ik zou buiten willen werken, in de havens, aan de grens of op een vliegveld, veel afwisseling, mensen om me Keen douane-ambtenaar "-V werkvoorbereider DIPLOMA Vakature gids voor Groot Rotterdam CAFEBEDRIJF ervaren LOONADMINISTRATEUR/TRICE JE ZOU VOOR DE AARDIGHEID EENS M0ETEN UITZ0EKEN. ASSISTENT DRUKKER LEERLING - SNIJDER Smr: M Woningbouwvereniging "Volkshuisvesting Hellevoetsluis Tijdelijk werk? 1 Averpleegkundige 2 Ziekenverzorgenden kkk tempo-team Bericht voor onze adverteerders Sperry Marine Systems, Sperry Marine Systems is a division of Sperry N.V. TEKENAAR/CONSTRUCTEUR PROCESS ENGINEER MATERIAL TAKE-OFF MAN Middelgroot SCHEEPVAARTBEDRIJF te Rotterdam hoeveel mensen een baan vonden via onze pagina MEDEWERKER BEDRIJFSBURO (M/V) 1981, een succes vol jaar voor Verolme Desluitingstermijn voor het inleveren van advertenties is verschoven naar maandagmiddag 17.00 uur. Inlichtingen over advertentietarieven 010-33.29.88. M' v.," ERVARENTEKENAARS, TEKENAARS/ CONSTRUCTEURS, CONSTRUCTEURS PIPING MONDELINGE HORECA—OPLEIDING 't V.O.M. Horeca Instituut zoekt op korte termijn een met uptodate kennis van belasting- en sociale ver- zekeringswetten. Zij, die ervaring hebben met een geautomatiseerde loonadministratie, verdienen de voorkeur. Goede beloning en prettige werksfeer. Brieven onder nr. 82-024. Het jaar 1981 is voor Ver olme Botlek succesvol ge- weest. In dit jaar werd be- vestigd, dat na het beein- digen van de scheeps- nieuwbouwactiviteiten van de werf, nu een goed reparatiebedrijf tot stand is gekomen. Verolme Botlek onder- scheidt zich door een gun- stige geografische ligging en een moderne outillage met dok- en reparatiecapa- citeit voor alle typen sche- pen en offshore materiaal, ongeacht van welke groot- te. In het afgelopen jaar werd een omvangrijke herinde- ling van de werfopzet tot stand gebracht. De ma- chinefabriek, de staalfabri- cage, de pijpfitterij en de magazijnen zijn inchis&f de produktieleiding en het Bedrijfsbureau geconcen- treerd in een centragl„pp het terrein gelegen halkn- complex. Deze nieuwe wertopzet heeft naast een hogere.fif- ficiency ook tot een verde- re verbetering van de ar- beidsomstandigheden ge- leid. Om de aantrekkihgs- kracht van het bedryf Vtjpr de werknemers te verho- gen is veel aandacht gege- ven aan goede personeels- voorzieningen. In 1981 is een aanvang ge- maakt met een organisa- tieproces, dat tot doel heeft de traditionele van werken te doorbreken en over te gaan tot een systematiek, die gebrujk- makend van de tegenwoor- dig beschikbare produktie- beheersmethodieken, com- putertechnologie en com- municatiemiddelen, ener- zyds de produktiviteit zal verhogen en anderzjjds zal bijdragen tot een wyze van werken die voldoet aan de sociale eisen van deze tjjd. Verolme Botlek is thans 6fen van de meest geavan- ceerde scheepsreparatiebe- dryven ter wereld. De scheepsreparatiemarkt vertoonde in 1981 een vry gunstig beeld. Deze markt wordt echter gekenmerkt door sterke schommelin- gen zodat hier nauwelijks conclusies voor de toe komst aan verbonden kunnen worden. De slag- vaardigheid van het bedrijf op de markt is aanzienlijk vergroot door de opbouw van een adequaat opere- rend netwerk van eigen buitenlandse agenten. Het dokken van en het on derhoud aan en verbou- wingen van offshore mate riaal, dat zyn booreilan- den, kraaneilanden, acco modatieplatforms, opslag- tankers e.d. is verdertoe- genomea Vrywel continu heeft Verolme Botlek nu dit werk onderhanden:J Met name de grote dokca- paciteit geeft de werf voor offshore-reparatie en on- derhoudswerk een uniek voordeel. De bezetting van 'het bedryf was in 1981 gemid- deld hoog. Er werden-vele honderden schepen beban- deld, afkomstig uit een groot aantal landen. De roepnaam „Verolme Botlek" waaronder de re- paratiewerf en het tank- reinigingsbedryf zich reeds gezamenlijk presenteewlen heeft een deimate goede weerklank gevonden.