de vakature-gids voor Groot Rotterdam instrumentmaker isolectra Field Service Engineer (MTS-E) G geveke electronics JE Z0U VOOR DE AARDIGHEID EENS M0ETEN UITZ0EKEN.... 010-332988 Erik de Haan beste leeriing all-round reisadviseur kkk tempo-team Kompleet in service Tijdelijk werk? MEDEWERKER/ BINNENDIENST hoeveel mensen een boon vonden via onze pagina's Bericht voor onze adverteerders VJ WOENSDAG 2* JU4J 1082 .29-37 Verschijnt elke woensdag huis-aan-huis in 2 edities REISBUREAU J.M.G. TRAVEL Vr. of Mnl. 2 ZIEKENVERZORGENOEN. 2 ZIEKENVERZORGENDEN. A. VERPLEEGKUNDIGE. Als dochteronderneming van een grote Amerikaanse organisatie beheert Sperry Marine Systems in Nederland de verkoop, installatie en service van navigatie- en automatiseringsapparatuur voor de scheepvaart. Ter versterking van ons team in onze mechanische werkplaats zoeken wij een voor het verrichten van onderhoud- en reparatiewerkzaamheden aan navigatieapparatuur. Gewenste opleiding: M.T.S. fijnmechanica of gelijkwaardig niveau. Handelmaatschappij Isolectra b.v. te Rotterdam-Schiebroek zoekt een jonge voor de technische verkoopafdeling. MAVO- en typediploma gewenst. Tel. inlichtingen: 010-229000, tst.133. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan Sperry, Postbus 274, 3130 AG Vlaardingen. Telefonische inlichtingen: 010-35.41.44 dhr. J.C. Hoek. Geveke Elektronica Service zoekt voor de regio Rotterdam een ervaren Zijn taak bestaat uit repara- tie, onderhoud en installatie van computerrandapparatuur (o.a. Xerox Ranger, Super- brain, Diablo, Teletype, Hazel- tine). Tijdens een inwerkperiode op onze hoofdvestiging te Amsterdam zal de engineer vertrouwd gemaakt worden met het produktenpakket van Geveke Elektronica. Daarna zal de Field Service Engineer zelfstandig in zijn rayon gaan opereren, waarbij hij de be- schikking krijgt over een service-auto. Bekendheid met micro processors strekt tot aanbeve- ling. Leeftijd vanaf ongeveer 25 jaar. Naast een goed arbeidsvoor- waardenpakket kan Geveke Electronica de engineer diverse faciliteiten op het vlak van scholing en opleiding bieden. Bel voor nadere informatie naar onze service-manager, de heer T. Rotman, telefoon (020) 582 23 06. Uw sollicitatie kunt u sturen naar Geveke Elektronica bv, postbus 652, (Kabelweg 25), 1000 AR Amsterdam, t.a.v. de heer M.C. Kimmel, hoofd personeelzaken. De sluitingstermijn voor het inleveren van advertenties is maandagmiddag 17.00 uur Inlichtingen over advertentietarieven Stichting Natuurvriendenhuis ..DE KLEINE-RUG" BEHEERDERSFAMILIE *Dc heer Wilton reikt de eerste prijs uit. Op de bedrijfsschool r1"11116 en °P zomerkamp, r j plezieng in de omgang zijn van Wilton Feijenoord en erniet tegen 0pZien iets is onlangs de ,,Ir. Bar- extra's te doen. tel Wilton Prijs" uitge- De tweedejaars Booglassen reikt door de oudste Fhk de Haan voldeed naar zoon van de vorige maand overleden ir. B. Wilton, drs. D.J. Wil ton. Om in aanmerking te ko- men voor deze prijs moet de leeriing geslaagd zijn voor het Bemetelexamen, gewerkt hebben voor een goed resultaat, gemoti- veerd zijn, doorzettings- vermogen hebben, een ge- motiveerde leeriing zijn in klas, sportlokaal, praktijk- I mijn mening der jury het meest aan eerder genoe ru de criteria en won derhalve de prijs en een veertien- daagse reis naar Engeland. Hans Don eindigde op een tweede plaats. Hans is 2de jaars Machinebankwerker. Peter Nieuwenhuizen