, B en W hebben het ontzettend druk of B en W zijn te weinig geihteresseerd in de problemen van de Vlaardingse sport- verenigingen. Welke veronderstelling ook juist is, in beide gevallen lijkt het voeren van actie zinloos", aldus Cher Willemsen. Wethouder Cees Bot sehetste op de vorige week gehouden vergadering van de Vlaardingse Raad voor Sport en Recreatie nog een somber vooruit- zicht voor de realisering van de sport hal in de Holy: „De realisering van de speciale voorzieningen in dat gedeelte van Vlaardingen vraagt om een nieu- we bestudering, waaronder ook de sporthal, zodat de realisering van de derde sporthal in Vlaardingen zeker niet dichterbij is gekomen". VLAARDINGEN De Vlaardingse damvereniging heeft de leiding in de I'rovinciale dameompetitie overgeno- men van Charlois. De Vlaardingse ploeg won haar wedstrijd van Zwjjn- drecht met 10-6, terwijl koploper Charlois verrassend verloor van H.I. Ambacht. Door deze ontwikkeling staat VDV nu een punt voor op Char lois. Het tweede team van VDV maakt ook een goede kans op de titel. Te- gen het nog ongeslagen Constant werd met 9-7 gewonnen, zodat de Vlaardingse ploeg nu samen met Schiedam aan de leiding gaat. SCHIEDAM - Voorzitter Van der Reijken van de voetbalvereniging Olympds Schiedam stelt in het laat- ste clubblad voor in het huishoude- lijk reglement een bepaling op te ne- men betreffende de sportkeuring. Van der Reijken stelt voor om spe- lers onder de 20 jaar om de vijf jaar te laten keuren. De groep tussen de 20 en 30 jaar om de drie jaar en tus sen 30 en 40 jaar om de twee jaar. Een jaarlijkse keuring zou verplicht moeten worden voor de spelers bo- ven de 40 jaar. De voorzitter stelt haar leden voor de kosten in de vere- nigingsbegroting op te nemen. VLAARDINGEN - Jan Maarten van Noort, jeugdspeler van de voetbalver eniging VFC is doorgedrongen tot de selectie-groep van het district Zuid- Nederland. Vier districten komen naar Zeist om in enkele wedstrijden uit te gaan maken welke ploeg sa- mengesteld kan worden voor het spe- len van internationale toeniooien. VLAARDINGEN - De watersport- vereniging „De Bommeer" tioudt op 24 november haar jaarlijkse algemene ledenvergadering. Naast de vaststel- ling van de begroting voor 1981 en de vaststelling van de contribute staat ook de bestuursverkiezingop de agenda. Voorzitter Henk van Beek stelt zich voor een nieuwe zittingspe- riode beschikbaar. Hetzelfde doet commissielid Wim Lancee. Niet her- kiesbaar zijn penningmeester Me- vrouw Vliegenthart en commissielid Gerard Vermeer. Voorts is er een voorstel het bestuur uit te breiden naar negen man. SCHIEDAM - De Psoriasis Patientenvereniging Den Haag en Otn- streken bestaat op 27 november 1980 vijf jaar. In diejaren vervijf- voudigde zich het aantal aangesloten leden, die alien het doel na- streven om psoriasis-patienten een zo goed mogelijke voorlichting en begeleiding te geven zowel op medisch als psychologisch gebied. Volgens schattingen is vastgesteld dat tenminste tweehonderdduizend Ne- derlanders psoriasis hebben. Deze huidziekte wordt in de volksmond ook wel eens schubziekte genoemd omdat de liuid van de patient dikke rode plekken vertoont waarop zich wit-achtige schilfers bevinden. De aandoening is beslist niet besmette- lijk en heeft niets te maken met mi lieu, leeftijd of geslacht. Wel is inmid- dels bekend dat erfelijkheid een rol kan spelen. Tot nu toe is psoriasis nog altijd een niet te genezen huidziekte die dik- wijls met jeuk gepaard gaat. Zolang de aandoening-zich niet al te hevig uit heeft de patient er over het alge- meen niet zoveel problemen mee, maar de psoriasis kan zich ook plots zo snel verergeren dat de huid in kor- te tijd vele plekken vertoont. Vooral wanneer ze zichtbaar worden op han- den en