- dat besloten werd oo£.rde naam van de werf te ver- anderen van Verolme Dok- en Scheepsbouw Maat- schappij B.V. in Verglme Botlek B.V. Red. adm. exploitatie: Prins Hendrikade 14, 3071 KB Rotterdam. Postbus 1830, 3000 BV Rotterdam Telefoon 010- 332988 Verschijnt 1x per week huis-aan-huis. Editiel: editie Schiebroek-Hillegersberg, Capelle-Nieuwerkerk a.d.Ussel, Blijdorp- Overschie. Alexanderstad- Om- moord, Krimpen, Schiedam, Vlaardingen, Maassluis. Oplage: 185.000 exemplar en. editie II: edieties Hoogvliet e.o., Ridderkerk e.o., Voorne-Put- ten Rozenburg, West Alblasserwaard, Zwijndrecht e.o. en de Hoekschewaard. Oplage: 155.000 exemplaren. WOENSDAG 13 JANUARI 1982 2-42 Dat kan bij de DOUANE, maar dan moet U op 1 September 1982 minstens 18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn). Misschien heeft U een MULO/MAVO-diploma; dat kan een aanbeveling zijn, maar is niet vereist. Ook als U dit jaar eindexamen doet kunt U dus solliciteren. Heeft U belangstelling? Solliciteer dan naar de functie van (mnl./vrl.) De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaatsvinden aan het Douane-opleidingsinstituut te Elspeet, alwaar U intern zult verblijven. Deze opleiding begintl September 1982. Het salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1853,- per maand 24 en 25 jaar f 2149,- per maand 20 en 21 jaar f 1937,- per maand 26 en 27 jaar f 2220,- per maand. 22 en 23 jaar f 2028,- per maand Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van Vh°/o. Daar kunnen nog bijkomen een toe- lage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten. Na een volledig kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assi- stent (maandsaiaris max. f 2642,-) met promotiemogelijkheid tot assistent A (maandsalaris max. f 2920,-). Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van Uw capaciteiten af. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 1-3388/1086 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden voor 20 januari 1982, aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Correspondentie-adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeiing van ontvangst van Uw sollicitatiebrief wordt u door de Belastingdienst toegezonden. A.Jv Rijksoverheid - k i i1::Z '.Ik Als dochteronderneming van een grote Amerikaanse organisatie behandelt Sperry Marine Systems in Nederland de verkoop, installatie en service van navigatie- en automatiserings-apparatuur voor de scheepvaart. Teneinde een betere service aan onze klanten te kunnen geven, zoeken wij op kor- te termijn een assistent van de Chef Buitendienst Nederland in de functie van Tot zijn taak behoren onder meer: - het opnemen en begeleiden van service-opdrachten het regelen van reparatieopdrachten van de service-afdeling naar de werkplaats - het controleren van de dagrapportering van de gehele buitendienst. Voor deze functie is kennis in woord en geschrift van de Engelse taal een vereiste. Onze gedachten gaan uit naar een MTS-er Electrotechniek of iemand met een ge- lijkwaardige opleiding, die op dit gebied enige ervaring heeft opgedaan. Uw sollicitatie kunt u richten aan de Afdeling Personeelszaken van James Wattweg 22, 3133 KK Vlaardingen. Een sollicitatiegesprek kan ook telefonisch geregeld wordep. Bel hiervoor de heer