Info-morkt bedrijfsleven /PORT dj affla/poRi Expositie in Stedelijk en Blauwe Brug SchiedamsMeuwsblad (C) Begin volgend jaar voor hele kleintjes Ouderen- gym in Schiedam LANDMAN mff •r< V.V.N, keuring op naam mogelijk!! Landman kiezen is vertrouwd kopen!!! WOENSDAG 16 NOVEMBER 1983 «146-127 ARCADE-SCHIEDAM LANGE HAVEN 71, TEL.: 010-270106 Geen tijdverlies verkoop reporatie service Garage Langstraat Gaagweg 10 2636 AG Schipluiden Telefoon 01738-8418 Schilderkunst Mazda 323 Estate FS-91-NV febr. 80 Mazda 323 SN1.4 V GG-41-BZ apr. 80 Mazda 323 Sedan 1.5 V HR-78-RZ apr. 82 Mazda 323 Sedan 1.3 DX GR-56-NF febr. 81 Mazda 626 HT 1.6 DX LPG HL-23-NK jan. 82 Mazda 626 Sed. 2.0 SDX LPG HL-22-HK jan. 82 Mazda 626 Sed. 2.0 opendak HF-51-NV sept. 81 Mazda 626 Sed. 2.0 opendak FZ-74-XZ mei 80 Mazda 323 SN1.3 GD-04-FR juni 80 Mazda 626 Sedan 1.6 DX HY-38-PY juli 82 Mitsubi. Lancer GL GL-53-HP nov. 80 Renault 18 TS LPG DN-45-NN mrt. 79 Opel Ascona DN-60-XF mrt. 79 Noordmolenstraat 36, Schiedam. Telefoon 26.25.85. Laat u verrassen en kom kijken V SCHIEDAM - In de re- creatie-zaal van het Stads- kantoor is donderdag 10 november een informatie- markt voor het bedrijfs leven gehouden. Voor deze, op initiatief van de Gemeente georganiseerde markt, waren uitnodigin- gen verstuurd naar zowel kleine als grote in Schie dam gevestigde bedrijven. Tevens werden firma's uitgenodigd die het plan hebben in de toekomst naar onze stad te verhui- zen. Op de informatie-markt troffen de genodigden tal van kramen aan. Hierin waren onder andere ver- tegenwoordigd: Kamer van Koophandel, het Openbaar Lichaam Rijn- mond, de Brandweer, Po- litie, Openbare Nutsbe- drijven, dienst Gemeen- tewerken en de Woning- dienst. Vanzelfsprekend waren ook vele hoofdambtena- ren en wethouders aan- wezig. A De onderneming is opgericht 18 nov. 1982, met het doel sport te verhandelen in de ruimste zin van het woord. Per 1 juli 1983 trokken we in het Arcade gebouw. Op dit moment zijn we in het bezit van ca. 150 m2 showroom. De sporthal zal een oppervlakte hebben ca. 320 m2. Sporten zoals tennis, tafel- tennis Badminton, zaalhockey, Volleybal beho- ren tot de mogelijkheden. Op dit moment heten wij U van harte welkom. Openingstijden zijn: Dinsdag t/m zaterdag van 10 uur tot 17.30 uur. In de maand november wordt er nog aan alle kan- ten verbouwd, zoals de sporthal,c.v. magazijn e.d. Ondanks deze aktiviteiten wordt uw bezoek op prijs gesteld, daar in het Arkade gebouw iets ge- beurt wat nergens gebeurt Kijk en Koopavond Donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur „Afgaande op de eerste reacties", wist de heer J. Brouwer van de afdeling Economische Aangele- genheden van de Gemeen te Schiedam daags na het gebeuren te vertellen". kunnen we stellen dat de markt haar doel, het ver- beteren van de contacten tussen Gemeente en be drijfsleven, heeft bereikt. Opvallend was overigens dat, zowel door reeds ge vestigde firma's als bedrij ven waarmee overleg ge- voerd wordt ten aanzien van een verhuizir.g naar Schiedam, vrij veel gerich- te vragen gesteld worden Doordat er zoveel ge- meentelijke diensten aan- wezig waren was het mo- gelijk de vragenstellers di rect door te verwijzen naar de kraam waaraan de betreffende informa- tie verkrijgbaar was. Vooral voor personen die meerdere dingen wilden weten was dat natuurlijk erg prettig want