Geen meningsverschil over einduitslag Pluvius verstoorde defile Hulpverlemngsvoertuig overhandigd WOENSDAG 14 SEPTEMBER 1983 37-510 Body building Uitslag hondenshow GQ EPERON C Tel. 010-349861 of 01815- 4677. SCHIEDAM - Hoewel er ook best belangstelling was voor het randgebeuren waren de blikken van het op de Parkweg aanwezige publiek toch het meest gericht op het grote podium. Uit de daar, in totaal 22, rondparaderende Schiedamse schonen zou immers de Miss Schiedam '83 gekozen worden. Degene die uiteindelijk met deze eer ging strijken was de 23-jarige Enny Putters. Haar meest nabij gelegen concurrenten waren de zestienjarige Jose Wegman (die tweede werd) en Marja Vollebregt (deze zeventienjarige ver- overde de derde prijs. Enny Putters 'Miss Schiedam'83 „Opvallend was", zo liet de uit drie personen (Nel Borsboom, John Bohnen en Joke Kofmehl) bestaan- de jury na afloop weten, ,,dat er to- taal geen meningsverschillen waren over de uitslag. Wij hadden namelijl allemaal een lijst waarop we de deel- neemsters punten konden geven voor het kapsel, make-up, houding en der- delijke. Toen ieder voor zich die pun- ten had opgesteld, bleken we alledrie tot eenzelfde einduitslag te komen." „Eigenlijk", vertelt dan de jongste prijswinnares, ,4s het aan louter toe- valligheden te danken dat ik hier van- daag mee heb gedaan. In eerste in stance was ik namelijk te laat met opgeven. Gisterenavond kreeg ik ech- ter plotsklaps een telefoontje dat er iemand had afgehaakt en ik alsnog mee kon doen." In de ochienduren stond de Parkweg in het teken van de Kind en show. Evenals de op de Ballet-Mavo zitten- de Jose Wegman is ook de derde prijswinnares Marja Vollebregt erg blij dat ze aan de Miss-verkiezing heeft mee gedaan. Marja, die op de mode-vakschool zit, zou in de toe- komst namelijk best mannequin of fotomodel willen worden. „Mijn motieven om aan de verkiezing mee te doen", legt dan Enny Putters uit, „zijn: ten eerste dat ik het leuk vond. Ten tweede dat ik op deze ma- nier een beetje reclame kan maken "De mooiste: Ennv Putters voor mijn aerobic-dansschool (Studio Body Heat in Vlaardingen) en ten derde omdat hiermee het bewijs ge- leverd is dat het beoefenen van Body Building beslist geen manwijf van je maakt." Op de vraag of ze al weet wanneer en met wie ze naar de Canarische-eilan- den gaat antwoordt Enny: „Dat zal mede door mijn werk wel rond de Kerstdagen worden en mijn vriend gaat mee want uiteindelijk heeft hij door me zo mooi in te smeren met een „bruin zonder zon" middeltje, ook zijn steentje aan mijn overwin- ning bijgedragen". Tot slot wilden de drie prijswinna- ressen nog kwijt bijzonder te vreden te zijn over de presentatie. „Hans van der Togt deed het echt erg leuk Daardoor heb je dan vanzelf minder last van zenuwen." In de ochtend, voor de aanvraag van de Miss-verkiezing, had op de Park weg reeds een andere verkeizin plaatsgevonden. Dit gebeurde in ee zogeheten ..Kind en hondshow welke was georganiseerd door hi hondensportcentrum Vijfsluizen De hiervoor aangetreden jury be staande uit: mevrouw Hadderincl (dierenarts), Yvonne Kolk-v.d. Have Marion Pruisen en Hans Ivo moes daarbij een oordeel vellen in drie ca tegorien te weten: de best verzorgd rashond (hierbij gingen de prijzei naar Deborah Klootwijk, Rina v.d Berg, Maurice Schoenmakers, Nanc Vromen, Cindy v.d. Rij en Michi Brinkhorst), de best verzorgde ba> taard (prijs winnaars in deze categc rie waren ..Gabrielie van Amsterdan Nelly de Regt, Linda Lonso, Suleik Constence, Danny Voorwalt en Mai co Verbeek) en de leukste combin; tie (Audrey Coppens met een Go don-setter en Melinda Thijsen mt een boxer). Zwamschool Leerlingen v.a. 3 jaar aanmeldingen en meteen beginnen op de les van uw keuze. Maandag 16.00-16.30 en 17.00 uur. Woensdag 12.30-13.00,13.30 en 14.00 uur. 1 of 2 maal per week les. Prive lessen op afspraak. Loco-burgemeester Scheeres stelde de nieuwe hulpverleningswagen offt- cieel in gebruik. SCHIEDAM Loco-burgemeester Scheeres heeft tijdens de afgelopen zaterdag gehouden Brandweerdag een nieuwe hulpverleningswagen aan het Schiedamse Brandweerkorps over handigd. Zoals de naam al doet vernioeden is dit voertuig uitgerust met speciale ap paratus en kleding die nodig kan zijn bij het verlenen van allerlei soor- ten hulp. Teneinde de aanwezigen te laten zien voor welke doeleinden de ze auto zoal kan worden ingezet, werden er direct na de officiele inge- bruik stelling demonstraties mee ge- geven. Naast de nieuwe aanwinst konden tij dens de open dag bij de brandweer natuurlijk ook alle overige voertui- gen, materialen en gebouwen bezich- tigd worden. Tevens werd er volop informatie verstrekt over de wijze waarop men brand kan voorkomen. De Schiedamse jeugd kreeg boven- dien, via een spuitwedstrijd en een rondrit met een brandweerauto door de stad, de gelegenheid zich voor eni- ge ogenblikken een echte brandweer- SCHIEDAM Het jaarlijks te hou- den Drumbandconcours heeft ook deze maal weer veel publiek getrok- ken. Zelfs toen Pluvius aan het zojuist gestarte defile deel kwam ne- men met de regenroffel-mars bleef het overgrote deel van de toeschou- wers aanwezig. Gelukkig maakte de zon snel een eind aan het niet gepro- grammeerde water-concert. Grote winnaar van het concours werd ook dit jaar weer de in de topklasse uitkomende Rijnmondband die erin slaagde alle prijzen (een eerste prijs met lof van de jury, de tambour- maitre prijs, de defileerprijs en de wisselbeker) in de wacht te slepen. Dit staaltje werd geevenaard door de in de jeugdklasse spelende Jeugd Rijnmondband. Andere in de prijzen gevallen stads- genoten zijn: Jeugd Showkorps O.B.K. (eerste prijs in de jeugdklas se), Drumband Ambrosius (eerste prijs plus wisselbeker in de normaal klasse), Tamboer- en Trompetter- korps Gusto (eerste plus defileerprijs in de middenklasse), Showkorps O.B.K. (eerste prijs in de middenklas se) en het Majoretten Chowkorps O.B.K (defileerprijs in de midden klasse). man te voelen. zoaisi'at de laatsteja- gesloten met een grote demonstrati' ren gebruikelijk is we: d het festijn af- „schuim". De aanwezige toeschouwers kregen te zien waar de diverse materialen vooi gebruikt worden.

Schiedams Nieuwsblad | 1983 | | pagina 9