Schiedam inzet fotowedstrijd Dodelijk ongeval Beroving administratief medewerker Op polderweg 40 kilometer rijkswaterstaat 95 95 95 45 PvdA kiest wethouders Ss# 0LIFANT JONGE JENEVER CRESTHILL SCOTCH WHISKY BEEFEATER DRY GIN DUFF GORDON SHERRY WOENSDAG 30JUNI 1982 26-85 SCHIEDAM De Historische Vereniging Schiedam heeft voor de komende zomermaanden een fotowedstrijd georganiseerd met als onderwerp Schiedam". Aan deze wedstrijd kan iedereen deelncmen. Men hoeft dus geen lid van de vereniging te zijn. Deskundige jury Wj f f'. 130NGJE. 0UfMN| v_ Special yl Special: y Special Vrdost TYijs Het ALGEMEEN BURGERLIJK PENSIOENFONDS te Heerlen vraagt bij de administratieve dienst van het districtskantoor Rotterdam een (mnl./vrl.) die zal worden belast met de volgende taken o'ntvangen en verwi|zen van bezoe- kers voor de bij het districtskantoor werkzame lunctionarissen (voorlich- tingsambtenaren. controleurs. artsen arbeidsdeskundigen) bedienen van de telefoon. verrichten van algemene administra tieve werkzaamheden voor de ge noemde medewerkers van het fonds Tot deze werkzaamheden behoren o m e verzorgmg van de post e regelen van afspraken en het bewaken hiervan. type- registratie-en archiverings werk Vorengeschetste werkzaamheden dra- gen een tameli|k zelfstandig karakter en worden verricht in een betrekkeli|k kletne groep. tezamen met nog een administra- tiet medewerker Vereist: diploma MAVO IV/MEAO-secretariele richting ot hiesmede vergelijkbare op- leiding type-ervaring goede mondeltnge en schriftelijke uit- drukkingsvaardigheid en goede con- tactvaardigheid vermogen om zelfstandig te werken Standplaats: Rotterdam Kandidaten dienen in of in de directe na- bt|heid van de standplaats woonachtig te zi| n Safaris: afhankelgk van leeftijd. opleiding en er- varing. uiteindelijk 251-7.- per maandt het salaris is exclusief 7.5% vakantie- uitkering De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties kunnen v6or 21 juli 1982 worden ingezonden aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Algemeen burgerlijk pensioenfonds. Oude Lindestraat 70, Postbus 4476, 6401 CZ Heerlen. Nadere informaties kunnen desgewenst telefonisch worden ingewonnen tijdens de kantooruren bij het districtshoofd van het kantoor in Rotterdam, de heer M. G. Boender (010-132545). SCHIEDAM/VLAARDINGEN - Tot het tijdstip waarop de Kroon een uit- spraak doet heeft de voorzitter van de afdeling geschillen van bestuur van de Raad van State, de verkeersmaat- regelen in Midden-Delfland voor de Harreweg (in Schiedam) en de Schie- weg (in Delft) geschorst. Deze maatregelen van de provincie betroffen het tijdens de spitsuren af- sluiten van beide wegen voor het doorgaande snelverkeer. De gemeen- ten Schipluiden en Vlaardingen, de Hollandse Maatschappij van Land- bouw, enkele omwonenden van de af te sluiten wegen en een aantal inwo- ners van Schiedam hadden om de schorsing gevraagd. Inmiddels hebben Gedeputeerde Sta- ten voor een groot aantal wegen in Midden-Delfland een adviessnelheid van 40 km. per uur vastgesteld. Deze verkeersmaatregel. die ter goedkeu- ring is voorgelegd aan de minister van verkeer en waterstaat. zou voor een proeftijd van drie jaar gaan gelden. Het gaat hierbij om de volgende we gen: de Schieweg in Delft en Rotter dam. de Kandelaarweg in Rotterdam, de Kerkweg, Woudweg en de Harre weg in Schiedam, de Oostveenseweg en de Zouteveenseweg in Schiplui den, de Breeweg en de Holyweg in Vlaardingen en de Abtswoudseweg in Delft. ministerie van verkeer en waterstaat directie benedenrivieren De minister van Verkeer en Waterstaat maakt. gelet op de Wet algemene bepalingen milieuhygiene. be- kend dat hij heeft beschikt op het bij de hoofd- mgenieur-directeur van de Ri|kswaterstaat in de directie Benedenrivieren ingediende verzoek van Niehuis van den Berg Scheepsreparatiebedrijf N V te Rotterdam om w'iziging van de bi| beschikking van 22|uni1981.nr RFR/7179 verleende vergunning yoor het lozen van afvalwater op de Eemhaven. De wijziging zal bestaan uit een toename van de te lozen hoeveelheid bedrijfsafvalwater met ca. 2 m3/dag. De beschikking. alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen voor een leder ter inzage vanaf 30 juni 1982 tot en met 30 juli 1982 op de volgende adressen en tijden 1 Rijkswaterstaat. Cpuiboulevard 334 te Dordrecht (kamer 615) op werkdagen van 8.30 uur tot 16.30 uur 2 Gemeentehuis van Rotterdam. Coolsingel 40 (kamer 313) op werkdagen van 9 00 uur tot 16.00 uur 3 Gemeenteli|ke