gezicht geraakt de lijder aan deze hardnekkige en lastige huidziek te dikwijls in een isolement doordat de buitenwereld de aandoening 'vies' vindt. De spanningen die daaruit voortkomen verergeren de kvvaal nog eens met het gevolg dat de patient in een soort kringloop geraakt waar hij bijna niet meer uitkonit in een behandeling met kunstmatig en natuuriijk licht. Reeds lange tijd was namelijk bekend dat een vakantie in een zonnig zeekli- maat gunstig werkte op psoriasis. Maar iemand die deze huidziekte heeft. vertoont zich niet graag tussen andere badgasten. Bovendien bevin den de plekken zich ook op plaatsen die door badkleding bedekt zijn en moet men altijd oppassen voor ver- branding. Door toeval ontdekte men in Israel een uniek gebied waar de kans op verbranding veel geringer is dan el ders. Het is het laagst gelegen gebied ter wereld, ongeveer vierhonderd me ter beneden de zeespiegel, dat men vindt rond de Dode Zee. De combi- natie van het zoute zeewater (waarin men zonder de zwemkunst machtig te zijn blijft drijven) om te baden, het zonlicht en de immense rust blij- ken voor veel patienten ideaal om op te knappen. In Ein Bokek is dan ook een speciaal psoriasis behandelings- centrum ingericht waar onder me- dische begeleiding kan worden ge- kuurd. Het verblijf aan de Dode Zee kan dan ook niet als een vakantie worden beschouwd. De patient moet er hard voor werken en echt volhou- den om het begeerde resultaat, weer eens helemaal y;choon' te zijn. te be- reiken. Naar aanleiding van de goede resulla- ten in Israel besloot men tevens te gaan experimenteren met kunstmatig licht wat onder andere wordt verkre- gen door de uitstraling van TL-09 bui/en die in veel zonnebanken wor den gebruikt. De therapie geschiedt in speciale lichtcabines, die inmiddeis in een twintig ziekenhuizen zijn aan- gebracht, en wordt geconibineerd met het gebruik van speciale niedicij- nen. Puva behandeling, een 'experiment' met goede verwachtingen. Sinds kort wordt deze behandeling (Puva-behandeling genaamd) vergoed door de ziekenfondsen in tegenstel- ling tot de kuur aan de Dode Zee die door de patient zelf moet worden be- taald. Het tekort aan lichtcabines in de ziekenhuizen maakt echter dat nog niet alle, geschikte,. patienten hiervan kunnen profiteren. Ter ere van hun eerste lustrum heeft de Psoriasis Patientenvereniging Den Haag en Omstreken besloten te pro- beren tenminste vijf ernstige patien ten een kuur aan de Dode Zee te schenken. Nu kost /oiets erg veel aeld. Gemiddeld zo'n f 5000,- per patient. Dit kunnen zij als vereniging niet alleen opbrengen vandaar dat men een aktie op touw heeft gezet om alsnog dit doel te bereiken. Giften kunnen worden gestort op postrekening 3441515 ten name van de Psoriasis Patientenvereniging Den Haag en Omstreken onder vertnelding van 'Goed idee, vijf patienten naar de Dode Zee'. Nadere inlichtingen kan men verkrijgen via de Psoriasis Patien ten Vereniging 'Den Haag en Omstre ken', Postbus 95950. 2509 CZ Den Haag. De vereniging is aangesloten bij de Nederlandse Bond van Psoriasis Patienten Verenigingen, Jozef Israels- laan 113, 681 3 JC Arnhem. Gelukkig is er de laatste tijd veel ver- beterd aan de behandeling van de huidziekte, die meestal door een huidarts geschiedt. Het insmeren met sterk ruikende en zelfs verkleurende zalven behoort dan ook echt tot het verleden. Ziekenhuisopname, waarbij de patient meestal een plaatsje kreeg tussen dood-zieke medemensen en weinig begrip ondervond van het ver- plegend personeel, wordt tevens zo veel mogelijk vermcden. Nieuwe ge- neesmiddelen, die zich weliswaarnog in een experimenteel stadium bevin den. maken poliklinische behandeling mogelijk. Bovendien blijken veel pa tienten baat te hebben bij de licht- therapie die