Walco verpleegkundig docent (m/v) ervaren IC-verpleegkundige (m/v) stafverpleegkundige (m/v) Gemeente Rotterdam administratief medewerk(st)ers Rabobank E Rotterdam SPECIAL^ RE1S OOSTENRUK DE HAVENLOODS dierenverzorger (m/v) All-round METAALBEWERKER Werk aan de winkel, in De Havenloods, 010-13.21.70 Zuiderziekenhuis Rabobank Nieuwerkerk aan den IJssel Stomerij v.d. Hammen B.V. EEN WINKELMEISJE voor respectievelijk de longafdeling met 24 bedden en voor elk van de beide interne afdelingen met 32 en 45 bedden DONDERDAG 4 MAART 1982 9-230 titcufl-Ttcmiscm EleKtrotechnisch bedrijf, dat zich bezig houdt met het reviseren en wikkelen van elektromotoren heeft plaats voor een (draaien, fraisen, schaven) Voor de juiste man heeft zij een zeer goed salaris beschikbaar. Sollicitaites te richten aan: WALCO Elektro-Technische Fabriek B.V. Postbus 139 3130 AC VLAARDINGEN: PR. HENDRIKSTR. 184, HOEK VAN HOLLAND. Voor het dagelijks toezicht op een van on- ze complexen in aanbouw, zoeken wij op korte termijn een BOUWKUNDIG OPZICHTER Ervaring in soortgelijk werk is een ver- eiste, naast een bouwkundige opleiding M.T.S.-bouwkunde of gelijkwaardig. Salaris conform de C.A.O. voor personeel in dienst bij woningcorporaties. Wij bie- den een prettige werkkring. Schriftelijke sollicitaites te richten aan: De direkteur der V.V.V. 'PATRIMONIUM'S WONINGEN' Postbus 355 3130 AJ Vlaardingen Het Zuiderziekenhuis te Rotterdam is een algcmeen ziekenhuis, dat met 447 bedden en ruim 1000 medewerkers een locale en regionale functie vervult. Het is een van de Gemeenteziekenhuizen van Rotterdam. Het beschikt - naast de normale faciliteiten - over een uitgebreide polikliniek, alsmede over een aantal gespecialiseerde voorzieningen. Daamaast fungeert het als opleidingscentrum voor spedalisten en verzorgt het een inservice- opleiding verpleegkunde. De bereikbaarheid met het openbaar vervoer is goed. Rotterdam vraagt voor het opleidingsteam van dit ziekenhuis een De afdeling Opleiding is verantwoordelijk voor zowel het onderwijs aan circa 150 leerlingen die in opleiding zijn voor het diploma A-verpleegkundige, als voor de spedalistische opleidingen. De taak bestaat onder meer uit het op zelf- standige wijze verzorgen van de verpleeg- kundige theorie ten behoeve van groepen leerlingen, die in diverse fasen van de opleiding zijn. Van de docent wordt verlangd, dat hij/zij in staat is zowel de individuele leerling als de groep te begeleiden en voorts bereid is mee te vvcrken aan de integratie theorie en praktijk. In het kader van de functie wordt tevens de bereidheid verwacht bijdragen te leveren aan de ontwikkeling van nieuwe methoden. Voor deze functie is het diploma A-verpleeg- kundige en minimaal een jaar afdelings- ervaring vereist, alsmede het diploma Verpleegkundig Docent, aangevuld met ervaring als zodanig. Het bezit van verdere diploma's op het terrein van de verpleging strekt tot aanbeveling. Inzicht in relationele samenwerkingsverbanden is voor een goede taakvervulling onontbeerlijk. Nadere informatic wordt gaame verstrekt door het hoofd Opleiding, mevTouw H. Duhoux, telefoon 010-843311. Vacaturenummer 82.084/ 23070-007 Voor de afdeling Reanimatie/Bcademing van dit ziekenhuis een De genoemde afdeling beschikt over 6 acute bedden voor patienten die in levens- bedreigende situaties verkeren, alsmede over 10 bedden voor beademingspatientea De acute bedden bevinden zich in een ruimte die onlangs geheel gerenoveerd is en over de meest moderne bewakingsapparatuur beschikt. De medische supervisie berust bij drie speaalisten: een internist en twee patho- fysiologen, terwijl er een nauwe samenwerking bestaat met de artsen van de interne afdeling. De IC-verpleegkundigen zijn samen met de staf mede verantwoordelijk voor de continuiteit van de patientenzorg. Voor deze functie is het diploma IC/CCU vereist. Gezien