bibliotheek van Rotterdam, Nieuwemarkt 1 op dinsdag van 18 00 uur tot 21 00 uur De aanvrager. de adviseurs. alsmede degenen die naar anleiding van de aanvraag en de ontwerp- beschikking bezwaren hebben ingediend en een ieder die aantoont dat hij daartoe redeli|kerwijs niet in staat is geweest. kunnen tot het einde van de termijn van ter inzagelegging gemotiveerd schriftelijk beroep indienen bij de Koningin. Het beroepdient in tweevoud te worden gezonden aan de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Binnenhof 12513 AA te s-Gravenhage. De beschikking wordt na afloop van de beroeps- termijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State De beschikking wordt niet van kracht voordat op een dergelijk verzoek is beslist. De minister van Verkeer en Waterstaat. namens deze de hoofdingenieur-directeur, ir. H. van Opstal De fotowedstrijd is onderverdeeld in drie categorieen namelijk: Kleuren- foto's (met een minimumformaat van 10 bij 10 of 10 bij 15 cm), zwart- wit foto's (dezelfde minimummaten) en dia's (kleur en/of zwart-wit met de gebruikelijke maten van 24 bij 36 mm of 4 bij 4 cm). Teneinde ieder een een kans te geven om een prijs te winnen wordt bij de beoordeling meer gelet op originaliteit dan op technische perfectie. De foto's dienen wel recent te zijn en mogen niet eerder voor een wedstrijd zijn ingestuurd. Hoewel Schiedam het onderwerp van de wedstrijd is, is men verder vrij in de keuze van het te fotograferen object. Uiteraard wordt de kans op een prijs groter wanneer men geen alombekende onderwerpen kiest. Op de achterzijde van de ingezonden foto's moeten, voor het geval men in de prijzen valt, naam en adres en de plaats waar de opname is gemaakt, worden vermeld. Dia's moeten ge- merkt worden terwijl op een apart vel papier dit merk samen met de an dere gegevens als naam, adres en plaats van de opname vermeld moe ten worden. Men mag net zoveel keer meedoen als men wilt. Wanneer men de dia's of foto's terug wenst te hebben, dient men dit te vermelden en voldoende geldige post- zegels bij te sluiten voor de terugzen- ding. Een deskundige jury zal de in- zendingen beoordelen en de prijswin- naars aanwijzen. Deze jury bestaat uit: mevr. A. Groeneweg-Metselaar, de heer W.P. Rool, de heer M.G.P. Treytel en de heer A.W. Krij- ger (vakfotograaf van „Huize Bra bant"). De inzendtermijn van de wedstrijd sluit op maandag 31 augustus 1982. Wat op die dag ontvangen is doet nog mee. De inzendingen die later bin- nenkomen zijn buiten mededinging. Inzendingen dienen te worden ge richt aan: Historische Vereniging Schiedam, Postbus 290 AG Schie dam Daarnaast is het ook mogelijk inzendingen af te geven aan de balie van het V.V.V.-kantoor, Buitenha- venweg 9, Schiedam. SCHIEDAM Een verkeersongeval op de Burg. v. Haarenlaan heeft zon- dagavond rond 21.32 uur het leven gekost aan de 26-jarige Schiedamse F. de Jong. De vrouw zat achterop de motor bij haar echtgenoot, toen deze in botsing kwani met een op de v. Haarenlaan kerende taxi. De chauffeur van deze wagen. een 24-jarige Vlaardinger, had zojuist een passagier afgezet bij het Rijnmondhotel. Hiervandaan wegrijdcnd wilde hij omkeren om weer richting Vlaardingen te gaan. Door deze manoevre botste de, hem van achteren naderende motorrijder, tegen de linkerzijde van de taxi. De bestuurder van de motor liep hierbij een verbrijzeld rechterbeen op. Zijn vrouw overleed ten gevolge van zwaar schedelletsel. De Schiedamse politie verzoekt even- tuele getuigen van het ongeval con tact op te nemen met het hoofd- bureau van politie in de Lange Nieuwstraat, telefoon 260760. SCHIEDAM Op de Nieuwe Dam- laan, ter hoogte van het dienstencen- trum de „4 Molens", is vrijdagmiddag een 23-jarige Rotterdamse van haar boodschappentas beroofd. Het voorwerp werd haar door een, achterop een brommer zittende per- soon, uit de handen gegrist. In de tas bevonden zich twintig betaalkaarten, een giropas, een portemonnee met ongeveer f.30.- en enige persoonlijke bescheiden. I V'/</yv literfles per fles per fles ■VS1> <5 med. dry/pale dry per fles Aanbiedingen geldig t/m 14 juli 1982. Hoogstraat 12 Schiedam Dr. Wibautplein 1- Schiedam Vettenoordstraat 42 Vlaardingen Bilitonlaan 96, Vlaardingen Koopcentrum Koningshoek Maassluis. SCHIEDAM De fractie van de Partij van de Arbeid te Schiedam heeft voor de periode '82/'86 als haar wet- houderskandidaten gekozen: H. Post- hoorn, R. Scheeres en C. Zijdeveld.

Schiedams Nieuwsblad | 1982 | | pagina 16