men weer kan verdelen Op de open dag bij de Bedrijfsgemeenschap Schiemond konden geiiiteres- seerden alle afdclingen van het bedrijf bekijken. SCHIEDAM De Bedrijfsgemcen- schap Schiemond" vierde zaterdag 1 november de verhuizing van de Boterstraat naar de Vijgensteeg, die in oktober 1975 plaats vond. Ter ge- legenheid hiervan konden Schie- dammers zaterdag van tien tot een een kijkje komen nemen in het be drijf. „Schiemond" is niet zomaar een be drijf, maar probeert mensen die niet volledig arbeidsgeschikt zijn maar wel in staat om te werken passende arbeid te geven. Allerlei opdracht- gevers, van middenstandsbedrijfjes tot grote concerns, laten in de Be- drijfsgemeenschap bepaalde opdrach- ten uitvoeren. Schiemond" zorgt er dan voor, dat de werknemers deze opdrachten kunnen uitvoeren door bijvoorbeeld machines aan te passen. hulpmiddelen aan te schaffen voor mensen met bepaalde handicaps en vooral veel begeleiding te geven. Mo- menteel zijn er 430 werknemers in dienst van Schiemond. Het doel van de Bedrijfsgemeenschap is de arbeidsgeschiktheid van de werknemers te behouden of te bevor- deren. Schiemond heeft een hout- werkplaats, een drukkerij, een afde- ling waar onderhoud en verbouwings- werkzaamheden voor bijvoorbeeld openbare gebouwen worden voorbe- reid. Ook het ontwerpen, aanleggen en onderhouden van tuinen en par- ken behoort tot de mogelijkheden. Schiemond heeft een eigen oplei- dingscentrum waar werknemers opge- Ieid kunnen worden tot hulphove- niers. Tot slot is er een grote afdeling waar allerhande klusjes gedaan kun nen worden. ras: bastaard geslacht: reu naamDroef niet hoe snel je het dier meeneemt en zo'n ex-baas de deur uitwerkt", zegt een verbaasde Jeanette Seen. Ondanks de teleurstellingen die Droef heeft moeten ervaren, houdt hij nog veel van de mensen. „We zou- den er wat van kunnen leren", aldus Jeanette. De Stichting Amivedi meldt de vol- gende gevonden en vermiste huisdie ren VERMIST: een gesteriliseerde poes, ze is rood/zwart van boven en heeft een witte buik en witte poten;ze is 11 jaar en heet Mollie, Mollie is af- komstig uit Schiedam. Een zwarte poes met een witte streep over de neus, 4 witte sokjes en een witte bef, ze heet Carolientje; een lapjespoes van 4 maanden met een witte vlooienband en een cognac- kleurig halsbandje met adreskoker; een zwarte kater van 10 maanden met gele ogen en een paar witte haar- tjes op de staartpunt; een gecastreer- de kater van 1,5 jaar,hij is grijs-cypers gestreept en heet Tijger;een bastaard Herder/Labrador met een grijze hals- band, hi| heet Donkie. Deze dieren zijn afkomstig uit Maassluis. lien gecastreerde kater van ongeveer 10 jaar, hij is zwart en heeft witte pootjes en witte wangen, een witte bef ook, hij is heel stevig en groot, maar heeft geen hoektanden meer, draagt een witte vlooienband en heet Joepie. Joepie komt uit Vlaardingen. GEVONDEN een ongecastreerde ka ter van ongeveer 1,5 jaar, hij is cy- pers met een bruine gloed en een wit vlekje op de kin; een klein zwart ka- tertje van ongeveer 5 maanden met een paar witte haartjes op de keel en in de oorschelpen, hij draagt een wit te vlooienband; een cyperse katerf?) van ongeveer 1,5 jaar met een witte bef en voetjes en een witte vlooien band, een hoektand staat scheef.dus de bek kan niet helemaal dicht. Deze J dieren komen uit Schiedam. Een zwarte poes met witte sokjes, een witte bef en een witte vlooien band. Deze poes is afkomstig uit Vlaardingen. Een Duitse Herder, reu, hij is brum zwart en ongeveer 5 jaar. Deze bond komt uit Maassluis. Vermiste huisdieren kunt u melden bij Henny Huppertz tel.010-347801, en bij geen gehoor tel.010-346452. Voor Maassluis kunt u ook bellen Aad v. Veldhoven tel.17592 (01899). ^i/arita Gewapend met een emmer sop