Goed nieuws voor wie de winter lang genoeg geduurd heeft Lentebal is en blijft een uniek festijn Prestatieloop evenement in loperswereld Legioen fietsers draait zich alweer warm... EVENEMBNTEN HET HELE JAAR DOOR j H WOENSDAG 22 FEBRUARI 1984 8-506 Hoe komt u cran kaarten? Voorinschrijving ook per giro MAART fj LEE TOWERS 17 maart: Lentebal 14 april 11m 1 mei Kermis Parkkade. 24 t/m 27 april: Fietsvierdaagse. 28 april: Toerdag. mei t/m sept.: Gratis zomeraktiviteiten in de Binnenstad. 16 juli t/m 9 aug.: Jeugdland 16 juli t/m 25 aug.: Bos-vakantieweken. 4 aug.: Zomerkarnaval 21 t/m 23 sept.: Internationaal Havensteden Bridgetoernooi. 13 t/m 28 okt.: Kermis Parkkade. 22 t/m 30 dec.: Kerstland Ahoy tel. 010-172995 of 172725 Een dansvloer van maar liefst 800 m2 met daarop zo'n 3000 danslustigen van ver- schiliende generaties, als dat niet uniek is. Vier dagen voordat het lente is, organiseert Ahoy samen met de Rotterdamse Dienst voor sport en recreatie dit voorjaars-festijn. Ook dit jaar heeft de organi- satie alles in het werk gesteld om voor iedereen een attrac- tief programma samen te stel- len. Rond de dansvloer ko- men een honderdtal gezellige zitjes, parasols met ingebouw- de verlichting en een aantal horeca punten. De zaal zal met voorjaarsbloe- men en planten versierd wor- den.. Een met flanel bespan- nen hemel zorgt er voor dat niemand zal merken dat de danszaal van huis uit een ten- toonstellingshal is. Behalve van stijldansen op de muziek van twee dansorkes- ten, kan er op dit Lentebal genoten worden van verschil- lende demonstraties. Zo vermeldt het programma een optreden van het toppaar ballroom en latin: Carol Bed ford en Martin Cutler en Angela Zeal en Paul Harris met een professioneel optre den Rock and Roll en Latijns Amerikaanse dansen. Om het middernachtelijk uur zal er bij kaarslicht een optre den zijn van Lee Towers. De presentatie is in handen van Hans van Willigenburg. Het feest begint om 20.00 uur en de laatste danspasjes kunnen om 02.00 uur worden ge- maakt. Met de parkeergarage Zuid- plein wordt een regeling ge- troffen om de garage tot 02.30 uur open te houden. Toegangskaarten voor het Lentebal kosten f 25,-. Bij binnenkomst ontvangt iedereen een programmaboek- je. Dit (gratis) boekje heeft waarde. Zo ontvangt iedereen die een kaart voor het Lente bal heeft gekocht en een pro- grammaboekje in ontvangst heeft genomen een gratis attentie. Bovendien heeft men kans een reis te winnen voor twee personen. Omdat de Kappers- academie gelijktijdig haar 30- jarig bestaan viert ontvangt tevens iedere deelnemer een waardebon om - op af- spraak - gratis gekapt en ge- fohnd te worden. In de stand van de Kappersacademie waar tijdens het gebeuren demon straties worden gegeven is er de mogelijkheid om ook tij dens het gebeuren het kapsel te laten verzorgen. Over verzorgen gesproken, het is natuurlijk logisch dat de deelnemers gepaste kleding dragen. Een spijkerbroek is normaal 'n eindeloos kleding- stuk, op het lentebal zou u er maar mee uit de toon val- len. Behalve dat verschillende dansscholen inlichtingen ver- strekken en kaarten verko- pen, kan men terecht bij de Dienst voor Sport en Recrea tie, Weena 760 Rotterdam, bij alle VVV-kantoren in Ne- derland, uiteraard ook de kantoren in Groot-Rotterdam en bij de voorverkoopadres- sen van AHoy'. Wie pas op de dag van het lentebal, zaterdag 17 maart, besluit te gaan, kan tot 20.00 uur terecht aan de kassa's van Ahoy'. Als u toch nog wat te vragen heeft, dan is het telefoon- nummer voor informatie 17.27.89. Een nummer van de Dienst voor Sport en Re creatie, dat u uiteraard alleen onder kantoortijd kunt bel- len. DRIE V00RJAARS- EVENEMENTEN VOOR U lii.'ij, De 17e Havenloods-prestatie- loop valt op de 17e maart. Een te gek toeval. Geen