de vakature-gids voor Groot Rotterdam Zelfstandig ondernemer in het verzekeringsvak. lets voor u? Gist-Brocades nv 010-332988 kkk tempo-team Tijdelijk werk? 2 A VM«<Sll»ilGEN Bericht voor onze adverteerders WOENSDAG 25 AUGUSTUS 1982 34-101 Verschijnt elkewoensdag huis-aan-huis in 2edities Kompleet sociaal verzekerd. 4 ZIEKEN^ttffd^GENDEN ZIEKENVffff&ltfGENDEN A, B of Z VERPIEEGKUNDIGEN uitzendorganisahe Schiedamse Vest 46, 010-139470 Rotterdam De sluitingstermijn voor het inleveren van advertenties is maandagmiddag 17.00 uur Inlichtingen over advertentietarieven Bent u dynamisch? Hebt u gevoel voor commercie? En bent u bereid om hard te werken? Dan stellen wij u graag in de gelegenheid een goede toekomst op te bouwen als zelfstandig verzekeringsadviseur (mIv), in Rotterdam ext. Dan wordt u als toekomstig ondernemer eigenaar van een gezond bedrijf. U gaat de beljin- gen van uw clienten behartigen op het gebied van levens- en schadeverzekeringen, hypotheken en financieringen. Het accent ligt hierbij, door mid- del van het geven van voorlichting en advies, op de daadwerkelijke verkoop van verzekeringen. En het verlenen van effectieve service. U bent uw eigen baas. Een zelfstandig ondernemer. Maar u weet u gesteund door succesvolle marketing-, verkoop- en admini- stratiemethodieken en AGO verkoopleiders. Ook de financiele aspecten zijn voor u erg interessant. Het is mogelijk dat u reeds enige kennis en ervaring in het verzekeringsvak hebt opgedaan. Dat is prima. Maar ook mensen zonder deze kennis zijn welkom. Als u de goede mentaliteit bezit, H AVO hebt en boven de 24 jaar bent, vraag dan om de informatiebrochure. U kunt bellen of schrijven naar AGO Rayon- centrum Gemengd Bedrijf, Westblaak 5, 3012 KC Rotterdam, t.a.v. de heer R. Marinus, rayondirecteur. Telefoon 010-139380. U ontvangt per kerende post meer inlichtingen. verzekeringen De machinist die Gist-Brocades voor haar afdeling Bedrijfsvoorzieningen (BV) zoekt, zou een uitstekend scheepsmachinist kunnen zijn. 'n Tech- nisch vakman die vaste voet aan de wal wil hebben en wat meer regelmaat in z'n leven zoekt. Toch hbeft een machinist bij onsgeen zeebenen te hebben: ook landrotten met de nodige vak- bekwaamheid zijn van harte welkom. Uw afdeling. De afdeling BV houdt zich bezig met het op- wekken en/of distribueren van energie en verzorgt alle utilities zoals het afvoeren van afvalstromen ten behoeve van de produktiebedrijven binnen Gist-Brocades. Uw werk. De machinist die wij zoeken kan - er zijn overi- gens meerdere vakatures - ingeschakeld worden binnen de Centrale en diverse machinekamers of in het Ketelhuis. In de Centrale en in de machinekamers gaat het o.a. om het bedienen van generatoren met bijbehorende elektrische schakelapparatuur, com- pressoren, pompen en koelinstallaties. Taken in het Ketelhuis zijn het bedienen-van opgestelde demineralisatie-installaties, lage- en hogedrukketels plus diverse hulpwerktuigen. In beide gevallen gaat het om werk in 4-ploegen- dienst. Uw papieren. Uw vakbekwaamheid blijkt onder meer uit het bezit van het diploma Bedrijfswerktuigkundige A stoombedrijf of koelbedrijf of Werktuigkundige in Centrales A of een vergelijkbare opleiding Ervaring in het hierboven omschreven werk, ter land of ter zee, strekt tot aanbeveling. Een psycho- technisch onderzoek behoort tot de sollicitatie- procedure. Uw perspektief. Gist-Brocades NV is 6£n van's werelds belang- rijkste pfoducenten van gist, penicillines en enzymen. Het concern richt zich bovendien op produktie en verkoop van farmaceutische, veterinair-biologische, chemische en bio-chemische produkten. Gist-Brocades heeft vestigingen over de hele wereld. Als onderneming in de bio-technologie heeft GB een interessant toekomstperspektief. Wij bieden u, behalve de nodige regelmaat, dan ook een werkomgeving die zekerheid biedt en waar u uw vakervaring optimaal kunt to^oassen Uw reaktie. Als u interesse heeft in een baan als machinist bij Gist-Brocades, richt u uw sollicitatie dan aan; de heer R. N. S. Verhoeff, Personeels- en Arbeidszaken Gist-Brocades N.V., Wateringseweg 1,2611 XT_Delft EDITIE I: Oplage 185.000 exomplaran. Vertchijnt in Schiebroek. Hillagertbarg, Barkai an Rodanrijs, Bargschanhoek, Bleiswijk, Tarbragga, Capelte a/d IJssal, Niauwerkark a/d IJssal, Kralingsaveer, Blijdorp, Bargpoldar, Overtchie, da Zweth, Alexandarstad, Ommoord, Oud Verlaat, Krimpanerwaard, Schiedam, Vlaardingan, Maassluis, Maasland, Maasdijk, Hoak van Holland. EDITIE II: Oplage 155.000 exemplaren. Varschijnt in Hoogvliat en omstreken, Riddarkark an omstrekan, Voorne-Putten, Rozenburg, Zwijndracht an omstreken. West Alblasserwaard, Hoakscbewaard. Administratia an axploitatie: Prins Hendrikkade 14, 3071 KB Rotterdam, postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam, tel. 010-33.29.88 full-time met I.C. aantekening of ruime ervaring. Voor zks. Centrum-Rotterdam. full-time voor verpleegtehuis Rotterdam-Noord. voor inval en weekend diensten. Wilma Alewijn. v

Schiedams Nieuwsblad | 1982 | | pagina 26