en een aantal vuilniszakken open ik de deur van de onder de nok van het liuis liggende, diepe rommel- kast. Die ga ik nu ecus lekker schoonmaken en opruimen. De bovenste plank geeft niet veel problemen. Daarop staan alleen een aantal dozen met reserve de- kens en kerstspullen. Het is al weer haast zover dat de boom kan worden opgetuigd. bedenk ik en kan niet nalaten even een blik te werpen op de glinsterende ballen en slingers voor de dozen terug gaan op de afgesopte plank. Het beetje kerstsfeer dat daarmee bij me naar boven is gekomen is bij het aanschouwen van plank num- mer twee op slag verdwenen. Hier ligt een grote berg gereedschap en materialen voor het verrichten van klusjes in hitis. Hoe kom ik daar ooit doorheen? Eerst maar een vuilniszak pakken om alle ovcrbo- dige troep er tussenuit te halen. In korte tijd zit de zak tot aan de rand toe vol met stukjes hout, hard geworden verfkwasten. een paar oude gordijnen vol verf en witsel vlekken. verroestte blikjes en potjes waarvan niet meer te zien is wat er in heeft gczeten. Wanneer daarna ook het loslig- gende gereedschap weer is opge- hangen en opgeborgen in de daar- voor bestemde kist, slaak ik een zuelit van verlischting en neem'me voor de boel nu eens opgeruimd te houden. De volgende etage wordt gelukkig niakkelijker want daar liggen al leen een paar koffers. De een is gevuld met lappen en gordijnen die nog eens van pas kunnen ko men. In de andere zit oud speel- gocd dat we willen bewareu. Met de gcdaehte dat er toeh wel iets in zit dat weg kan open ik de dekse/s Even later zit ik voor de kast om- ringd door spulletjes uit het verle den. Mijn oude celluloid pop zon der de slaapogcn en lict haar dat haar soortgenoten van tegenwoor- dig allcmaal hebben. met de ar- men en benen vol gaatjes van de keren dat ze moest worden ingc-' ent, een telraam. een diabolc. ou de boekjes. Wat dromerig zit ik er naar te staren tot de telefoon me wakker schudt. Na het gesprek sluit ik de kofferswaar toeh niets in zat dat weg kon. en berg ze weg Even later sop ik de bodem van de kast die zo diep doorloopt dat jc plat op je buik moet gaan liggen om tot achterin te komen. Met het spinrag in mijn haren kruip ik er na veel zuehtcn en stamen weer uit, zet de laatste spulleit te rug op hun plaats en kijk tevreden de opgeruimde kast in. SCHIEDAM/VLAARDINGEN/ MAASSLUIS - Shell Nederland Raffinaderij b.v. in Rotterdam heeft bij gedeputeerde staten van Zuid- Holland vergunningen aangevraagd op grond van de Wet inzake de lucht- verontreiniging en de Hinderwct. De aanvragen zijn bedoeld voor de bouw van een wervelbedinstallatie voor het opwekken van warmte en kracht, aan de Rijndwarsweg 21 in Europoort. Deze installatie verbrandt kolen volgens een nieuwe techniek, waarbij er minder zwavel in de lucht komt dan bij de conventionele ver- brandingstechnieken. De hoeveelheid stikstofoxiden die in de lucht vrij- komt, neenit hierbij wel toe. De aanvragen liggen ter inzage op de gemeentesecretarie van Rotterdam, in de openbare bilbiotheken aan de Nieuwe Markt 1 in Rotterdam, aan de Molenweg 26 in Rozenburg, aan de Uiverlaan 18 in Maassluis, aan de Fransestraat 6 in Vlaardingen, aan de Langehaven 131 in Schiedam en in leeszaal van het Provinciehuis in Den Haag. Tot en met 27 november 1980 kan men schriftelijkbezwaren indienen bij gedeputeerde staten van Zuid-llol- land. Tijdens een openbare zitting op vrijdag 21 november 1980 om ,14.00 uur in het stadhuis van Rotter dam kan men over de aanvragen van gedachten wisselen en mondeling be- zwaar indienen. ROTTERDAM - De Rijnmond raad heeft het ..Adviesplan van scholen 1982 - 1984 dag-avond- onderwijs: het lager beroepson- derwijs" vastgesteld. Het advies bevat een aanbeveling voor drie aanvragen voor avond-lager