Hoek, Afdeling Personeelszaken van Sperry Marine Systems, tel. (010) 354144. UITZENDBUR0 BENC0 vraagt met spoed voor div. projecten in de randstad en Zuid-Holland. met ervaring in petrochemie en/of offshore, beheersing van moderne talen noodzakelijk. Functie projectleider. vijf tot acht jaar ervaring in petrochemie. op H.T.S. niveau met vijf tot acht jaar ervaring. met ervaring in de piping. Bel voor inlichtingen: Uitzendburo Benco, Soestdijkse- kade 272, den Haag. Tel. 070 - 647944. Wenst u een goede toekomst? Volg dan de cursus calebedrijf en behaal in 8 lessen de officiele horeca-diploma's Vooropleiding is niet vereist. In februari 1982 starlen de nieuwe middag-. avond- en zaterdagochtend cursussen weer in 26 plaatsen boven de rivieren De cursus kost I 315.- en u doet in juni 1982 te Utrecht examen Bel 05275 - 1849 (ook's avonds/weekend) of stuur de coupon zonder postzegel naar I V.O.M Antwoord- nummer 25. 8300 VB Emmeloord Will u mi] geheel vrijblijvend de prospectus zenden? Naarrr Adres: .Postcode: v Plaats: P.A.-straat 9,8307 BB ENS (NOP) Ingeschreven K.v.K. Zwolle nr. 29905 maakt met plm. 100 werknemers hoogkwalitatief verpakkingsdrukwerk, etiketten en reclamedrukwerk. S Zoekt op korte termijn: S Bent U bereid tot het werken in 2-ploegendienst (06.00 tot 14.00 en 14.00 tot =j 22.00 uur) dan bieden wij U een opleiding tot assistent-drukker (plm. 2 mnd.). Ploegendiensttoeslag 25 pet. op normale loon. Zij, die een technische opleiding hebben, accuraat zijn en minstens 20 jaar oud zijn, bieden wij is ons bedrijf een opleiding tot snijder aan. Wij bieden naast een goed salaris, 7-1/2 pet. vakantietoeslag, goede sociale voor- zieningen en een prettige werksfeer, een zekere toekomst in ons reeds 85 jaar be- staand bedrijf. GEINTERESSEERD? Bel dan 010-180081 en vraag naar Mevr. Van der Wal of schrijf een sollicitatie brief aan: Sensoffset, Weegbreestraat 11, 3053 JS Rotterdam-Schiebroek. J] De Woningbouwvereniging Volkshuisvesting" te Hellevoetsluis beheert momenteel ca. 2.700 woningen. Het woningbezit zal in 1982 uitgebreid worden met een 500 nieuw- bouwwoningen. In verband hiermede bestaat er binnen de Technische Dienst ten aan- zien van het klachtenonderhoud een vacature voor een De funktie omvat: behandeling van klachtenmeldingen voorbereiding, planning, coordinate van het klachtenonderhoud het opstellen van kostenkalkulaties voor uitgevoerd onderhoud voorbereidende adminstratieve begeleiding verzorging correspondence naar huurders inzake onderhoudswerken assisteren bij de voorbereiding van projecten t.a.v. groot-onderhoud, woningverbetering, etc. De funktie-eisen zijn: een opleiding op L.T.S.-nivo aangevuld met kennis op het gebied van bouwkundig onderhoud ervaring met het maken van planning en begrotingen leeftijd ca. 30 jaar. Geboden wordt: een zelfstandige funktie arbeidsvoorwaarden op basis van de C.A.O. voor woningcorporaties, inschaling in schaal 7 (liggende tussen f 2.615,- en f 3.176,- bruto per maand) De kandida(a)t(e) moet bereid zijn zich in de Gemeente Hellevoetsluis te huisvesten. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties binnen 14dagen na verschijning van dit blad te richten aan de Woningsbouwvereniging ..Volkshuisvesting", Postbus 72, 3220 AB Hellevoetsluis. •su nirw Kompleet sociaal verzekerd. Afdeling gezondheidszorg kan per direkt plaatsen met i.e. aantekening en/of ruime ervaring vcSd relatie Centrum Rotterdam I voor invaldiensten week-end, late- en avonddienst uitA'ikicxyanisahe 9.<J) too u C«» IU Schiedamse Vest 46, Rotterdam 010-139470

Schiedams Nieuwsblad | 1982 | | pagina 8