11 Bungalowpark Villagio Fantastico DE Q HAVENLOODS VOOR DE LEZERS VAN DE HAVENLOODS 10-daagse touringcarreis naar Tirol in Oostenrijk Mieming Barwies f 745.- Pp f 725.- In samenwerking met Phoenix Vakanties organiseert De Havenloods vliegvakanties naar Joegoslavie Een reis naar het Garda Meer waard. Rotterdam: Westblaak 155,010 135085 Krimpen a/d IJssel: Weteringsingel 2,01807 -16899 Vlaardingen: Hoogstraat 122,010 - 352911 WOENSDAG 2 MAART 1983 STANDPLAATS: LERMOOS HOTEL: HUBERTUSHOF VERTREKDATA: REISPROGRAMMA: BIJ UW REISSOM IS INBEGREPEN: PRIJS PER PERSOON: 442.50 TOESLAGEN: VERTREKDAG: VRIJDAG VERTREKTIJDEN/OPSTAPPLAATSEN: WAAR BLIJFT U PRIJZEN EN VERTREKDAGEN: PRIJZEN: RESERVERINGSBON L. REIZEN De Havenloods is er wederom in geslaagd om i.s.m. Snel Reizen (lid ANVR) een zestal reizen te organiseren naar het Tirolerdorp Lermoos. Lermoos is gelegen in het gebied Aussertern, het noord-westelijk gedeelte van de provincie Tirol. Lermoos ligt op een hoogte van ca. 1000 meter en telt on- geveer 900 inwoners. In de omgeving kunt u uitgebreide wandelingen maken. Ook het bestijgen van Duitslands hoogste berg behoort tot de mogelijkheden. Vanuit Ehrwald gaat er nl. een kabelbaan naar de Zurgspitze (2963 meter). Tijdens uw verblijf maken we met de touringcar vier schit- terende excursies. Hotel "Hubertushof" ligt in het Gentrum van Lermoos, echter niet aan de hoofdstraat. Het hotel beschikt over een restaurant (uitsluitend voor hotelgasten), een t.v.-kamer en een gezellige huisbar (das HubertusstOberl). Alle kamers zijn ruim, in Tiroler stijl ingericht en hebben uitzicht op de Zugspitze ot de Mieminger bergen. Tevens zijn de meeste kamers voorzien van een bad of douche en toilet. Door de opzet van de reis is het mogelijk om met slechts vijf vrije dagen van een heerlijke vakantie te genieten. (vrijdagavonden) 29 aprii, 6-13-20-27 mei, 3 juni. Vrijdagavond vertrekken we om 20.45 uur vanaf Rotterdam, Centraal Station, bij Rest. Engels en om 21.00 uur vanaf Rotterdam, Zuidpiein, bij Theater Zuidplein. Rotterdam - Eindhoven Heerlen - Frankfurt - Mannheim Stuttgart - Ulm - Memmingen - Reutte Lermoos. Aankomst te Lermoos op zaterdagochtend om ca. 10.00 uur. Tijdens de heen- en ter jgreis zal om de drie uur gestopt worden om te pauzeren in 66n van de wegrestaurants. Een week later vertrekt u om ca. 19.00 uur na het diner uit Lermoos en op zondagmorgen zullen we rond de klok van 09.00 uur weer in Rotterdam arriveren. het vervoer per luxe touringcar. de verzorging op basis van halfpension, d.w.z. diner, logies en ontbijt gedurende 7 dagen een diner op de dag van vertrek uit Oostenrijk. Op de vrijdagavond zal in uw hotel een speciaal diner met Oostenrijks "Salatbuffet" worden geserveerd. tijdens het verblijf in Lermoos maken we de volgende excursies: een tocht naar de bekende plaatsen Lectfen St.Anton. een dagtocht via de Brennerpas met de beroemde Europabrug naar Vipiteno in Italie. een dagtocht naar Oberammergau, bekend van de Passiespelen en het prachtige kasteel Linderhof. een bezoek aan de mooie stad Innsbruck, waar u de gelegenheid heeft om te winkelen. een welkomstdrankje in het hotel. annuleringskostenverzekering. reis- en bagageverzekering. reisbelastingen. 1-persoonskamer 750.00 per persoon kamer met bad/douche en toilet 7 35.- per persoon In samenwerking met Milot Tours (ANVR) organiseert De Havenloods 10-daagse reizen naar Een "5-sterren" reis: zo zouden wij deze bijzondere reizen bijna willen kwalificeren. Voor het zomerseizoen 1983 hebben wij namelijk het gloednieuwe luxe hotel "Romisch Deutscher Kaiser" in Barwies op het TiroolseZonneplateau kunnen contracteren. De sfeer van dit niet alleen wat de naam betreft "vorstelijke" hotel - is fantastisch en wordt gekarakteriseerd door exclusiviteit, rust en comfort. Het beschikt over vijf restaurants, binnen- en buitenbad, ten- nisbanen, midgetgolfsauna en solarium, een Hallenbar en een disco (waarvan de gasten overigens geen enkele ge- luidshinder ondervinden). Wie van golfen houdt kan in de omgeving (20 min. per auto) zijn hart ophaien. Ook zijn er mogelijkheden voor onze gasten om paard te rijden of te vissen. Het gebruik van zwembad en sauna is voor onze gasten vrij! Alle kamers in dit hotel, waarin u zich als een vorst zult voelen, zijn uiteraard comfortabel ingerichte woon/slaapkamers met o.a. eigen bad, toilet en beschut balkon dat een prachtig uitzicht biedt op het Mieminger Plateau. Om ondanks dit luxe verblijf toch de reissom ook aantrek- kelijk te houden hebben wij besloten de heen- en terugreis (per comfortabele touringcar) zonder overnachting uit te voeren. Maar dit hoeft nauwelijks een bezwaar te zijn want er worden voldoende stops gehouden en de touringcars zijn zo comfortabel dat u voor een groot deel slapend uw vakantiedoel bereikt. 