Sint Nicolaas-intocht Schiedams Nieuwsblad Cabaret en kindertoneel Foto-actie op Hoogstraat 'Van Museum tot Stadhuis' - Schiedams Nieuwsblad CD Zie ginds komt de stoomboot Ooievoarsbingo Gewijzigde winkelsluiting Parkeerterrein Buitenhavenweg Brug afgesloten Postzegelstand tijdelijk dicht SCHIEDAM 1 SCHIEDAM- Nog maar drie nachtjes slapen en dan is eindelijk het moment aangebroken waar alle Schiedamse kinderen rijk- halzend naar uitzien. Die dag 27 november, doen St.Nicolaas en zijn knechten namelijk hun intocht in onze stad. Als gebruikelijk zet het gezelschap direct na aankomst koers naar het Stadhuis, alwaar het ontvangen zal worden door burgemeester Te Loo. Tijdens de, per koets en te voet, af te leggen route door de stad worden de Goedheiligman en zijn Pieten begeleid door diverse plaatselijke muziekkorpsen. Kieine advertenties (duo's) Tel. 010-132050 IN 60 MINUTEN VAKANTIEBRUlN Burg.Knappertlaan 174 Tel. 010-260030 V 4 '-.v: -'O WOENSDAG 24 NOVEMBER 1982 47-526 "7" I lA ml i\s 1 De boot van St.Nicolaas wordt aan- ziekkorps van Ambrosius zal daar staande zaterdag om ongeveer half vanaf 13.15 uur Sinterklaasliedjes ten twee verwacht bij het nieuwe park- gehore brengen. Na zijn aankomst keerterrein aan de Buitenhavenweg gaat de Sint, in gezelschap van zijn dit parkeerterrein is gelegen op het Pieten en voorafgegaan door Ambro- voormalige Vrom-terrein). Het mu- sius, per koets naar de Broersvest. De hier naar toe te volgen route loopt via de Buitenhavenweg, Koe- markt (kant Rotterdamsedijk) en Broersvest (opgebroken gedeelte). De, in de Korte Singelstraat opge- stelde, Jeugd Rijnmondband zal daar in afwachting van de grote Kinder- vriend toepasselijke muziek spelen. Na het bezoek aan de Broersvest gaat het gezelschap over de Koe- markt (kant Hoogstraat) naar de Hoogstraat, alwaar de Sint de koets verlaat en te voet koers zet naar het Stadhuis. Naar verwachting zal de Sint rond drie bij het Stadhuis arriveren voor de ontvangst door de burgemeester. Even na half vier vertrekt de stoet, onder begeleiding van de Rijnmond band, naar het dienstencentrum ,,De 4 molens". De hier naar toe te volgen route gaat via Grote Markt, Oievaars- steeg, Sphihuispad, Parkweg, Mgr. Nolenslaan en Nieuwe Damlaan peat broersvest-.ji"" *Sinterklaas wordt aanstaande zaterdag om ongeveer drie uur verwacht op het Stadhuis van Schiedam. SCHIEDAM In de grote zaal van Sociale Belangen aan de Lange Haven 73 wordt woensdag 1 december een grote Sint Nicolaasbingo gehouden ten bate van de Schiedamse Invaliden Sportvereniging „De Ooievaars". I Als gewoonlijk zijn er weer vele prij- zen te winnen zoals: koffiezetappa- raten, stoomstrijkijzers, klokradio's. tafelgrills, mixers, scheerapparaten dekbedden, lakensets enzovoort. De hoofprijswinnaar van de avond kun- nen een keus maken uit dames- en herenfietsen, draagbare televisietoe- stellen, stereo cassette-recorders, stofzuigers en vvaardebonnen ter waarde van f.200,-. De bingo begint om 20.00 uur. De zaal is vanaf 19.00 uur geopend. SCHIEDAM In cafe de Quibus aan de Lange Haven 28 kan men zondag- avond om half tien gaan luisteren naar de bekende Jazz-groep „Het Soesja Citroen kwartet". De toegang tot de Quibus is als altijd gratis. Uitgave: De Havenloods behorend tot WEGENER huis-aan-huis-bladen b.v. Directie: J.P. Eillebrecht Chef-redactie: W. Schothorst - J. Deijbel Hoofdkantoor Westblaak 159, 3012 KJ Rotterdam, Tel. 010-135085 Postadres: Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam Administratiekantoor en personeelsadvertenties Prins Hendrikkade 14, 3071 KB Rotterdam. Tel.: 010-132170 Huis-aan-huis-bezorginy Interlanden Spreigroep Mocht u een krant eens niet of niet op tijd ontvangen, dan kunt u zich wenden tot ons lezersser- vicenummer: 010- 346528 Bijkantoor VLAARDINGEN. Hoogstraa. 