de samenstelling van het patientenbestand wordt verder ruime ervaring als IC-verpleegkundige verlangd. Vacaturenummer 82.083/23070-007 Voor de Verplegingsdienst van dit ziekenhuis enkele medewerkers voor de functie van De taak zal voomamelijk bestaan uit het mede leidinggeven aan de medewerkenden, uit het runnen van de dagelijkse gang van zaken op de afdeling met voldoende aandacht voor een goede samenwerking. Voorts het bevorderen van patientgerichte zorg, waarbij het sociale contact met patienten als belangrijk aspect wordt gezien. Hen ander taakdeel richt zich op een goede begeleiding van leerling-verpleeg- kundigen. Dit in samenwerking met de overige stafleden en de praktijkbegeleider. Voor deze functies is de opleiding A-verpleeg kundige vereist, aangevuld met ruime leiding- gevende ervaring, bij voorkeur opgedaan op een interne afdeling. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die de stafopleiding hebben gevolgd, maar degenen die bereid zijn deze opleiding in de toekomst te gaan volgen, worden eveneens uitgenodigd te sollicitcrea Vacaturenummer 82.085 23070-007 resp. 82.086/230704)07 Nadere informatie over vacatures 82.083, 82.085 en 82.086 worden gaame verstrekt door de coordinerend hoofdverplecgkundige, mevrouw A.M. van der Ent, telefoon 010-843311. Voor alle functies geldt dat het salaris bij aanstelling loopt tot f 3.022,— per maand en mede afhankelijk is van leeftijd, opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacaturenummer (in linker- bovenhoek van brief en enveloppe), gaame binnen 10 dagen te zenden aan: hoofd Bureau Personeel voorziening, Postbus 70015, 3000 KT Rotterdam. B. administratief baliemedewerk(st)er Dienst voor Sport en Recreatie Deze dienst is belast met het beheer en de exploitatie van de ge- meentelijke sport- en recreatie-objeacn en zorgt in dit kader ook voor dc uitvocrende werkzaamheden. Onderdcel van de dienst is het bureau Natuurrecreatie en -educatie, waartoe de sectie Kindcr- boerderijen en Biologische Centra behoort. Deze sectie heeft tot taak het stadskind in contact met de natuur te brengen. Rotterdam vTaagt voor de sectie Kinderboerdenjen van deze dienst enige medewerkers voor de functie van Het is de bedoeling, dat de gevraagde medewerkers als inval- kracht worden ingezet op de objecten. Dc taak bestaat uit de dage lijkse verzorging van de menagerie en het geven van informatie en adviezen aan zowel jeugdige als volwassen individuele bezoekers. Tot de taak behoort verder het verrichten van ondcrhoudswerk- zaamheden op het terrein en aan de gebouwen. Voor deze functie is kennis van en ervaring met de verzorging en het fokken van dieren vereist. Dit bij voorkeur blijkend uit eat of meerdere vakdiploma's of getuigschriften. Daamaast wordt ver langd: een goede handvaardigheid en het vermogen op prettige en stimulerende wijze met kinderen en ouderen om te gaan. Ook wordt verwacht, dat men bereid is tot het verrichten van weekeind- cn andere onregelmatige diensten. Leeftijd minimaal 20 jaar. Het salaris bij aanstelling loopt, gebaseerd op een 40-urige werk- week, tot f 2.371,- per maand en is mede alhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Dit salaris is exdusief dc onregelmatigheids- toeslag. Tewerkstelling vindt plaats op arbeidscontract voor bepaalde tijd dan wel op basis van afroep. Nadere informatie wordi gaame verstrekt door de heer A.P.M. Oliehoek, chef sectie Kinderboerderijen en Biologische Centra, telefoon 010-172644. V acaturenummer 82.087230704107 Hen sollicitatieformulier is verkrijgbaar bij Bureau Personeelvoor- ziening, Rodezand 14,3011 AN Rotterdam, telefoon 010-173485. WET VERONTREINIGING OPPERVLAKTEWATEREN HINDERWET MINISTER VAN VERKEER EN WATERSTAAT PROV1NCIE ZUID-HOLLAND VOOR DE LEZERS VAN DE HAVENLOODS 10-DAAGSE TOURINGCARREIS NAAR TIROL STANDPLAATS: LERMOOS. HOTEL: HUBERTUSHOF PER WESTBLAAK 155-159, ROTTERDAM, TEL. 010-135085 WETERINGS1NGEL2 KRIMPEN a/d IJSSEL, 01807-16899 HOOGSTRAAT 122, VLAARDINGEN, 010-352911 r vraagt: plm. 17 18 jaar. Heeft u interesse? Bel dan 01747-4174. verleent op persoonlijke wijze uiteen- lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken voor ons hoofdkantoor twee A. medewerk(st)er admlnistratie De afdeling Administratie verwerkt de financi&le handelingen van de clienten en ondersteunt het beleid van de bank door het samenstellen van overzichten en verslagen. In een klein team worden de verschillende administratieve handelingen verricht, zoals het bijhouden van rekening- courant verhoudingen van de bank met derden en het verzorgen van een gedeelte van de input voor de computer- administratie. Op de afdeling Kas/Giro is de dienst- verlening aan de balie geconcentreerd. De gevraagde functionaris informeert en adviseert de relaties omtrent alle bank zaken die zich via de balie afspelen en helpt hen bij al hun geldhandelingen. Het hele scala van bankdiensten komt dan ook in deze afwisselende functie aan de orde. Voor zowel de functie A als onder B, denken wij aan een ca. 20-jarige man of vrouw met een voltooide opleiding op HAVO-niveau. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundalre voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premiespaarregeling. Clw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de Rabobank, Postbus 11 2910 AA Nieuwerkerk aan den Ussel. De directeur-hoofdingenieur van de provinciale waterstaat in Zuid-Holland heeft namens burgemeester en wethouders van Krimpen aan den IJssel aanvragen inge- diend voor een waterzuiveringsinstallatie in die gemeente. Het betreft aanvragen in- gevolge de Hinderwet en de Wet verontreiniging oppervlaktewateren, respectieve lijk ingediend bij gedeputeerde staten van Zuid-Holland en de minister van verkeer en waterstaat. In de Hinderwetaanvraag wordt vergunning verzocht voor het oprichten o.a. van een waterzuiveringsinstallatie, welke als hulpmiddel zal dienen bij de reiniging van het voormalig EMK-terrein. In de aanvraag ingevolge de Wet verontreiniging op pervlaktewateren wordt vergunning gevraagd voor het lozen van het gezuiverde water op het water van de Hollandse Ussel. De minister van verkeer en waterstaat heeft besloten de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zijn voorwaarden verbonden. Gedeputeerde staten van Zuid-Holland hebben de vergunning ingevolge de Hinderwet inmiddels op 10 december 1981 verleend. U kunt de beschikking inzake de Wet verontreiniging oppervlaktewateren en de daarbij behorende stukken van 9 maart 1982 tot en met 8 april 1982 inzien ter secretarie van de gemeente Krimpen aan den IJssel, afdeling stadsontwikkeling en algemene zaken, in de voorlichtingskamer (38)tijdens werkuren. Ook kan dit gedu- rende bovengenoemde periode iedere maandagavond van 18.30 - 21.30 uur. Tevens kunt u gedurende deze termijn de stukken inzien in de infotake, Linie 7 te Capelle aan den Ussel op werkdagen, tijdens werkuren. Tot en met 8 april 1982 kunt u tegen de beschikking inzake de Wet verontreiniging oppervlaktewateren beroep instellen bij de Kroon, wanneer u bezwaar heeft ge- maakt tegen de betreffende aanvraag en/of ontwerp-beschikking, tenzij u kunt aantonen dat u daartoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest en belanghebben- de bent. Het beroepschrift moet worden gericht tot de Kroon en binnen genoemde termijn worden ingediend bij de Raad van State, afdeling voor de geschillen van be- stuur, Binnenhof 12513 AA s-Gravenhage. Indien tegen de beschikking beroep wordt ingesteld, kan overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek worden gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden gericht tot de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1 2513 