8 en 22 juli 5 en 19augustus Deze reissommen zijn gebaseerd op basis van 7 dagen half-pension (ontbijt en diner) in een twee-persoons kamei met bad/w.c./balkon. Verzekeringen zijn niet bij de prijs inbegrepen. 18.15 uur Rotterdam C.S. bushalte LL Delftseplein 18.45 uur Slaghekstraat 36 reisbureau Milot Tours 19.00 uur Zuidplein theater Zuidplein. In hotel Jure; het is een ruim en comfortabel hotel met 3 verdiepingen, aan de kust gelegen, omringd door bomen. Het is een onderdeel van het beroemde Solaris complex, bestaande uit vier zusterhotels, die alien op de blauwe zee en de vele eilandjes uitzien. De kamers hebben douche en toilet en natuurlijk dagelijks onderhoud. Er is een bar, t.v.zaal, souvenirwinkel, wisselkantoor, zee- terras, bierkelder en barbeque, alswel een openluchtzwem- bad. Het fijne van het Solariscomplex is dat men (dank zijn de regeiingen die de Phoenix Vakantie Club heeft getroffen) alle faciliteiten van de andere drie hotels kunt gebruiken, zoals de sauna, de disco, of de schietbaan, om er een paar op te noemen. Dit is de perfekte vakantie. Men is pal aan het strand, om- geven door een mooie omgeving en met alle activiteitun, die men zich kan wensen erbij. 1 week 2 weken Zaterdag 14 mei 1695.- 7 855.- Zaterdag 21 mei f 695. 7 855 - Zaterdag 28 mei 753.- 7 986 - Zaterdag 4 juni 753.. t 986. Zaterdag 11 juni /753.- 7 986. Zaterdag 18 juni 770.- 7 1035- Vertrektijden: Vertrek Schiphol zaterdag 13.20 uur. Aankomst vliegveld Split 17.00 uur. Vertrek Split zaterdag 07.30 uur. Aankomst Schiphol 12.20 uur. Transfer vliegveld Split - hotel Jure ca. 1.15 uur. Inbegrepen: Vliegreis Amsterdam - JoegoslaviGn en v.v. Transfer vliegveld Split naar hotel en v.v. Logies op basis van halfpension gedurende verblijf in Joegoslavie (ontbijt en diner) ledere dag Vi liter wijn per persoon bij het diner. Speciaal voor onze lezers een verrassings excursie van een halve dag. Toeslagen: 1-persoonskamer 7 55.-per week kamer met uitzicht op zee I 25.- per persoon per week Verzekeringen Annuleringsverzekering 316 van de reissom. Poliskosten 7 6.-. Reis bagage en ongevallen verzekering 7 2.- per persoon per dag. Poliskosten 7 4.-. De bungalows liggen op een terrein van 110 ha. ruim in het groen aan de weste- lijke oever van het Garda Meer. Het is een intiem, rustig bungalowpark, halverwege een berghelling. Er zijn zes aangescha- kelde 2-kamer bungalows (maximaal 3 personen), vier aaneengeschakelde 3- ka- merbungaiows (maximaal 5 personen) en tien twee-aan-twee geschakelde 3-kamer- bungalows, eveneens voor maximaal 5 personen. Voor de kleintjes (Mm 3 jaar) kunnen kinderbedjes worden bijgeplaatst Alle bungalows zijn comfortabel ingericht en voorzien van zitkamer, keukehoek, badkamer en zonneterras of balkon. Al het nodige is aanwezig. Dus geengesleep met beddegoed, eetgerei etc. Het enige dat de vakantievierder zelf moet meebren- gen zijn theedoeken en handdoeken. In periode A 3e week gratis. (genoemde bedragen gelden voor de huurperiode van 1 week). Extra personen betalen 7 50.- p.p.p. week. Verz.: reisverz. 7 2.- p.p.p.d. Polisk. 7 5.- ann.verz. 316% v.d. reissom. Polisk. 7 6.- Indien u nog nadere inlichtingen wenst, kunt u bellen naar Air Agencies Holland B.V., tel. 010-37.99.11. Periode A 2-9-16-23-30 april 7-14 mei 27 aug. 3-10-17-24 sept. 3 kmr. bung. 7 475.- Periode B Periode C 21-28 mei 25 juni 4-11-18 juni 2-9-16-23-30 juli 6-13-20 aug. 7 550.- 2 kmr. bung. 7 375.- 7 450.- 7 720.- 7 550.- BON Opsturen naar De Havenloods, afd. Reizen, Postbus 1980,3000 BZ Rotterdam Naam: Adres: Postcode:Woonptaats: Telefoon: □Wenst nadere informatie □Wenst te reserveren voor een -persoons bungalow naar de periode t/m □Wenst een annuleringsverzekering af te sluiten □Wenst een reisverzekering af te sluiten Aantal personen: Handtekening "Aankruisen wat gewenst is. Bovenstaande bungaiowreizen worden uitgevoerd i.s.m. Air Agencies Holland B.V.

Schiedams Nieuwsblad | 1983 | | pagina 17