Voqels te kijk gezet in qebouw de Rank Schiedams Nieimsblad CI Vergadering Concerten Sportinstuiven Hoppe Jonge Jenever Bokma Jonge Jenever Fryske Gorier Jonge jenever Bols Vieux Hoppe Vieux Cresthill Whisky Vat 69 Whisky Coebergh Bessen jenever CENTRALE VERWARMING AIRCONDITIONING SCHIEDAM Wedstrijd-show gratis toegankelijk Vettenoordstraat 42 Vlaardingen Hoogstraat 12 Schiedam Billitonlaan 96 Vlaardingen Dr. Wibautplein 1 Schiedam Koopcentrum Koningshoek Maassluis Ik SCHIEDAM - De Schiedamse afdeling van de Nederlandse Bond voor Vogelliefliebbers houdt op vrijdag 10 en zaterdag 20 novem- ber haar jaarlijkse clubwedstrijd en vogelshow. In tegenstelling tot de voorgaande jaren wordt dit evenement niet gehouden in gebouw Arcade doch in ,.De Rank" aan de Schiedamseweg in SchiedanvNoord. Aan de show nenien ongeveer 450 vogels deel. Dit zijn veelal kleur- en postuurkanaries en tropische vogelsoor- ten, waaronder parkieten en agaporniden. met gratis glas met gratis glas literfles literfles literfles literfles literfles fles 0/7 liter fles 0/7 liter literfles -y">- - -• i -vJ-'' \r~Li' :V >-•' WOENSDAG 17 NOVEMBER 1982 «:46-76 Grote voordeel van het uitwijken naar de grote zaal in gebouw De Rank is, zo laat de Schiedamse afde ling van de Bond weten, dat ook ou- deren en gehandicapten die niet zo goed ter been zijn nu een kijkje kun- nen komen nemen. In De Rank is namcli.jk alles, in tegenstelling met Arcade waar de show in de bovenza- len was ondergebracht, gelijkvloers. Tijdens de beide showdagen kan het publiek in De Rank allerhande schit- terende vogels bewonderen. Zo zijn er al minstens 260 kanaries, in ver- schillende variaties en kleurslagen, te zien. Tevens treft men op de show tropische-zaan en insecteneters, waar onder de Japanse Nachtegaal, en diverse soorten parkieten en dwerg- papegaaities aan. Daar de Schiedamse afdeling, vooral in het fokken van SCHIEDAM Bij de cricket- en voetbalvereniging Hermes DVS wordt op vrijdagavond 26 november de na- jaars-ledenvergadering gehouden. De leden rnoeten hun goedkeuring geven op deze vergadering voor de tussen- tijds vervulde bestuurs-vacatures. Bij de verkiezing van de cricketcom- missie stellen de heren N. Elshof en H. v. Wijk zich niet meer herkiesbaar. Het bestuur stelt voor de heren J.W. Beijer, T.C. Klijn, J.W. Vollebregt en W.J. v. Wijk voor deze commissie te beno.emen.. Bij de Toerclub Rijnmond komen de leden op 1 9 november bijeen voor de ledenvergadering. Het bestuur stelt de leden een contributie-verhoging voor in verband met de te verwach- ten prijsstijgingen in 1983. Op deze vergadering is het de bedoe- ling, dat het bestuur wofdt ingekrom- pen van elf naar negen leden. Voor een nieuwe zittingsperiode stellen zich herkiesbaar: secretaris Aad van der Zelm, voorzitter-toercommissie Dick van Dijk en algemeen bestuurs- lid Thiis Coster. Niet herkiesvaar is Ingrid Coster. Tussentijds zijn Marian en Bert van Zelm afgetreden. Om het bestuur op de gewenste sterkte van negen man te krijgen, zal er een algemeen bestuurslid op deze vergadering gekozen rnoeten worden uit de leden. SCHIEDAM - Het koor „Green Forest Selections" geeft vrijdag 19 november een concert in het wijk- centrum De Blauwe Brug aan het Bachplein. Het concert, dat om 20.00 uur begint, is vrij toegankelijk. De maandelijkse orgelbespeling in de Aula van het Stedelijk Museum op de Hoogstraat vindt plaats op zaterdag 20 november. Het concert begint om 15.00 uur. De toegang is gratis. Onder de titel ,,Dertig jaar ka.mermu- ziek in de aula van het Stedelijk Mu seum" brengt het kamermuziekgezel- schap Intertexta zaterdagavond een feestconcert ten gehore. Met dit con cert herdenkt de vereniging Vrienden van het Stedelijk Museum Schiedam het feit dat het dertig jaar geleden is dat het eerste kamermuziekconcert in de betreffende Aula plaatsvond. Op het programma staan werken van een der bestuursleden van de vereni ging, Bob van der Wei. Intertexta wordt gedirigeerd door Lex Oost- hoek. Het feestconcert in de Aula van het Stedelijk begint om 20.15 uur. kanaries, een gerenontmeerde naam heeft belooft ook de wedstrijd-show van komend weekeind de moeite waard te worden. De Vogelshow in De Rank is ge- opend: op vrijdag 19 november van 19.30 tot 23.00 uur en op zaterdag 20 november van 10.00 tot 17.00 uur. De toegang is gratis. Nadere in- lichtingen omtrent het houden en kweken van de tentoongestelde vo gels zijn, tijdens de show, verkrijg- baar bij de aanwezige leden. Wie be- langstelling heeft voor het reilen en zeilen van de Nederlandse Bond voor Vogelliefhebbers en zich misschien als lid op wil geven kan zich voor na dere informatie wenden tot mevrouw Bart, Overschiesestraat 48a, 3112 HG Schiedam, telefoon 269652. Lid van de algemene vereniging voor de centrale verwarmings- en luchtbehandelings-industrie. GRIFFIJN MERCURIUSSTRAAT 41, TEL. 34.21.63, VLAARDINGEN SCHIEDAM - In de Sporthal Mar- griet wordt elke dinsdagmorgen, van 9.00 tot 10.30 uur, een sportinstuif voor dames gehouden. Tijdens deze instuif kan vrijblijvend worden deel- genomen aan ritmische gymnastiek, volleybal, badminton, basketbal, be- wegen op muziek, korfbal, indoor- training, zaalhockey, tafeltennis enzovoorts. Er is deskundige leiding aanwezig. De deelnemers-kosten bedragen f.2.50 per keer. Gedurende de uren dat de sportinstuif voor dames wordt gehouden is er een gratis kinderop- pas in de Sporthal. Elke zaterdagmorgen wordt er in de gymzaal aan het Bachplein een sport instuif voor jongeren gehouden. Jon- geren van 10 tot en met 13 jaar kun- nen er terecht van 12.00 tot 12.30 uur. De ouderen, van 14 tot 18 jaar, van 12.30 tot 14.00 uur. De toegang tot deze instuif is gratis. Vfiost Trf/s

Schiedams Nieuwsblad | 1982 | | pagina 12