Autobedrijf Schoap heeft nieuwe werkplaats Schiedams Nieimsblad :{D Passage Theater een maand lang in feeststemming Vrouwen- geschiedenis Ontdek hoe lekker bij 'uw' banketbakker Vincent v.dBosch 5.95 Jubileum-expositie postzegelvereniging WOENSDAG 2 NOVEMBER 1983 *44-510 Schiedams Nieimsblad Tropenfeest Orgelconcert WestFrankelandsestraat 93 tel. 268883 niet vanvoor maar gewoon Jubileum-proqrqmmq biedt elk wqt wils SCHIEDAM - Het Passage Theater is vijftig jaar oua. Reden dus om feest te vieren. Niet een dag, maar een hele maand, was de mening van de ter gelegenheid van dit jubileum opgerichte commissie bestaande uit: Connie Eggink (theaterdirecteur), Jos v.d. Lugt, Cees v.d. Wei, Corrie Schlaghecke, Dick v.d. Lugt en Han v.d. Horst. Uitgaande van het princi- pe dat het theater een publiekelijk bezit is, werd vervolgens een zo gevarieerd mogelijk feest- programma samengesteld. De jubileumviering gaat donderdag 3 november van start met de familie- film „The sound of mu sic". In totaal worden er zes voorstellingen gege- ven en wel op 3, 4 en 6 november om 14.00 en 20.00 uur. De toegang voor de film bedraagt f. 8,-. Eerste grote klatter van het feestprogramma is de voorstelling „Adele's keus". Voor dit overal voile zalen trekkende so- lo-optreden ontving Adele Bloemendaal ruim een week geleden een der hoogste onderscheidin- gen die een artiest in Ne- derland kan krijgen: de Johan Kaartprijs. De voorstelling is vrijdag 4 november, om 20.15 uur. De kaarten kosten f.20,-, f. 17,50 en f15 Zaterdag 5 november is er een Open Dag in het Passage Theater. Vanaf elf uur 's morgens tot vier uur in de middag is er dan van alles te doen. De kinderen kunnen bij- voorbeeld genieten van films van Lucky Luke en de Daltons, een poppen- theater en een clown. Verder worden er mode- shows en concerten gege- ven en kan men het schit- terende theater-orgel be- zichtigen. Zoals dat met een Open Dag gebruike- lijk is, is de toegang gratis Uitgave van Wegener Huis-aan-Huisbladen b.v verschijnt tweemaal per week (woensdag en donderdag) Huis aan-Huis in Rotterdam en omgeving met een wekeliikse oplage van ruim 1.1 miljoen exemplaren verdeeld over 26 edities. HOOFDKANTOOR: Wes.biaak 159,3012 KJ Rotterdam TELEFOON 010 -13.50.85 Postadres: De Havenloods, postbus 1980.3000 BZ Rotterdam ADMINISTRATE EN PERSONEELS ADVERTENTIES: Prins Hendrikkade 14, 3071 KB Rotterdam, tel. 010-13.21.70 KLEINE ADVERTENTIES (duo's): Tel. 010 -13.20.50 ALGEHELE LEIDING P. Bakker, priv6 tel. 079 51.78 57 CHEF REDACTIE: W. Schothorst I J. Deijbel verschijnt elke woensdag in- Schiedam, Groenoord. Kethel. KANTOOR: Hoogstraat 122.3131 BPVIaardingen TELEFOON 010 34.67.11 ADVERTENTIE VERKOOP: Th J Bravenboer (rayonleider) priv6 tel. 010 - 35.38.83 J.D M. Ivo G H Adams (regionaal contactman) priv6 tel. 01891 -3230 REDACTIE: A. Beyen, M. Ames Correspondent Schiedam P. Koppenhagen, priv6 tel. 010-26.66.15. Sportcorrespondent P Spek, pnvdtel 010 -35.26 15. SLUITINGSTERMIJN: Advertenties dinsdag 10 00 uur Kleine advertenties (duo's): maandag 17.00 uur. Redact te: maandag 16.00 uur. BEZORGING: Interlanden/Spreigroep Mocht u klachten hebben ove Eveneens op 5 november, om negen uur 's avonds, wordt er een Tropenfeest gehouden. Tijdens dit tot diep in de nacht durende feest kan worden gedanst op de wervelende muziek van Eddie Kent s „Rhythm Stars" en het Orkestra Manolia onder leiding van Erhan Humur Tussen het dansen door kan men genieten van de- monstraties Panter-, Lim bo- en Buikdansen. Pal- men, een vijvertje en kla- terende watervalletjes zorgen voor het bijbeho- rende tropische decor. De toegang tot dit bij- zondere feest bedraagt f. 10,-. De Nederlandse Orgel Federatie verzorgt zon- dag 6 november een con cert in het Passage Thea ter. Het Standaartorgel zal dan worden bespeeld door de bekende organist Arnold Loxam. Het con cert begint om 10.30 uur De toegang bedraagt f.5,- N.O.F.-leden betalen f.3,50 toegang. Maandag, 7, dinsdag 8 en woensdag 9 november staat zowel om 14.00 als 20.00 uur de beroemde film van Claude Lelouche „Les uns et les autres" op de spoelen. Voor deze witte-doek klassieker be- taalt men f.8,- toegang. De Schiedamse Toneel- groep *71 geeft ter gele genheid van het vijftigja- rig jubileum drie voor- H 10 DAGEN LANG 'BOTERSTAVEN* P.S. 2. Vrijdag In novembnf SPECUIAAS VARKENS SCHIEDAM - "Hoe is het gezin zoals wij dat kennen eigenlijk ont- staan"?. Onder deze noe- mer gaat binnenkort een korte cursus 'Geschiede- nis voor en over vrou- wen' van start in het vrouwen-ontmoe tings- centrum Barrika aan de Lange Kerkstraat 62. De cursus, die wordt ge- geven door Jaqueline