werd derde en hij is op de be drijfsschool 2de jaars draaier. „De beoordeling van de leerlingen in verband met de aanwijzing van de win- naar van de ir. Bartel Wil ton Prijs is een minder concrete zaak dan het ge- ven van rapportcijfers", zo zei drs. D.J. Wilton bij de uitreiking. ,,De invulling van de normen, waaraan de leerlingen moeten vol- doen is een zeer zware taak voor de leraren. Daar- bij vergeleken heb ik het met de daadwerkelijke uit reiking wel gemakkelijker". De chef V O, de heer W. G.E. Valk, bracht het re- centelijke overiijden van de heer Wilton in herinne- ring en het instellcn van de in 1977 bij zijn afscheid van het bedrijf ingestelde prijs voor de beste leer- ling van het jaar", welke hij sindsdien altijd zelf uit- reikte. ,,Maar", vertelde de heer Valk, ,,Mevrouw Wilton heeft mij laten weten in 1983 zelf de prijs voortaan te willen uitreiken. Om zeer moverende redenen heeft zij zulks thans niet willen doen. Om echter de traditie niet te onderbre- ken is de oudste zoon be- reid gebleken dit nu te wil len doen". Hij sprak daarover zijn waardering uit. Namens de staf van de school waren de heer W. Zipp, lid der di- rectie,-en de heer drs. R.A. Kollewijn, voorzitter van de Stichting ir. Bartel Wil- ton-prijs, aanwezig. *De winnaars met de heer Wilton. EDITIE I: Oplage 185.000 •xamplaren. Verschijnt in Schiabroak, Hillagarsbarg. Berkel an Rodanrijs, Befgschenhoek, Blaiswijk. Tarbrsgga, Capetla a/d IJssel, Niauwarkerk a/d I Joel. Kralingsavear, Blijdorp, Bergpoldar, Overschie, da Zweth, Alexandantad. Ommoord, Oud Verlaat, Krimpenerwaard, Schiedam, Vlaardingen, Maassluis, Maasland, Maasdijk, Hoak van Holland. EDITIE II: Op!ago 155.000 exemplaren. Verschijnt in Hoogvliet en omjtreken, Ridderkerk en omstreken. Voorne Putten, Rozenburg, Zwijndrocht en omstrakan. West Alblassarwaard, Hoekschewaard. Administratie en exploitatie: Print Hendrikkade 14, 3071 KB Rotterdam, postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam, tel. 010-33.29.88 Papsouwselaan 438, 2624 EP Delft zoekt met spoed Vereist: gedegen vakkennis van het tourisme en event, diploma vakbekwaamheid. Naast deze vakkennis verwachten wij de juiste ondernemingslust en de nodige zelfstandigheid om het kantoor te runnen. Sollicitaties kunt u richten aan bovenstaand adres t.a.v. mevr. A.S.J. Roelofs. Kompleet sociaal verzekerd. A. VERPLEEGKUNDIGE met I.C.-aantekening. Diensten eventueel in overleg. Ziekenhuis Rotterdam-Centrum. voor invaldiensten. Verpleegtehuis Rotterdam-Zuid. voor weekenddiensten. Voor verpleegtehuis Rotterdam-Zuid. Funktie: Nachthoofd. Ziekenhuis Rotterdam-Zuid. Voor een periods van 14 nachten. ill ah Kk vcjciniy ihc Schiedamse Vest 46, Rotterdam 010-139470 POSTBUS 588 3000 AN ROTTERDAM DOVENETELSTRAAT 25 3053 JD ROTTEROAM zoekt voor haar huis en kampeerterrein, gelegen aan het Wantij te Dordrecht een Taken: - het bewaken van het huis en terrein - het overvaren van de gasten het verrichten van klein onderhoud aan boten, huis en omgeving. Bovenstaande funktie in onze socialistische orga nisatie is onbetaald. Wij bieden u daarentegen vrij wonen aan. Informatie kan ingewonnen worden onder telefoonnr. 078-163555 (tot 24-7), daarna 01842-1761. Sollicitatie te richten binnen 14 dagen aan het secretariaat van de beheerscommissie van De Kleine Rug, Goudestein 56, 3328 MB te Dor drecht.

Schiedams Nieuwsblad | 1982 | | pagina 9