AA 's-Gravenhage. De behandeling van beide aanvragen wordt door gedeputeerde staten van Zuid- Holland gecoOrdineerd, 66n en ander overeenkomstig het bepaalde in de Wet alge mene bepalingen milieuhygifine. U kunt zich voor nadere inlichtingen en voor kopiefin van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling) wenden tot: - Provinciehuis, Koningskade 1, 2596 AA 's-Gravenhage, telefoon 070-264111, toestel 2683 (Hinderwet/coOrdinatie); - Rijkswaterstaat,directiebenedenrivieren,Spuiboulevard334-348,3311 GRDor- drecht, telefoon 078-132266, toestel 265 (Wet verontreiniging oppervlaktewate ren). -i 430, De Havenloods is er wederom in geslaagd om in samenwerking met Snel Reizen (lid ANVR-garantiefonds) een zestal reizen te organiseren naar het Tiroler dorp Lermoos. Lermoos is gelegen in het gebied Ausserfern, het noord-westelijk gedeelte van de provincie Tirol. In dit gebied ligt het Ehr- walder Bekken. Duizenden jaren geleden was dit bekken de bodem van een meer. Nu is dit een plek met geurende bossen en bloemen die men ter plaatse de Moos noemt. Aan de rand van deze Moos ligt uw vakantiebestemming Lermoos. Lermoos ligt op een hoogte van ca. 1000 meter en telt ongeveer 900 inwo- ners. In de omgeving kunt u uitgebreide wandelingen maken. Opde Grubig- stein (2218 meter) is een terras waar u heerlijk kunt zonnen. Ook het bestij- gen van Duitsiands hoogste berg behoort tot de mogelijkeden. Vanuit Ehrwald gaat er nl. een kabelbaan naar de Zugspitze (2963 meter). Tijdens uw verblijf maken we met de touringcar vier prachtige excursies. Hotel „Hubertushof" ligt in het centrum van Lermoos, echter niet aan de hoofdstraat. Het hotel be schikt over een restaurant (uitslui- tend voor hotelgasten), een t.v.- kamer en een gezellige huisbar (das Hubertusstuberl). Alle kamers zijn ruim. in Tiroler stijl ingericht en hebben uitzicht op de Zugspitze of de Mieminger bergen. Tevens zijn de meeste kamers voorzien van bad of douche en toilet. Kg JV, Vj Onderstaand vindt u de omschrijving van de reis. Enlet u even op! Door de opzet van deze reis is het mogelijk om met slechts vijf vrije dagen van een heerlijke vakantie te genieten. VERTREKDATA (vrijdagavonden) 9-16-23-30 april 7-14 mei REISPROGRAMMA Vrijdagavond vertrekken weom 19.45 uur vanaf Rotterdam, Centraal Station, Zuidplein, bij Theater Zuidplein. Rotterdam-Eindhoven-Heerlen-Frankfurt-Mannheim-Stuttgart-Ulm-Mem- mingen-Reutte-Lermoos. Aankomst te Lermoos op zaterdagochtend om ca. 10.00 uur. Tijdens de heen- en terugreis zal om de drie uur worden ge- stopt om te pauzeren in 66n van de wegrestaurants. Een week later vertrekt u op zaterdagavond om ca. 19.00 uur na het diner uit Lermoos en op zondag- morgen zullen we rond de klok van 10.00 uur weer in Rotterdam arriveren. BIJ UW RE1SSOM IS INBEGREPEN - het vervoer per luxe touringcar de verzorging op basis van halfpension, d.w.z. diner, logies en ontbijt ge durende 7 dagen plus een diner op de dag van vertrek uit Oostenrijk. Op de vrijdagavond zal in uw hotel i.p.v. het diner een heerlijk „Bauernbiiffet" worden geserveerd. Dit zal bestaan uit diverse specialiteiten uit Tirol. Tijdens het verblijf te Lermoos maken we de volgende excursies: een tocht naar de bekende plaatsen Lech en St. Anton een dagtocht via de Brennerpass met de beroemde Europabrug naar Vipiteno in Italie een dagtocht naar Oberammergau, bekend van de Passiespelen en het prachtige kasteel Linderhof een bezoek aan de mooie stad Innsbruck, waar u tevens de gelegen- heid heeft om te winkelen een welkomstdrankje in het hotel jgt annuleringskostenverzekering f Mm -f ff B reis- en bagageverzekering rRIJS H reisbelastingen TOESLAGEN 1-persoons Lamer f.50,-. kamer met bad of douche en toilet f.32,50 per persoon. PtKbUUN Nadere irilichtingen en boekingen op de kantoren van _Ji

Schiedams Nieuwsblad | 1982 | | pagina 18