Zirkzee, is op 9, 16 en 23 november van 20.00 tot 22.00 uur. Tijdens de eerste avond zal aan de hand van dia's en schilderijen nader worden ingegaan op de vraag 'Hoe zag het gezin er vroeger uit'? De tweede avond staat het onderwerp 'Moeder Adele Bloemendaal komt Schiedam. stellingen van de musical „Mexico, Mexico" in het Passage Theater. pN*NtO De Rhythm Stars" strooien tijdens het Tropenfeest Caraibische klanken door het Passage Theater. vrijdag 4 november naar Het stuk, dat drie jaar ge leden meerdere malen met veel succes op de planken werd gezet, wordt eenmaal 's mid- dags en tweemaal 's a- vonds gespeeld. De mid- dag-voorstelling op don derdag 10 november is speciaal bestemd voor 65-plussers. Zij betalen dan slechts f. 2,50 toe gang. De toegang tot de andere voorstellingen, op don derdag 10 en vrijdag 11 november om 20.00 uur, bedraagt f. 5,-. Het verdere jubileum- programma van hec Pas sage Theater treft men aan in onze krant van 9 november. Kaarten voor de jubi- leum-activiteiten zijn dagelijks. tussen 13.00 en 15.00 uur verkrijgbaar aan de kassa van het theater. Tevens is het mogelijk telefonisch te reserveren via nummer 269563. en kind* op het program ma. Tot slot wordt uitgelegd hoe het gezin van nu ont- stond. Aan de cursus kunnen circa vijftien vrouwen deelnemen. Bij meer dere aanmeldingen volgt er een herhaling. De deelnamekoSten voor de totale cursus bedragen f.10,-. Opgave kan geschieden in Barrika (op donderdag 4 november vanaf 20.00 uur en vrijdag 5 novem ber van 10.00 tot 15.00 en vanaf 20.00 uur). en telefonisch bij Annelies van Veen, telefoon 266334 (tussen 16.30 en 17.30 uur). VLAARDINGEN - De plaatselijke afdeling van de Nederlandse Vereni- ging van Postzegelverza- melaars bestaat veertig jaar. Ter gelegenheid van dit jubileum vindt van 4 tot en met 6 november een tentoonstelling plaats in de Harmonie. Burge- meester Van Lier zal de expositie vrijdagmiddag a.s. openen. Op deze gevarieerde ex positie laten leden van deze vereniging zien hoe boeiend het verzamelen van postzegels kan zijn. Op een totaal oppervlak- te van 110 m2 kunnen de bezoekers uiteenlopende verzamelingen zien van zegels met o.a. thema's als landen, schepen, No- belprijswinnaars, Ko- ningen van Zweden, wijnbouw en de geschie- denis van walvissen op postzegels. In de Harmonie zijn ge- durende deze dagen jubi- leum-enveloppen met speciaal stempel verkrijg baar, terwijl een postbus geplaatst wordt waarin men brieven en post- stukken kan werpen die met het speciale stempel verwerkt zullen worden. Tevens zal zaterdag 5 no vember van 11 tot 17 uur een postzegelruilbeurs worden gehouden, waar- bij iedereen welkom is. De exposite in de Har monie is voor iedereen vrij toegankelijk op vrij dag van 19-22 uur, zater dag van 11-22 uur en zondag van 11-16 uur. SCHIEDAM-„Je kunt stellen dat onze nieuwe werkplaats er uitsluitend gekomen is om een nog betere service te verlen- nen". Aldus vertelt auto- handelaar Schaap die sinds enige weken over een ultra-moderne werk plaats aan de Jan van Riebeeckweg beschikt. De heer Schaap is sinds '81 eigenaar van een au tobedrijf aan de Broers- vest 74-76. In dit bedrijf worden zowel nieuwe- als inruilwagens verkocht in allerhande prijsklasse. „Op alle door ons ver- kochte wagens boven de f 5.000,-", vervolgt hi), te kunnen verrichten be- schikten we naast de showroom tevens over een werkplaats. Deze was gevestigd aan de Nieuw- straat. Doordat we het steeds drukker kregen, we heb ben inmiddels al drie maal zoveel klanten dan enige jaren terug, werd deze werkplaats al snel te klein. Aangezien daar- door lange wachttijden voor de klanten zouden kunnen gaan ontstaan be- sloten we naar een grot- tere werkplaats uit te zien. Die hebben we dus gevonden aan de Jan van Riebeeckweg 2". „geven we respectievelijk drie maanden of een jaar Afspraak maken garantie. Om het nodige onderhoudswerk en eventuele repara(ies goed. Teneinde de klanten zo ;oed en snel mogelijk te kunnen helpen is de nieuwe werkplaats voor- zien van de meest mo- derne apparatuur. „Deze stelt ons namelijk in staat in een oogopslag te zien wat er zoal aan een wagen mankeert. Het gevolg is dat er direct tot reparatie kan worden overgegaan. Vandaar durf ik dus ook te zeggen dat we de in- vestering eigenlijk voor- namelijk gedaan hebben als service aan onze klan ten". De nieuwe werkplaats aan de Jan van Rie beeckweg 2 is geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 17.00 uur. Het maken van een afspraak kan te lefonisch geschieden via nummer 262172. Qe nieuwe werkplaats is van de modernste apparatuur voorzien.

Schiedams Nieuwsblad | 1983 | | pagina 3