deze wa ren nu in staat zonder veel tijdverlies bii de di verse afdelingen langs te gaan. Wat de vragen waarop niet onmiddellijk een antwoord gegeven kon worden betreft, deze zijn alien genoteerd en zullen zo spoedig mogelijk wor den uitgewerkt". SCHIEDAM - De wijk- post Oost van de Stich- ting Raad voor het Be- jaardenwerk start, in sa- menwerking met de Kruisvereniging Schie dam, een cursus gymnas- tiek voor ouderen. De lessen worden gegeven in het gebouw van de Kruisvereniging aan de Van Swindensingel. De gymcursus vangt aan op donderdag 17 novem ber. De lestijd is van 10.15 tot 11.15 uur. Do- cent is de heer Meindert Witsel, die tevens gym en zwemles geeft in Zuid. De deelnemers dienen tij- dens het gymmen makke- lijke kleding te dragen, bijvoorbeeld een lange broek, bloes met vest en platte schoenen (liefst gymschoenen). Een ieder die nader ken- nis wil komen maken met ouderen-gym kan hiertoe zowel op 17 als 24 november terecht. De ze lessen zijn, evenals de dan geschonken koffie, gratis. Met ingang van december betaalt men voor de oude ren-gym f4,75 per maand. Aangezien de vorige week gehouden info- markt gericht was op be drijven met meerdere werknemers leeft bij de Gemeente nu reeds weer een plan voor een volgen- de bijeenkomst met het bedrijfsleven. Voor deze ontmoeting, die vermoedelijk begin ja- nuari of februari plaats zal vinden, zullen uitslui- tend bedrjjfjes met enke- le of geen werknemers worden uitgenodigd. *Opde informatie-markt waren allerlei diensten \ertegenwoordigd. SCHIEDAM - Het Stede lijk Museum aan de Hoogstraat schenkt tot 5 december aandacht aan de beeldhouwkunst. De in dit kader gehouden exposities zijn: 'Facetten van de beeldhouwkunst' en 'Henk Cabot, beelden uit de periode 1922-1945' Liefhebbers van de schil- derkunst kunnen tot 25 november in het wijkcen- trum De Blauwe Brug gaan kijken naar een schilderijen expositie van de heer Bambelt. De tentoonstelling 'Facet- ten van de beeldhouw kunst' omvat werken van Anthony Caro, Pieter Geraedts en Sigurdur Gudmundsson. Caro, Engelands belang- rijkste beeldhouwer in de staalsculptuur, heeft veel invloed gehad op de jongere Engelse beeld- houwers. In Nederland zijn zijn, in heldere kleu- ren geschilderde of ge- roeste en geverniste, constructies van gelast staal slechts eenmaal te zien geweest en wel in 1967 in Museum Kroller- Miiller. Pieter Geraedts (geboren in 1940 te Warmond) toont ensembles die ge- durende de laatste drie jaar zjjn ontstaan. Een foto-paneel geeft inzicht op alle gedurende die periode tot stand geko- men objecten. De IJslander Sigurdur Gudmundsson is op de expositie vertegenwoor- digd met tekeningen en objecten van na 1967. Op de 'overzichtsten- toonstelling' van sculp- turen van Chabot treft men slechts een deel van het werk van deze kun- stenaar aan. De rest, zeker de helft, ging ver- loren toen zijn atelier door het bombardement van Rotterdam in de as werd gelegd. De Schiedamse amateur- schilder Bambelt toont op de expositie in De Blauwe Brug een deel van zijn tekeningen, aquarel- len en olieverfschilde- rijen. Zowel de tentoonstelling en in het Stedelijk als die in De Blauwe Brug zijn gratis toegankelijk. Al onze gebruikte automobielen worden verkocht met de vertrouwde 3 maanden BOVAG Garantie zonder eigen risico. Occasions per 14-11-1983

Schiedams Nieuwsblad | 1983 | | pagina 11