toe- val is het dat er nu al, enkele weken voor de dag zelf, een fors veld lopers staat inge- schreven. De reputatie van de Haven- loods prestatieloop, de atle- tiekvereniging P.A.C. tekent voor het organisatorische deel van het geheel, is zo groot dat er al heel wat deelnemers zijn die zich al aan het voorberei- den zijn. En dat terwijl Koning Winter zich nog steeds niet gewonnen heeft gegeven. In de directe omgeving van het Kralingse Bos is er vooraf- gaand aan de Prestatieloop (eerste start 15.00 uur) een wielerwedstrijd en in de buurt van het startterrein allerlei an- dere evenementen in het kader van de 14e lustrumviering van de Rotterdamse studenten- societeit. Behalve voor serieuze lopers is er dit jaar ook weer veel aandacht voor de malst ver- klede deelnemers. Een succes- nummer het vorig jaar, waard dus om te worden geprolon- geerd. Nu vast inschrijven betekent dat er op 17 maart alle aan dacht voor de loop zelf over- blijft. De inschrijfkosten be- dragen f.4,- per persoon. Hier zijn de inschrijfadressen: Ter Meulen Warenhuis, klan- tenservice le etage (naast cen- traalkassa) t/m vrijdag 16 maart 21.00 uur. W. van Abcoude, Zaagmolen- straat 89b, Rotterdam. Reisbureau ,,Oost", Raadhuis- plein 114, Krimpen a/d IJssel. V.V.V.Kantoor, Hoek van Holland. Can tine Sintelbaan, Lange Pad, tel. 52.19.60. A.C. in 't Veld, Libanonweg 6a, tel. 11.02.28, kant. 52.19.30 na 6 uur. Van Hemert, Sal de Braystraat 31, tel. 20.14.94 (Alexander- polder). De Havenloods, Westblaak 159, Rotterdam. De Havenloods, Prins Hen- drikkade 14, Rotterdam. De Havenloods, Hoogstraat 122, Vlaardingen. De Havenloods, Weteringsin- gel 2, Krimpen aan den IJssel. Holland Silhouet, Dubbele Buurt 4-6, Gouda. Het Zuiden, Dordtselaan 139, Rotterdam-Zuid. Na-inschrijving op 17 maart in de Cantine Sintelbaan, Lange Pad (ingang Kralingse Bos) vanaf 12.00 uur. Inlichtingen: J. Verschoor, Zilverdistel 32, tel. 010- 20.79.98 of W. Witvliet, Ar- guspad 5, tel. 010-22.54.39. Opkomst in trainingspak wordt aanbevolen. ROTTERDAM - Voor de zevende keer wordt in de week na pasen de Rotterdam se fietsvierdaagse georgani- seerd. Er kan dus met recht van een sportieve traditie ge sproken worden. Op dinsdag 24, woensdag 25, donderdag 26 en vrijdag 27 april kan er 's morgens tus- sen 10 en 11 uur en's avonds tussen 6 en 7 uur worden ge- start voor een rit over onge- veer 35 km. Even txaditioneel is de afslui- ting van deze Rotterdamse fietsweek met de toerdag op zaterdag 28 april. Er kan dan worden gekozen uit drie af- standen, 60, 80 en 125 km. Voor beide fietsevenementen kan vanaf maandag 20 febru- ari worden ingeschreven op de kantoren van de Havenloods, Westblaak 159, Rotterdam-C; het Zuiden, Dordtselaan 139, Rotterdam-Zuid; Wegener Huis-aan-huisbladen bv, Prins Hendrikkade 12-16, Rotterdam-Noordereiland en bij de Dienst voor Sport en Recreatie, Weena 760, Rot terdam-C. Voor zowel de fietsvierdaagse als voor de toerdag is het in- schrijfgeld 5 gulden per deel nemer. Er kan ook per giro worden ingeschreven. Het postgiro- nummer van de Dienst voor Sport en Recreatie is 22.03.258. Dan wel duidelijk vermelden waarvoor men in- schrijft en wie men inschrijft. Compleet met adressen. ,,Wij vragen dat, omdat we uit ervaring weten dat er soms voor hele groepen wordt in geschreven. Als er dan geen specificatie bij is, kunnen wij geen startkaarten sturen. Dat is namelijk het voordeel van de voor-inschrijving, de deel nemers kunnen met de vier- daagse en de toerdag zo star- ten, verspelen geen tijd met het vervullen van administra- tieve zaken", zegt Daaf Boek- hout, een van de organisa- toren. ZATERDAG HANS VAN WHUGINBURG 1 nltef I 2 p»v peisoun Organiaatie en tnfonnabe L/wjuf voof jpon co Kecruoe. Weena 760.

Schiedams Nieuwsblad | 1984 | | pagina 17