de vakatQre-gids voor Groot Rotterdam Wij zijn uitsluitend geinteresseerd in de allerbeste Qzerwerkers. En we kunnen ze meer plezier in hun werk geven dan ze al hebben. 010-332988 /Jm'oertw Metaalvakman bij Vlaardingen Oost: n l Jzersterk vak, man! w broekman motorships b.v. vlaardingen oost shiprepairyaid afdelingssecretaresse 45-40 Bericht voor onze adverteerders WOENSDAG -10 NOVEMBER 1982 *Bii I laardingcn Oost Bedrijven bv zal men zeldeh een lecg dak aantrejjen. Het is er ultijd dntk. Gelukkig zi.jn er in deze tijd van economische teruggang in ons land nog bedrijven die de wind mee hebben. Waar het kort maar krachtig gezegd uitstekend mee gaat "£n dat is niet overdreven, we hebben echt een zeer goed gevulde portefeuille m^t opdrachten". aldus de heer Van Jaarsveld, hoofd personeelswerving van de Vlaardingen Oost Bedrijven bv. (VOB), han de Schiedamsedijk te Vlaardinge. En inderdaad, of het nu toeval is of niet, een bezoek VOB leert ons dat in. alle drie de dokken van het seheepsreparatiebedrijf een schip staat. Voor de af- bouwval en op de helling liggen en staan eveneens sehepen. De ruim 830 man personeel een bestand dat nog uitgebreid wordt behoeft hier niet met de duimen te draaien, dat is duidelijk. De heer Van Jaarsveld heeft een even sim- pele als doeltreffende verklaring voor het succes. "Het manegementsteam is een aantal jaren geleden volledig vernieuwd. De zaken werden agressief aangepakt. Niet afwachten tot er een schip voor de kant komt^nee de boer op en orders verwerven. Door heel Europa en als het moet over de hele wereld hebben we constant iemand op pad. En met succes, want het levert rede- ment op." INVESTEREN Eep ijzersterk gegeven bij Vlaardingen Oost is dat men het aandurft te investeren. Diverse bedrijven zijn opge- kocht. Onlangs werd nog de Anker en Kettingfabriek Schiedam bij het bedrijf gevoegd. "Op die manierkun- nen we een klant nog sneller helpen, want er gebeurt bij ons erg veel in eigen beheer. Behalve de ankerfabriek vertegenwoordigen we diverse merken van motoren, kunnen we met ultra-moderne apparatuur motoren on- derzoeken zonder dat ze uit elkaar moeten, en wordt voor reparatie van schroeven zeer nauw samengewerkt met de expert op dit gebied: Van Voorden uit Zalt- bommel. Kortom veel geschiedt in eigen beheer, kan daarom snel uitgevoerd worden. En een ieder die de scheepsbouwreparatiesector kent weet, dat tijd geld is." De heer W. Brand, hoofd technische dienst, heeft nog een verklaring voor het succes van VOB: "Service staat Dij ons zeer hoog in het vaandel.Als een schip hier bin- nenloopt, nemen de zorgen van de kapitein niet toe, nee wij zijn degene die oplossingen zoeken. Het contact met kapitein/scheepseigenaar is er op alle mogelijke manieren. We zijn een vraagbank die graag zijn kennis en ervaring ter beschikking stelt en dat wordt zeer ge- waardeerd." De sluitingstermijn voor het inleveren van advertenties is maandagmiddag 17.00 uur Inlichtingen over advertentietarieven - wijnbrugstraat 20 3011 XX rotterdam is een werkmaatschappij, behorende tot de Broekman Groep, met vestigin- gen in Rotterdam en Amsterdam. Haar aktiviteiten liggen op het terrein van de scheepvaart, opslag en expeditie. Voor ons hoofdkantoor te Rotterdam (vlakbij station Blaak) zoeken wij wegens vertrek van de huidige medewerkster op korte termijn een ervaren Zij zal werkzaam zijn voor onze afdelingen geregelde lijnen commercieel en operationeel. Tot de taken van deze functie behoren o.a. - verzorging van de afdelingscorrespondentie - uitwerking van rapporten en statistieken - verzorging afvaartlijsten - diverse administratieve scheepvaartaspecten bijhouden. Functie-eisen: Opleiding: HAVO-diploma, diploma secretaresse Schoevers of MEAO-S. Leeftijd: 20 22 jaar. Ervaring: Kennis van scheepvaartzaken strekt tot aanbeveling, goede kennis van Engels en Duits is vereist. Telefonische inlichtingen omtrent deze vakature kunt u inwinnen onder nummer: 010-148355, toestel 151. Heeft u belamgstelling? Schrijft u dan aan bovenvermeld adres, t.a.v. de heer J.T. Grashoff. Shlprepair Yard Vlaardingen Oost is een seheepsreparatie bedrijf. En een heel goeie ook. Daar liggen kansen voortop-ijzer- werkers om meer inhoud aan hun vak te geven. Want bij ons wordt werkelijk alles van hun vakman- schap gevraagd. En bij ons is de top- ijzerwerker de specialist die een belangrijke stem heeft hoe en wat er gedaan moet worden. Nemen wij bijvoorbeeld een schip met een kopschade. De top-ijzer- werker bekijkt de zaak en stippelt de taktiek uit. Hij brengt de kop van het schip op de vloer, waarvan hij meestai zelf de gegevens moet opnemen, brengt de onderdelen in en tekent van daaruit af. Zonodig wordt er op de vloer al samen- gebouwd (sektiebouw). Vervolgens wordt het geheel aan boord aangebouwd en afgewerkt. Deze top-ijzerwerkers hebben alle reden om te komen praten bij Vlaardingen Oost, waar scheeps- reparatie is uitgegroeid tot een specialisme van de bovenste plank. Echte vakmensen voelen zich hier in hun element, omdat zij al hun kennis en kunde uit de kast moeten halen. Wij hebben niet alleen werk voor deze top-ijzerwerkers, maar ook arbeidsvoorwaarden die niet krenterig zijn. En een rits hobbyklubs voor het geval dat je van voetballen, ktaverjassen, schaken, sportvissen of van sleutelen aan een auto houdt. Vul in die bon en stuur hem op. Je kunt ook even bellen: 010-342744, vragen naar de heer T. van lonkhuizen, toestel 113. Een bondige brief sturen is ook goed. Naam: Adres: Plaats f postkode: Opleiding: Praktijkervaring: Huidige/vorige funktie: in envelop zonder postzegel sturen naar Vlaardingen Oost Bedrijven bv Antwoordnummer 111, 3130 VB VLAARDINCEN. Schiedamsedijk 2,3134 kk Vlaardingen.

Schiedams Nieuwsblad | 1982 | | pagina 14