be- roepsonderwijs voor volwasse nen. Deze aanvragen zijn afkomstig van. de Gemeenteiijke Stichting Avond- lyceum te Rotterdam, de Stichting Avondscholengemeen- schap „Mercurius" te Rotterdam en Vlaardingen, de Stichting Christelijk Volwasse- nenonderwijs (PC/RK) te Rotter dam. Aan het door Rijnmond gemaakte advies is een verzoek gekoppeld om de aanvragen op te nemen in het Plan van Scholen 1982 - 1984. Het advies is in nauwe samenwerking met onderwijsinstanties tot stand ge komen en wordt aan de staatssecre- taris van Onderwijs (belast met het voortgezet onderwijs) aangeboden. Het openbaar lichaam Rijnmond ad- viseert jaarlijks de centrale overheid SCHIEDAM/VLAARDINGEN/ MAASSLUIS Oxirane Chernie Ne derland in Rotterdam heeft bij Ge deputeerde staten van Zuid-Hplland vergunningen aangevraagd op grond van de Wet inzake de luchtveront- reiniging en de Hinderwet. De vergunningen zijn bedoeld voor de bouw van twee tanks van elk 6000 m3 aan de Theemsweg 14. In deze tanks wordt gekoeld butaan opge- slagen dat in gekoelde vorm per scliip wordt aangevoerd. De aanvragen liggen ter inzage op de gemeentesecretarie van Bernisse, Brielle, Goudswaard, Hellevoetsluis, De Lier, Maasland, Maassluis, Naald- wijk, Nieuw-Beijerland, Oud-Beijer- land, Piershil, Poortugaal, Rotter dam, Rozenburg, Schiedam, Schip- luiden, Spijkenisse, Vlaardingen, Westvoorne. Men kan de aanvragen ook inzien in de openbare bibliotheken aan de Nieuwe Markt 1 in Rotterdam, aan de Molenweg 26 in Rozenburg, aan de Uiverlaan 18 in Maassluis, aan de Fransestraat 6 in Vlaardingen,aan de Langehaven 131 in Schiedam, in het kantoor van het openbaar lichaam Rijnmond, Vasteland 96-104 in Rot terdam en in de leeszaal van het Pro- over aanvragen voor scholen voor het voortgezet onderwijs, binnen dit kader past ook dit advies. Het gaat in dit geval om een nog niet bestaande vorm van volwassenenonderwijs. Nieuw zijn ook de gebruikte argu- mentatie en afwegingscriteria. Het onderwijs aan volwassenen wordt in de door Rijnmond uitgebrachte nota niet als een op zichzelf staande voor- ziening beschouwd, maar geplaatst binnen het geheel aan educatieve voorzieningen voor volwassenen: van VOS-cursussen tot de Open Universi- teit In haar besluit spreekt de Rijnmond- raad zich er voor uit dat het advies eveneens moet worden uitgebracht aan de gemeentebesturen in het Rijn- mondgebied. Daarin staat het ver zoek om in nauw overleg met de schoolbesturen voor avondonderwijs een vorm van samenwerking tussen avondonderwijs en de overige educa tieve voorzeiningen voor volwassenen tot stand te brengen. Het problecm van een dergelijke vorm van samenwerking - ook in de Rijnniondraad is dat tot uitdrukking gekomen - dat bepaalde onderdelen van het onderwijs aan volwassenen zich gezamelijk presenteren en ande- ren niet. Rijnmond stelt zich op het stadpunt dat dit niet het geval dient te zijn Van Jeanette Seen ontvingen wij de ze week het signalement van de hond Droef. Hij verbliift alweer enige tijd in het dierentehuis. Droef zal, wanneer hij door ie mand wordt meegenomen, waar- schijnlijk niet meer worden terugge- bracht, veronderstelt Jeannelte. Droef werd de laatste keer terugge- bracht omdat hij ,,te lief was voor kinderen". „Je weet op zo'n moment vinciehuis in Den Haag. Tot en met 1 december kan men schriftelijk bezwaren indienen bij B en \V van Rotterdam, Bezwaarschrif- tcn tegen de aanvraag krachtens de Wet inzake de luchtverontfeiniglng moet men indienen bij B en W van Rotterdam, maar richten tot gede puteerde staten van Zuid-Holland. Mondeling kan men bezwaren in dienen tijdens een hoorzitting op vrijdag 21 november 1980 om 16.00 uur in het stadhuis van Rotterdam, Coolsingel 40, kamer 1 20.

Schiedams Nieuwsblad | 1980 | | pagina 5