122, 3131 BP Vlaatdingen Tel. 010- 346711 Redactie A. Beyen M. Ames Medewerkers: R. Koppenhagen, prive 010- 266615 M. de Zwart, prive 010- 736375 Sport: P. Spek, priveOlO-352615 SCHIEDAM Ongeacht de open- stellingsuren op het gewaarmerkte met 3 december geopend zijn tot aankondigingsformulier mogen de 21.00 uur. Zaterdag 4 december winkels, in verband met de Sint ma8 men tot 17.00 uur open blij- Nicolaas, van 29 november tot en yen. plaats is voor ongeveer 160 auto's. SCHIEDAM - Door werkzaamhe- den trambaan, riolering en beka- beling) is de mogelijkheid voor kort parkeren op de Broersvest vervallen. Teneinde dit gemist op te vangen heeft de gemeente op de Buitenhavenweg een geheel nieuw parkeerterrein aangelegd, waar Dit parkeerterrein is gelegen op de plaats waar voorheen de Vrom- dienst gevestigd was. De er naar toe leidende route (zie bijgaande schets) is door middel van beweg- wijzering aangegeven. SCHIEDAM - Het cabaret Natascha Emanuels verschijnt vrijdag 26 en zaterdag 27 november op de planken van theater de Teerstoof metde voor- stelling ,,Voor een bloem op de puinhoop". In dit programma is de kernvraag: Waarom wordt de oorlog ons opgedrongen, terwijl wij vrede willen. De -voorstellingen beginnen op beide avonden om 21.00 uur. De foyer is als vanouds vanaf 20.00 uur geopend. De toegang bedraagt f 12,50. Hou- ders van een C.J .P. of Pas 65 betalen f 10,-. Zaterdagmiddag om half drie kunnen kinderen van ongeveer 4 tot 8 jaar, in de Teerstoof gaan kijken naar een kindertoneelvoorstelling van de thea- tergroep Arlekino (voorheen het Haags sprookjestoneel). De kaartjes voor dit programma kosten f 3,50. De deur van de Teerstoof is vanaf twee uur geopend. Plaatsbewijzen voor de voorstellingen Cabaret Natascha Emanuels. in theater De Teerstoof, in de Nieuw- straat 12, kunnen worden gereser- veerd via de V.V.V. Schiedam, tele- foon 733000 en (vrijdagavond plus zaterdagmiddag na 13.00 uur) bij het theater, telefoon 269455. Gereser- veerde kaarten dienen uiterlijk een kwartier voor de voorstelling te wor den afgehaald. SCHIEDAM Met het doel het win- kelen nog aantrekkelijker te maken, heeft een groot aantal van de op de ,,staart" van de Hoogstraat gevestigde middenstanders de decembermaand uitgekozen voor het houden van een foto-actie. Tijdens deze actie, die van voor de Sinterklaas tot na de Kerst zal duren, worden van het winkelend publiek foto's gemaakt. Een aantal van deze, zowel buiten op straat als in de winkels gemaakte foto's, zal in het Schiedams Nieuwsblad worden gepubliceerd. Degenen die zich op deze foto her- kennen, kunnen zich vervolgens tot de betreffende adverterende winke- lier (voor of in wiens zaak de plaat geschoten is) wenden en ontvangen van deze een waardebon ter waarde van f 25,-. Het maken van de foto's zal niet uitsluitend op de koopavon- den of in het weekeind, doch gedu- rende de gehele week door geschie- den. Behalve met deze foto-actie zet de winkeliersvereniging ,,Van Museum tot Stadhuis" zich ook nog op andere manieren in om de sfeer op de Hoog straat te verhogen. Zo zullen er, zo wel op 27 november als op 4 decem ber, enige zwarte Pieten in dit deel van de winkelstraat rondlopen die snoepgoed uitdelen aan passerende kinderen. Wat in de decembermaand al even- min zal ontbreken is de van 10.00 tot 18.00 uur durende achtergrondmu- ziek en feestverlichting. Jammer ge- noeg, zo vinden de Hoogstraat-winke- liers, is men niet in de opzet geslaagd om voor de aanvang van de komende m'**" r V Vj feestmaand een nieuwe verlichting te nog een jaar gedaan zal moeten wor- installeren, hetgeen betekent dat er den met deoude vertrouwde snoeren. SCHIEDAM - De brug over de Nieuwe Buitensluis zal vanavond (24 no vember) van 19.00 tot 22.00 uur zijn afgesloten voor alle verkeer. De af- sluiting, die tevens telt voor voet- gangers, houdt verband met her- stelwerkzaamheden. Geopend van 09.00 tot 23.00 uur SCHIEDAM De verkoopstand van het plaatseljjk comite van Kinder- postzegels, in de hal van het hoofd- postkantoor aan de Lange Nieuw- straat, is in de week van 29 novembei tot en met 3 december gesloten.

Schiedams Nieuwsblad | 1982 | | pagina 3